Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote oude Chinese drakenvaas 6448
Grote oude Chinese drakenvaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese hocker in vorm van een uil 6470
Oude Chinese hocker in vorm van een uil

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915 6501
6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Zwiebelmuster dekselschaal 6502
Antieke Zwiebelmuster dekselschaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Porseleinen figuur, Edele dame 6524
Porseleinen figuur, Edele dame

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees jade schaakspel in doos 6591
Chinees jade schaakspel in doos

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Delfts kaststel, 18e eeuw 6596
Delfts kaststel, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6x Blauwe wandborden, Porceleyne Fles 6597
6x Blauwe wandborden, Porceleyne Fles

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Chinese kommen + consoles 6615
2x Chinese kommen + consoles

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude Makkumse borden 6619
2x Oude Makkumse borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3-Delig Royal Delft kaststel 6621
3-Delig Royal Delft kaststel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x Delftse borden 6623
5x Delftse borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse keramieken wandschotel 6625
Duitse keramieken wandschotel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
7x Makkumse borden 6641
7x Makkumse borden

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
8 Delen divers Chinees porselein 6590
8 Delen divers Chinees porselein

Resultaat:

36 EUR

Verkocht
Zilveren ring met edelstenen 108
Zilveren ring met edelstenen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren oestervorkje 346
Zilveren oestervorkje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren ring met goud en saffier 407
Zilveren ring met goud en saffier

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot met diverse sieraden 488
Lot met diverse sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Diverse parels en snoeren 490
Diverse parels en snoeren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren tasje 542
Zilveren tasje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Collier met lapis lazuli 561
Collier met lapis lazuli

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren vespa en sigarettenpijpje 569
Zilveren vespa en sigarettenpijpje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot granaat 588
Lot granaat

Resultaat:

35 EUR