Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Limoges schilderij 1267
Limoges schilderij

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Stadsplattegrond Almelo 1423
Stadsplattegrond Almelo

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Fraaie zwarte waaier 2319
Fraaie zwarte waaier

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Messing kistjes 2468
2x Messing kistjes

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek koperwerk 2472
4x Oud/antiek koperwerk

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke koperen scheepslamp, 1920 2473
Antieke koperen scheepslamp, 1920

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Katholiek altaar 2491
Katholiek altaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Ongebruikte electrische gitaar 2492
Ongebruikte electrische gitaar

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Empire-stijl tafellamp 2496
Empire-stijl tafellamp

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Stoof met ketel 2503
Stoof met ketel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke Junghans regulateur, 1890 3667
Antieke Junghans regulateur, 1890

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Klein dekenkistje 4256
Klein dekenkistje

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Jongen met fruitmand 5127
Bronzen figuur, Jongen met fruitmand

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Keramieken vogels 6306
2x Keramieken vogels

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Kantonese kommen, 19e eeuw 6417
2x Kantonese kommen, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese glazen boeddha 6421
Oude/antieke Chinese glazen boeddha

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
4x Antieke spekstenen  figuren 6442
4x Antieke spekstenen figuren

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude Chinese Kantonese schotel, 1900 6518
Oude Chinese Kantonese schotel, 1900

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude Chinese snuffbottle 6580
Oude Chinese snuffbottle

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot Makkums aardewerk (4x) 6614
Lot Makkums aardewerk (4x)

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Antieke wandplaquette, 1915 6645
Antieke wandplaquette, 1915

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Barnsteen collier 85
Barnsteen collier

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Uitgebreid platd Keltum bestek 391
Uitgebreid platd Keltum bestek

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Lot plated (4x) 648
Lot plated (4x)

Resultaat:

20 EUR