Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920 3600
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920
Startprijs 30 EUR
Antiek Duitse regulateur, 1920 3595
Antiek Duitse regulateur, 1920
Startprijs 35 EUR
Antieke regulateur, 1920 3596
Antieke regulateur, 1920
Startprijs 35 EUR
Antieke Kienzle regulateur, 1915 3611
Antieke Kienzle regulateur, 1915
Startprijs 35 EUR
Sallander klok 3613
Sallander klok
Startprijs 35 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3685
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
Duitse Junghans Ato klok 3664
Duitse Junghans Ato klok
Startprijs 50 EUR
Antiek tafelklokje, 1890 3683
Antiek tafelklokje, 1890
Startprijs 50 EUR
Schwarzwalder rozenklok 3576
Schwarzwalder rozenklok
Startprijs 60 EUR
Antieke Schwarzwalder klok 3577
Antieke Schwarzwalder klok
Startprijs 60 EUR
Frans klokkenstel, 1880 3689
Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 60 EUR
Franse reiswekker, 19e eeuw 3622
Franse reiswekker, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Antieke tafelklok, 1890 3636
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 70 EUR
Stationscomtoise met wekker 3549
Stationscomtoise met wekker
Startprijs 80 EUR
Kienzle regulateur 1880 3551
Kienzle regulateur 1880
Startprijs 80 EUR
Grote comtoise met wekker, 19e eeuw 3574
Grote comtoise met wekker, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3575
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Staartklok 19e eeuw 3587
Staartklok 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Oude Engelse lantaarnklok 3624
Oude Engelse lantaarnklok
Startprijs 80 EUR
Kleine antieke regulateur 3637
Kleine antieke regulateur
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok, 1800 3677
Friese staartklok, 1800
Startprijs 80 EUR
Antiek Frans marmeren wekkertje 3654
Antiek Frans marmeren wekkertje
Startprijs 90 EUR
Franse pendule  , 1890 3682
Franse pendule , 1890
Startprijs 90 EUR
Antieke Franse tafelklok 3568
Antieke Franse tafelklok
Startprijs 100 EUR
Comtoise + datum, 19e eeuw 3573
Comtoise + datum, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Staande klok 3580
Staande klok
Startprijs 100 EUR
Antieke Friese staartklok, 1800 3589
Antieke Friese staartklok, 1800
Startprijs 100 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3605
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Art Deco tafelklok, 1930 3606
Art Deco tafelklok, 1930
Startprijs 100 EUR
Schwarzwalder klok, 19e eeuw 3616
Schwarzwalder klok, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Antieke Schwarzwalder wandklok 3617
Antieke Schwarzwalder wandklok
Startprijs 100 EUR
3-Delig Klokkenstel, 1900 3633
3-Delig Klokkenstel, 1900
Startprijs 100 EUR
Friese notarisklok 3687
Friese notarisklok
Startprijs 100 EUR
Friese staartklok 3585
Friese staartklok
Startprijs 120 EUR
Antieke Franse pendule, 1860 3640
Antieke Franse pendule, 1860
Startprijs 120 EUR
Friese staartklok 1800 3588
Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR
Antieke Friese staartklok 1800 3590
Antieke Friese staartklok 1800
Startprijs 125 EUR
Franse tafelklok, 19e eeuw 3627
Franse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 140 EUR
Antieke Franse Empire pendule , 1830 3628
Antieke Franse Empire pendule , 1830
Startprijs 140 EUR
Friese staartklok met bruidskrans 3552
Friese staartklok met bruidskrans
Startprijs 150 EUR
Franse comtoise staande klok 3553
Franse comtoise staande klok
Startprijs 150 EUR
Antieke staande klok, 1920 3567
Antieke staande klok, 1920
Startprijs 150 EUR
Engelse staande klok 3615
Engelse staande klok
Startprijs 150 EUR
Antieke Weense pendule, 1830 3659
Antieke Weense pendule, 1830
Startprijs 150 EUR
Oude messing reiswekker met slagwerk 3668
Oude messing reiswekker met slagwerk
Startprijs 150 EUR
Warmink staande klok 3652
Warmink staande klok
Startprijs 170 EUR
Antieke Friese staartklok 3562
Antieke Friese staartklok
Startprijs 180 EUR
Antieke kolompendule, 1850 3678
Antieke kolompendule, 1850
Startprijs 180 EUR
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw 3526
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Tafelklok, Hour Lavigne a Paris 3539
Tafelklok, Hour Lavigne a Paris
Startprijs 200 EUR
Antieke Kienzle staande klok, 1920 3543
Antieke Kienzle staande klok, 1920
Startprijs 200 EUR
Oude bureauklok 3554
Oude bureauklok
Startprijs 200 EUR
Antieke Friese stoelklok, 1900 3557
Antieke Friese stoelklok, 1900
Startprijs 200 EUR
Franse pendule, 1890 3559
Franse pendule, 1890
Startprijs 200 EUR
Friese stoelklok 3561
Friese stoelklok
Startprijs 200 EUR
Amerikaanse klok, 1900 3603
Amerikaanse klok, 1900
Startprijs 200 EUR
Antiek bronzen klokkenstel, 1880 3608
Antiek bronzen klokkenstel, 1880
Startprijs 200 EUR
Staande (huwelijk) klok 3614
Staande (huwelijk) klok
Startprijs 200 EUR
Antieke Franse klok, 1915 3643
Antieke Franse klok, 1915
Startprijs 200 EUR
Frans Art Deco klokkenstel, 1930 3672
Frans Art Deco klokkenstel, 1930
Startprijs 200 EUR
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule 3541
19e Eeuwse Franse Louis Philippe pendule
Startprijs 220 EUR
Oude boulle tafelklok 3525
Oude boulle tafelklok
Startprijs 250 EUR
Antieke regulateur, 1880 3631
Antieke regulateur, 1880
Startprijs 250 EUR
Tournart klok 3521
Tournart klok
Startprijs 300 EUR
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker 3524
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startprijs 300 EUR
Klokkenstel met intarsia 3646
Klokkenstel met intarsia
Startprijs 300 EUR
Antieke Jugendstil tafelklok, 1915 3669
Antieke Jugendstil tafelklok, 1915
Startprijs 300 EUR
Franse pendule, 1910 3670
Franse pendule, 1910
Startprijs 350 EUR
Lierpendule, 19e eeuw 3651
Lierpendule, 19e eeuw
Startprijs 360 EUR
Franse stationscomtoise, 19e eeuw 3649
Franse stationscomtoise, 19e eeuw
Startprijs 380 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840 3518
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 400 EUR
Antieke onyx glaspendule 3630
Antieke onyx glaspendule
Startprijs 430 EUR
Grote tafelklok , 1880 3529
Grote tafelklok , 1880
Startprijs 450 EUR
Charles Dix pendule, 1840 3544
Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 450 EUR
VERVALLEN UIT VEILING 3647
VERVALLEN UIT VEILING
Startprijs 450 EUR
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter 3642
Vuurvergulde pendule, Vrouwelijke boogschutter
Startprijs 500 EUR
Jugendstil klokkenstel, 1915 3579
Jugendstil klokkenstel, 1915
Startprijs 550 EUR
Antieke Franse pendule met centaur 3641
Antieke Franse pendule met centaur
Startprijs 550 EUR
Franse Empire pendule, 1820 3639
Franse Empire pendule, 1820
Startprijs 570 EUR
Franse tafelklok, 18e eeuw 3634
Franse tafelklok, 18e eeuw
Startprijs 650 EUR
Art Nouveau klokkenstel, 1915 3512
Art Nouveau klokkenstel, 1915
Startprijs 675 EUR
2-Kleurige pendule 3517
2-Kleurige pendule
Startprijs 675 EUR
Franse religieuze klok, 19e eeuw 3629
Franse religieuze klok, 19e eeuw
Startprijs 680 EUR
Antieke staande klok 3513
Antieke staande klok
Startprijs 800 EUR
Antiek Frans pendule stel, 1880 3545
Antiek Frans pendule stel, 1880
Startprijs 800 EUR
Duits eikenhouten Jugendstil staande klok. 3612
Duits eikenhouten Jugendstil staande klok.
Startprijs 800 EUR
3-Delig pendule stel, 1870 3520
3-Delig pendule stel, 1870
Startprijs 1.000 EUR
Antieke Franse porseleinen pendule 3564
Antieke Franse porseleinen pendule
Startprijs 1.000 EUR
Vuurvergulde pendule 1850 3609
Vuurvergulde pendule 1850
Startprijs 1.000 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1800 3572
Franse vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.100 EUR
Franse Empire Louis Seize pendule 3511
Franse Empire Louis Seize pendule
Startprijs 1.200 EUR
Weense staande regulateur, 1880 3560
Weense staande regulateur, 1880
Startprijs 1.200 EUR
Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw 3502
Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw
Startprijs 1.400 EUR
Vuurvergulde pendule, 1800 3548
Vuurvergulde pendule, 1800
Startprijs 1.450 EUR
Oude pendule met moor 3514
Oude pendule met moor
Startprijs 1.700 EUR
Antieke Cartel wandklok, 1800 3509
Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR