Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren theezeef & suikerschep 368
Zilveren theezeef & suikerschep

Resultaat:

70 EUR

Zeldzame Engelse staande klok 3514
Zeldzame Engelse staande klok
Startprijs 2.500 EUR
Houtgestoken sculptuur 5059
Houtgestoken sculptuur
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren ring met robijn 361
Zilveren ring met robijn

Resultaat:

30 EUR

Franse atlas pendule, 19e eeuw 3507
Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR
Verkocht
Oud/antiek Chinees houtgestoken beeld 5052
Oud/antiek Chinees houtgestoken beeld

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Djokja zilveren schalen en bakje 75
Djokja zilveren schalen en bakje

Resultaat:

180 EUR

L. v.d. Vlist, Platbodems bij duinen 1156
L. v.d. Vlist, Platbodems bij duinen
Startprijs 250 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret 1149
Onduidelijk gesigneerd, Meisjes portret
Startprijs 120 EUR
Verkocht
17e-18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit 1142
17e-18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit

Resultaat:

120 EUR

Zilveren inktstel 68
Zilveren inktstel
Startprijs 2.750 EUR
Antiek beschilderd kistje, 1900 3181
Antiek beschilderd kistje, 1900
Startprijs 275 EUR
Verkocht
KLM reclame ontwerp 3174
KLM reclame ontwerp

Resultaat:

50 EUR

Saffier, IGI 61
Saffier, IGI
Startprijs 450 EUR
Groningse stal gaslamp, 1900 2265
Groningse stal gaslamp, 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond 1106
L. Munthe, Boerderij met boerin bij avond

Resultaat:

220 EUR

Zilveren petit four schep 325
Zilveren petit four schep
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Zilveren staande klokjes 318
2 Zilveren staande klokjes

Resultaat:

220 EUR

G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin 1099
G. Frederik van Schagen, Vrouw in moestuin
Startprijs 300 EUR
Verkocht
J. Damstra, Eendenfamilie aan waterkant 1092
J. Damstra, Eendenfamilie aan waterkant

Resultaat:

92 EUR

Verkocht
Armband met bloedkoraal en een gouden sluiting 311
Armband met bloedkoraal en een gouden sluiting

Resultaat:

250 EUR

Zilveren theepot 25
Zilveren theepot
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Grote zilveren schaal 18
Grote zilveren schaal

Resultaat:

450 EUR

Aurora pen, Guiseppe Verdie La Royale 11
Aurora pen, Guiseppe Verdie La Royale
Startprijs 9.000 EUR