Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Eiken lessenaar 4295
Eiken lessenaar
Startprijs 30 EUR
Wortelnoten wijntafel 4126
Wortelnoten wijntafel
Startprijs 35 EUR
Moderne facet geslepen spiegel 4153
Moderne facet geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR
Facetgeslepen spiegel 4158
Facetgeslepen spiegel
Startprijs 40 EUR
2x Eiken stoelen 4160
2x Eiken stoelen
Startprijs 40 EUR
Engelse salontafel, 1920 4125
Engelse salontafel, 1920
Startprijs 50 EUR
Antieke tafelspiegel, 1900 4151
Antieke tafelspiegel, 1900
Startprijs 50 EUR
Eiken bijzettafel 4159
Eiken bijzettafel
Startprijs 50 EUR
Franse etagere tafel, 19e eeuw 4278
Franse etagere tafel, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Moderne lederen relax stoel 4304
Moderne lederen relax stoel
Startprijs 50 EUR
Antieke zetel, A'damse school 4311
Antieke zetel, A'damse school
Startprijs 50 EUR
Ovale mahonie spiegel, 1900 4177
Ovale mahonie spiegel, 1900
Startprijs 70 EUR
Antieke theetafel, 1900 4171
Antieke theetafel, 1900
Startprijs 75 EUR
Tafeltje, 1900 4136
Tafeltje, 1900
Startprijs 80 EUR
Design kapspiegel en zitbankje. 4175
Design kapspiegel en zitbankje.
Startprijs 80 EUR
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920 4224
Antiek wortelnoten schrijfsecretaire, 1920
Startprijs 80 EUR
Engelse kinderstoel, 19e eeuw 4262
Engelse kinderstoel, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
4x Gründer stoelen, 1880 4254
4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 90 EUR
Antike mahonie tafel 4085
Antike mahonie tafel
Startprijs 100 EUR
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw 4110
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw 4111
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Grote kast 4127
Grote kast
Startprijs 100 EUR
Art Deco tafel met intarsia 4134
Art Deco tafel met intarsia
Startprijs 100 EUR
Engelse eettafel, 20e eeuw 4169
Engelse eettafel, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
IJzeren kluis, 19e eeuw 4191
IJzeren kluis, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915 4192
Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915
Startprijs 100 EUR
Antieke handwerktafel, 1880 4230
Antieke handwerktafel, 1880
Startprijs 100 EUR
Piedestal tafel, 19e eeuw 4236
Piedestal tafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
White wash bijzettafel 4252
White wash bijzettafel
Startprijs 100 EUR
Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw 4253
Salontafel stijlmeubel, 20e eeuw
Startprijs 100 EUR
Biedermeier opzet buffetkast, 1870 4279
Biedermeier opzet buffetkast, 1870
Startprijs 100 EUR
Eiken commode, 1890 4327
Eiken commode, 1890
Startprijs 100 EUR
Bureaustoel, 1915 4250
Bureaustoel, 1915
Startprijs 120 EUR
Kinder-bakkersstoel, 19e eeuw 4245
Kinder-bakkersstoel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
Engelse kapspiegel, 19e eeuw 4113
Engelse kapspiegel, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Antiek Schwarzwald kastje, 1880 4053
Antiek Schwarzwald kastje, 1880
Startprijs 150 EUR
Aparte Engelse kolenbak, 19e eeuw 4096
Aparte Engelse kolenbak, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
3 laden commode, 1900 4135
3 laden commode, 1900
Startprijs 150 EUR
Wortelnoten tafeltje, 1870 4220
Wortelnoten tafeltje, 1870
Startprijs 150 EUR
2x White wash bijzettafels 4223
2x White wash bijzettafels
Startprijs 150 EUR
Vossenkop salontafel 4234
Vossenkop salontafel
Startprijs 150 EUR
Ovale salontafel, 1870 4238
Ovale salontafel, 1870
Startprijs 150 EUR
Eiken buffetkast, 1910 4335
Eiken buffetkast, 1910
Startprijs 150 EUR
Art Deco boekenkast 4339
Art Deco boekenkast
Startprijs 150 EUR
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900 4273
Antiek kersenhouten nachtkastje, 1900
Startprijs 160 EUR
Frans ingelegd naaitafeltje, 19e eeuw 4078
Frans ingelegd naaitafeltje, 19e eeuw
Startprijs 170 EUR
Antiek eiken schrijfbureau, 1920 4302
Antiek eiken schrijfbureau, 1920
Startprijs 170 EUR
Antieke secretaire 1880 4054
Antieke secretaire 1880
Startprijs 200 EUR
17e-18e Eeuwse reiskist 4063
17e-18e Eeuwse reiskist
Startprijs 200 EUR
Twentse secretaire, 18e eeuw 4086
Twentse secretaire, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Gründer bureaustoel, 1880 4163
Gründer bureaustoel, 1880
Startprijs 200 EUR
Louis Philippe tafel, 1860 4200
Louis Philippe tafel, 1860
Startprijs 200 EUR
P. Starck stoelen, 4x 4259
P. Starck stoelen, 4x
Startprijs 200 EUR
Penantkast 4272
Penantkast
Startprijs 200 EUR
3-Deurs spiegelkast 4330
3-Deurs spiegelkast
Startprijs 200 EUR
Eiken 2-deurs kast, 1840 4332
Eiken 2-deurs kast, 1840
Startprijs 200 EUR
Vertico met opzet, 1880 4340
Vertico met opzet, 1880
Startprijs 200 EUR
Wortelnoten scheerspiegel 4114
Wortelnoten scheerspiegel
Startprijs 220 EUR
Antiek kersen/mahonie nachtkastje 4201
Antiek kersen/mahonie nachtkastje
Startprijs 225 EUR
Wortelnoten bijzettafel 4271
Wortelnoten bijzettafel
Startprijs 225 EUR
Piedestal met moor, 19e eeuw 4024
Piedestal met moor, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Vitrinekast, gebogen glas 4029
Vitrinekast, gebogen glas
Startprijs 250 EUR
Antieke Engelse vitrinekast 4068
Antieke Engelse vitrinekast
Startprijs 250 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4269
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Gepolitoerde penantkast 4270
Gepolitoerde penantkast
Startprijs 250 EUR
Kabinet mahonie, 1850 4316
Kabinet mahonie, 1850
Startprijs 250 EUR
Engelse commode 4341
Engelse commode
Startprijs 250 EUR
Tafel Engelse stijl 4345
Tafel Engelse stijl
Startprijs 250 EUR
Hoge Chinese herencommode 4066
Hoge Chinese herencommode
Startprijs 280 EUR
Chiffoniere, 1820- 1830 4031
Chiffoniere, 1820- 1830
Startprijs 300 EUR
Spiegel + console, 1880 4101
Spiegel + console, 1880
Startprijs 300 EUR
Kist met smeedijzeren beslag, 1803 4195
Kist met smeedijzeren beslag, 1803
Startprijs 300 EUR
Wortelnoten Gründerzeit commode 4268
Wortelnoten Gründerzeit commode
Startprijs 300 EUR
Antieke spiegel, 1890 4275
Antieke spiegel, 1890
Startprijs 300 EUR
Engelse naaitafel, 19e eeuw 4286
Engelse naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Mahonie klapbuffet 4296
Mahonie klapbuffet
Startprijs 300 EUR
Oude gietijzeren tuinbank 4173
Oude gietijzeren tuinbank
Startprijs 340 EUR
Vitrinekast geslepen glas, 1880 4035
Vitrinekast geslepen glas, 1880
Startprijs 350 EUR
Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw 4046
Biederneier 3-zitsbank, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Antieke Duitse uittrektafel, 1900 4108
Antieke Duitse uittrektafel, 1900
Startprijs 350 EUR
Jalouzie hoekkast 1800 4001
Jalouzie hoekkast 1800
Startprijs 400 EUR
Klepsecretaire 1840 4026
Klepsecretaire 1840
Startprijs 400 EUR
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880 4109
4x Duitse Gründerzeit stoelen, 1880
Startprijs 400 EUR
Secretaire, 1850 4193
Secretaire, 1850
Startprijs 400 EUR
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw 4264
Eiken kistkast, 17e - 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
Mooie Louis Seize-stijl penantkast 4274
Mooie Louis Seize-stijl penantkast
Startprijs 400 EUR
Hollandse trumeau, 1800 4283
Hollandse trumeau, 1800
Startprijs 400 EUR
Antieke vitrinekast, 1920 4343
Antieke vitrinekast, 1920
Startprijs 400 EUR
Grote passpiegel 4324
Grote passpiegel
Startprijs 420 EUR
Antieke vertico, 1880 4016
Antieke vertico, 1880
Startprijs 450 EUR
Engelse secretaire, 19e eeuw 4044
Engelse secretaire, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
Louis Quinze-stijl commode, 1920 4050
Louis Quinze-stijl commode, 1920
Startprijs 450 EUR
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw 4008
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
7x Rosenthal stoelen, Burkhard Vogtherr 4075
7x Rosenthal stoelen, Burkhard Vogtherr
Startprijs 500 EUR
Mahonie secretaire, 1810 4150
Mahonie secretaire, 1810
Startprijs 500 EUR
Hollandse notenhouten kussenkast 4263
Hollandse notenhouten kussenkast
Startprijs 500 EUR