Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Tafeltje, 1880 grunder. 4287
Tafeltje, 1880 grunder.
Startprijs 70 EUR
Vossenkop salontafel 4280
Vossenkop salontafel
Startprijs 150 EUR
Engelse commode 4273
Engelse commode
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880 4266
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees celadon porselein 6464
2x Oud Chinees celadon porselein

Resultaat:

110 EUR

Antieke vaas met putti 6457
Antieke vaas met putti
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot Chinees porselein 6450
Lot Chinees porselein

Resultaat:

30 EUR

Mahonie breistoel, 19e eeuw 4237
Mahonie breistoel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Schaarzetel, 1880 4230
Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR
Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6414
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Oud/antiek Chinees draken bord 6407
Oud/antiek Chinees draken bord
Startprijs 200 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats 1056
A.J. Zwart, Boeren interieur met haardplaats

Resultaat:

190 EUR

6x Antieke Hollandse stoelen 4223
6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR
Chinese kom, 17e - 18e eeuw 6400
Chinese kom, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
E. Lermer, Kosmische  prägung Jungfrau 1049
E. Lermer, Kosmische prägung Jungfrau

Resultaat:

375 EUR

Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee 1042
Hollandse School, Hollandse scheepvaart bij kalme zee
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar 1013
A.J. Zwart, Landschap met schuur, boerenpaar en kar

Resultaat:

560 EUR

Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
2x Oude Chinese vaasjes 6364
2x Oude Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Van Noort, Strandgezicht 1006
Van Noort, Strandgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
2x Hummelfiguren 6357
2x Hummelfiguren

Resultaat:

110 EUR

Chinese kast, 1900 4180
Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4173
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Antieke Japanse vazen, 1920 6350
2x Antieke Japanse vazen, 1920

Resultaat:

40 EUR