Ongesigneerd. 20e Eeuw. Landschap met witte huizen en knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 80 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Daniels. 21e Eeuw. Strandgezicht met spelende kinderen. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Johan Gelink. Enschede. '84. 1909 - 2011. Boerenerf met slapende varkens. Aquarel op papier. Afmeting: 31 x 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1960. Stadsgezicht Parijs. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
A. Hess. Pendant. 21e Eeuw. Zeegezichten met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Monogram J.T.H. Stilleven met glas, Keulse fles en bloem. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Piet Bouter. 1887 - 1968. Landschap met schaapskooi, herder en coming sheep. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 100 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees celadon porselein. Bestaande uit: Rode glazuur vaas + groene glazuur schenkkan (craquele glazuur). Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
L. v.d. Vlist. 1894 - 1962. Platbodems bij duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1906. Meisjes portret. Pastel op papier. Afmeting: ø 50 cm. In goede staat.
Oude/antieke porseleinen handbeschilderde vaas met putti en goud decor. Gemerkt P.M. Dipinto a Mano. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Lot diversen oud/antiek Japans/Chinees porselein. Onder andere: Gemberpotten, beeld vazen, cups, kommen. Enige defecten. Afmeting: 10 - 37 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse landkaart, Frederick de Wit. 1629 - 1706. Comitatus Zutphaniae et Flaminis. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: circa 51 x 53 cm. In goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met haar-effect + zeskantige vaas, bronskleurige glazuur. Afmeting: 7 x 12,5 cm ø / 19 x 8 x 9 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen drakenbord met goud decor en bodemmerk. Haarlijn en restauratie. Afmeting: 3,5 x 18,5 cm ø. In redelijke staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen octagonale kom met peterselie decor en vier tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 x 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen vaasjes. Republiek, bodemmerk. Spelende kinderen decor. Afmeting: 13 x 8 cm ø. In goede staat.
Twee oude Duitse keramieken Hummel figuren. W.- Germany. Bestaande uit: Meisje, nr. 258, 1963, goed + Jongen met kiespijn, nr. 217, 1951, minimale chips basis. Afmeting: 14 - 15 cm. In redelijk/goede ...
Twee antieke Japanse Satsuma porseleinen vazen met figuren en gouddecor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
Zes-delige oude Chinees porseleinen theeset met kippen, paradijsvogels en draken decors. Met bodemmerk. Afmeting: 9,5 - 20,5 cm. ø. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kop en schotels, floraal/goud decor. Eén kopje haarscheur. Afmeting: 7 x 10 cm ø. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse boeddha figuren. Bestaande uit: Brons, groene patina + terracotta met groene celadon glazuur (deels eraf). Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.