Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x  Antieke tegels 6165
2x Antieke tegels
Startprijs 15 EUR
2x Meissen porselein 6481
2x Meissen porselein
Startprijs 20 EUR
4x Oud/antiek porselein 6545
4x Oud/antiek porselein
Startprijs 20 EUR
Oude beeldengroep, Valsspelers 6135
Oude beeldengroep, Valsspelers
Startprijs 25 EUR
Oude/antiekeYixing theepot 6403
Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 25 EUR
Oosterse dekselpot 6551
Oosterse dekselpot
Startprijs 25 EUR
3-Delig blauw/wit kaststel 6557
3-Delig blauw/wit kaststel
Startprijs 25 EUR
2x Antieke bloempot, 1900 6184
2x Antieke bloempot, 1900
Startprijs 30 EUR
3x Gouda plateelvazen 6200
3x Gouda plateelvazen
Startprijs 30 EUR
2x oud/antiek Porceleyne Fles 6351
2x oud/antiek Porceleyne Fles
Startprijs 30 EUR
Antiek Engels servies op tablet 6364
Antiek Engels servies op tablet
Startprijs 30 EUR
Antieke Chinese/Kantonese gemberpot 6398
Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Startprijs 30 EUR
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900 6507
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900
Startprijs 30 EUR
Chinese gemberpot 6528
Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR
Chinese gemberpot, 19e eeuw 6548
Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Oosters Fayence schaal 6550
Oosters Fayence schaal
Startprijs 30 EUR
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw 6553
Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
3x Chinese borden 6558
3x Chinese borden
Startprijs 30 EUR
Antieke Meissen sauskom, 1930 6065
Antieke Meissen sauskom, 1930
Startprijs 35 EUR
2x Porseleinen vazen, 1930-1950 6180
2x Porseleinen vazen, 1930-1950
Startprijs 35 EUR
Bing en Gröhndahl gebaksset 6273
Bing en Gröhndahl gebaksset
Startprijs 35 EUR
Delfts bord, 18e eeuw 6277
Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 35 EUR
Antieke Franse Fayence scheerbekken 6369
Antieke Franse Fayence scheerbekken
Startprijs 35 EUR
Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw 6445
Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
Majolica rozensteker+schaal 6521
Majolica rozensteker+schaal
Startprijs 35 EUR
Chinese Familie Rose theepot, 1900 6537
Chinese Familie Rose theepot, 1900
Startprijs 35 EUR
Kantonese dekselvaas 6565
Kantonese dekselvaas
Startprijs 35 EUR
3x Imari borden, 19e eeuw 6123
3x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Oude Rosenthal woerd 6132
Oude Rosenthal woerd
Startprijs 40 EUR
2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900 6141
2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900
Startprijs 40 EUR
Lot oude/antieke tegels (7x) 6173
Lot oude/antieke tegels (7x)
Startprijs 40 EUR
2x Duits porselein, 20e eeuw 6178
2x Duits porselein, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR
Antiek Schierholz inktstel 6179
Antiek Schierholz inktstel
Startprijs 40 EUR
Terracotta vaas 6187
Terracotta vaas
Startprijs 40 EUR
Lot antiek Japans porselein, 1900 6222
Lot antiek Japans porselein, 1900
Startprijs 40 EUR
2x Bonbonschalen Arzberg 6268
2x Bonbonschalen Arzberg
Startprijs 40 EUR
2x Antieke Jugendstil vazen, 1915 6287
2x Antieke Jugendstil vazen, 1915
Startprijs 40 EUR
Oude/antieke apothekersfles, 1920 6288
Oude/antieke apothekersfles, 1920
Startprijs 40 EUR
2x Antieke porseleinen figuren 6293
2x Antieke porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR
Oud/anntiek Chinees vaasje 6337
Oud/anntiek Chinees vaasje
Startprijs 40 EUR
Lot divers oud/antiek Imari (5x) 6362
Lot divers oud/antiek Imari (5x)
Startprijs 40 EUR
Oude/antieke Chinese gemberpot 6378
Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 40 EUR
Oude/antieke Chinese gemberpot 6393
Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 40 EUR
Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900 6395
Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900
Startprijs 40 EUR
Gemberpot, 17e - 18e eeuw 6397
Gemberpot, 17e - 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
2x Chinees porselein 6411
2x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot 6448
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot
Startprijs 40 EUR
Antieke Chinese Kantonese vaas 6452
Antieke Chinese Kantonese vaas
Startprijs 40 EUR
Chinees theepotje, 20e Eeuw 6477
Chinees theepotje, 20e Eeuw
Startprijs 40 EUR
Lot porselein (schotels/vaas) 6480
Lot porselein (schotels/vaas)
Startprijs 40 EUR
6x Antiek Hollands keramiek 6501
6x Antiek Hollands keramiek
Startprijs 40 EUR
2x Antieke borden 6508
2x Antieke borden
Startprijs 40 EUR
Imari sierschotel, 19e eeuw 6510
Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6530
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Startprijs 40 EUR
Gemberpot + Chinese kom 6555
Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 40 EUR
Oude Yixing theepot 6350
Oude Yixing theepot
Startprijs 45 EUR
3x Oud keramiek/porselein 6493
3x Oud keramiek/porselein
Startprijs 45 EUR
2x Meissen borden, 19e eeuw 6057
2x Meissen borden, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw 6111
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Imari dekselvaas, 19e eeuw 6114
Imari dekselvaas, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Antiek Sevres inktstel 6182
Antiek Sevres inktstel
Startprijs 50 EUR
Antieke Familie Rose theepot 6210
Antieke Familie Rose theepot
Startprijs 50 EUR
Antieke Royal Doulton kan 6238
Antieke Royal Doulton kan
Startprijs 50 EUR
Grote Chinees Kantonese schaal 6263
Grote Chinees Kantonese schaal
Startprijs 50 EUR
Hongaars porselein, Man met mes 6292
Hongaars porselein, Man met mes
Startprijs 50 EUR
6x Antieke kastkommen, 1900 6301
6x Antieke kastkommen, 1900
Startprijs 50 EUR
Antiek Japans Imari bord, 1900 6322
Antiek Japans Imari bord, 1900
Startprijs 50 EUR
Oud/antiek Japans Satsuma servies 6325
Oud/antiek Japans Satsuma servies
Startprijs 50 EUR
Grote Chinese vaas, 1900 6327
Grote Chinese vaas, 1900
Startprijs 50 EUR
Grote Japanse Imari theepot, 19e eeuw 6361
Grote Japanse Imari theepot, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Japans eierschaal theeservies 6365
Japans eierschaal theeservies
Startprijs 50 EUR
Antieke dekselvaas, 1900 6368
Antieke dekselvaas, 1900
Startprijs 50 EUR
2x Chinese vaasjes 6417
2x Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR
Chinees vaasje, 18e - 19e eeuw 6421
Chinees vaasje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese Yixing theepot 6430
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese Yixing theepot 6431
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Oude Chinese Yixing theepot 6432
Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
Oude/antieke Chinese kom + bakje 6466
Oude/antieke Chinese kom + bakje
Startprijs 50 EUR
2x Franse Samson wapenborden 6483
2x Franse Samson wapenborden
Startprijs 50 EUR
Chinees Yixing theeservies 6496
Chinees Yixing theeservies
Startprijs 50 EUR
Oude Japanse Kutani vaas 6498
Oude Japanse Kutani vaas
Startprijs 50 EUR
Antieke vaas, 1900 6502
Antieke vaas, 1900
Startprijs 50 EUR
Antieke sierschotel Wille & Co. , 1900 6511
Antieke sierschotel Wille & Co. , 1900
Startprijs 50 EUR
3x Oost-Duits porselein 6489
3x Oost-Duits porselein
Startprijs 55 EUR
2x Japanse Imari borden 6532
2x Japanse Imari borden
Startprijs 55 EUR
Mooi Duits theeservies 6058
Mooi Duits theeservies
Startprijs 60 EUR
Grote Imari dekselschaal 6116
Grote Imari dekselschaal
Startprijs 60 EUR
3x Oude porseleinen vogels 6129
3x Oude porseleinen vogels
Startprijs 60 EUR
2x Oude/antieke Staffordshire sculpturen 6131
2x Oude/antieke Staffordshire sculpturen
Startprijs 60 EUR
2x Antieke Jugendstil tegels 6174
2x Antieke Jugendstil tegels
Startprijs 60 EUR
2x Oud/antiek handbeschilderd porselein 6181
2x Oud/antiek handbeschilderd porselein
Startprijs 60 EUR
2x Makkums plateel 6189
2x Makkums plateel
Startprijs 60 EUR
4x Oude Hummel figuren 6239
4x Oude Hummel figuren
Startprijs 60 EUR
Engelse kan, 19e eeuw 6275
Engelse kan, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Vier Delfts bonte aardewerken borden 6286
Vier Delfts bonte aardewerken borden
Startprijs 60 EUR
4x Oude/antieke figuren 6290
4x Oude/antieke figuren
Startprijs 60 EUR