42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Antiek Oosters geweer
Resultaat: 290 EUR

19e Eeuwse bronzen bajonet
Resultaat: 110 EUR

19e Eeuwse bronzen bajonet met ijzeren lemmet. Oxydatie. Afmeting: L 51 cm. In goede staat.

Oud nautisch marine kompas
Startprijs 50 EUR

Chinees bronzen scheepskanon, 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

18e Eeuws Chinees bronzen scheepskanon met bewerking. Afmeting: 103 cm. In goede staat.

60er Jaren Duitse legertelefoon
Startprijs 80 EUR

Oude/antieke marine dolk
Resultaat: 200 EUR

Oude/antieke Hollandse marine dolk. W. Vervloet & Zoon 's-Gravenhage. Verguld. Met bewerkt lemmet. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.