Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese celadon wierookpot 6411
Oude Chinese celadon wierookpot
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Chinese gemberpot 6428
Antieke Chinese gemberpot

Resultaat:

50 EUR

Art Deco secretaire, 1915 4169
Art Deco secretaire, 1915
Startprijs 500 EUR
Chinese Sang du Boeuf schotel 6445
Chinese Sang du Boeuf schotel
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Eiken hoekstoel, 1915 4186
Eiken hoekstoel, 1915

Resultaat:

30 EUR

Antieke Chinese trekpot, 1900 6462
Antieke Chinese trekpot, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antiek wandkastje, 1915 4203
Antiek wandkastje, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse wandspiegel met hoedenhouders 4216
Engelse wandspiegel met hoedenhouders

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Voetenbankje 4220
2x Voetenbankje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Engelse eiken kist, 18e eeuw 4233
Engelse eiken kist, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Miniatuur modelkastje, 19e eeuw 4250
Miniatuur modelkastje, 19e eeuw

Resultaat:

72 EUR

Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw 4267
Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Antieke handwerktafel, 1880 4284
Antieke handwerktafel, 1880
Startprijs 100 EUR