Zes antieke Hollandse iepenhouten stoelen met biezen zittingen. Afmeting: 103 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast . Circa 1860. Professioneel gerestaureerd. Afmeting: 100 x 114 x 53 cm. In goede staat.
Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl. Binnenkant rood lakwerk en verguld snijwerk. Afmeting: 136 x 77 x 45 cm. In goede staat.
Eikenhouten dekenkist met zadeldeksel en smeedijzeren scharnieren. 18e Eeuw. Afmeting: 76 x 139 x 63 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands eikenhouten boeren secretaire met schuine klep en klauwpoten. Afmeting: 115 x 103 x 48 cm. In goede staat.
Eiken secretaire met glasopzet. Geheel massief. Onder drie laden. Binnenwerk met zeven lades. Afmeting: 205 x 103 x 54 cm (hxbxd). In goede staat.
Mooie 19e eeuwse mahoniehouten armleunstoel met goede sfoffering. Circa 1860. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize mahoniehoten secretaire met koperband ingelegd. Circa 1780 - 1800. Oudere restauratie, scheur aan zijkant. Afmeting: 161 x 48 x 94 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Franse Louis Quinze-stijl secretaire met diverse houtsoorten, florale intarsia + vogels en marmeren blad. Met bronzen beslag. Afmeting: 142 x 60 x 36 cm. In goede staat.
Cassette met 12 zilveren theelepels, 833/000, met puntbak, deels getorste steel met een gecontourneerd uiteinde met graveerwerk.. MT.: J.Schrijfsma, Woudsend/ Sneek. jl.:F:1890. Totaal ca 138 gram. 12...
Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.
Lot met diverse sieraden met o.a. een zilveren bijbelslot als armband en diverse double colliers en hangers,
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten linnenpers met onderkast. Eén-deurs + lade. Afmeting: 185 x 80 x 53 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands mahoniehouten gebombeerde Louis Quinze secretaire met bronzen beslag. Circa 1860. Oudere restauratie, behoeft aandacht. Mooi binnenleven. In redelijk/goede staat.
Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige wortelnoten Hollandse Louis Quinze orgelgebogen kabinet met origineel beslag. Circa 1750. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 185 x 64 x 240 cm. In...
Twee maal Lexicon Nederlandse Beeldende Kunstenaars 1750 - 1950. A - Z. Afmeting: 10 x 25 x 19 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise staande klok met spillegang en grenen klokkast. Afmeting: 228 cm. In goede staat.
Twee maal messing. 20e Eeuw. Bestaande uit: Tafellamp in Jugendstil-stijl + kandelaar. Afmeting: 42 - 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok met mooie originele beschilderde wijzerplaat, wekker en bruidskrans. Afmeting: 142 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Circa 1800. Gave wijzerplaat. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.