Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot Chinees porselein (3x)
Resultaat: 245 EUR

Drie maal oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Gesigneerde penselenvaas met figuren, tekst, en goud decor. Bodemmerk. Circa 1900, goed + 18e Eeuwse Familie Verte dekselpot, haarlijn + Republie...

Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met Kang Xi. Bodemmerk. Florale en vaas decors. Afmeting: 39 x 16,5 ø cm. In goede staat.

2x Chinese trekpotten
Startprijs 150 EUR

Twee antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing met Chinese karakter tekens en bodemmerk. Eén maal Familie Rose, 18e eeuw, met Chinese optocht met figuren decor. Afmeting: ø 10,5 - ø 11,5 cm. In goed...

Jade vaas
Startprijs 150 EUR

Oude/antieke grote Chinese groene jade drakenvaas met houtgestoken console. Afmeting: 21 x 12 x 8 cm. In goede staat.

Swatow sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

3x Porseleinen figuren
Resultaat: 70 EUR

Drie porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal Gerold Porzellan, meisje met eend. Eén maal Lladro, vrouw met meisje. Eén maal Rex Valencia, vrouw met schapen. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.

2x Porselein, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee maal porselein. 20e Eeuw. Eén maal Bing & Gröndahl, meisje. Eén maal Thüringen, ganzenhoedster. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

2x Porseleinen wandconsoles
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse porseleinen wandconsoles met cherubijnkoppen en bloemen opgewerkt + goud decor. GDR, Thüringen. Circa 1970. Afmeting: 24 x 17 x 15 cm. In goede staat.

Herend theeservies
Resultaat: 85 EUR

Acht-delig porseleinen Herend theeservies met ranken, goud en rozen decor. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Oude Chinese celadon dekselpot
Resultaat: 375 EUR

Oude Chinees porseleinen celadon dekselpot met florale decors en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 22 - 16 cm ø. In goede staat.

Chinees Familie Rose bord
Startprijs 70 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met florale decor. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.

Chinees bord , 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.

Antieke Zwiebelmuster dekselschaal
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.

6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915
Resultaat: 40 EUR

Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

4x Oud aardewerk
Resultaat: 35 EUR

Vier maal oud/antiek aardewerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gouda plateel tabakspot, decor Brushed, circa 1920. Cactuspotje met groene glazuur. Polychrome Makkumse Tichelaar sierschotel. Oscar Schlegelmi...

2x Antiek steengoed
Startprijs 50 EUR

Twee maal antiek steengoed. Geglazuurde potten met bruin glazuur en florale decor. Mogelijk China. Circa 1900. Afmeting: 14 - 27 cm. In goede staat.

3x Porselein, divers
Startprijs 30 EUR

Drie maal porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee herten beeldjes, ongemerkt, één chip oor. Eén Herend dekselschaaltje, floraal, goed. Afmeting: 9 x 11 x 8 cm. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Startprijs 40 EUR

Drie-delig Imari porseleinen kaststel. Floraal. Afmeting: 20e Eeuw. Afmeting: H 30 - 33 cm. In goede staat.

2x Antieke kastkommen, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.

3x Antieke Japanse borden
Startprijs 40 EUR

Drie antieke Japans porseleinen borden met figuren in landschap decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting ø 25 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Perzische vaas
Resultaat: 50 EUR

Antieke Perzische aardewerken vaas met florale decor en blauw-witte glazuur. Afmeting: 19 x 19 cm ø. In goede staat.

4x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 80 EUR

Vier maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Twee 18e eeuwse bordjes met tuin decor. Eén Quan Lung schaaltje, gecontourneerd. Eén capucijner schaaltje met zilveren montuur, chips. Afmeting: 11 -...

6x Oude porseleinen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR

Zes oude Duitse porseleinen kaarskandelaren. Onder andere: Italië, Duitsland, Dresden, Thüringen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 6 - 16 cm. In goede staat.

Antiek Japans tête à tête theeservies, 1920
Startprijs 50 EUR

Zes-delige antieke Japanse porseleinen tête à tête theeset. Circa 1920. Afmeting: 18 x 30 x 25 cm. In goede staat.