Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890 2736
Porseleinen pop, J.D. Kestner, malnummer 17, ca. 1890
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot diverse sieraden 711
Lot diverse sieraden

Resultaat:

40 EUR

Gouden ring met diamant en citrien 704
Gouden ring met diamant en citrien
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger 2015
Oude Chinese cloisonné penselen aflegger

Resultaat:

10.000 EUR

2x Delfts polychrome paarden, 18e eeuw 6014
2x Delfts polychrome paarden, 18e eeuw
Startprijs 600 EUR
Mooie armleunstoel, 1860 4087
Mooie armleunstoel, 1860
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antiek Louis Seize secretaire 4080
Antiek Louis Seize secretaire

Resultaat:

200 EUR

Christoph Palmer lamp 2008
Christoph Palmer lamp
Startprijs 300 EUR
Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840 2001
Set bronzen Charles Dix kaarskandelaren, 1840
Startprijs 600 EUR
Secretaire met intarsia 4073
Secretaire met intarsia
Startprijs 850 EUR
Verkocht
Majolica piedestal met bloempot 6007
Majolica piedestal met bloempot

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
3 Entree dishes (plated) 668
3 Entree dishes (plated)

Resultaat:

90 EUR

Collier met agaat en gouden slot 661
Collier met agaat en gouden slot
Startprijs 175 EUR
3x Vieux, divers 1456
3x Vieux, divers
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910 2700
Antieke speelgoedkoe met echte huid, 1910

Resultaat:

360 EUR

2x Kandelaren, 1850 2551
2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Gouden creolen met diamant 654
Gouden creolen met diamant

Resultaat:

165 EUR

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger 1449
2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Antieke Renaissance wandschotel 2544
Antieke Renaissance wandschotel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil vaas 5564
Antieke Jugendstil vaas

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke menage, 1900 5557
Antieke menage, 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Kristallen koekjestrommels 5550
2x Kristallen koekjestrommels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Damesportret 1442
Ongesigneerd, Damesportret

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eiken linnenpers, 19e eeuw 4037
Eiken linnenpers, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR