39. Januariveiling 2019

7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling vanaf vrijdag 11 januari 2019 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
186 Resultaten
Bronzen Louis Seize pendule, 1800
3500

2.750 EUR

Flöten Uhr, 1820
3501
Flöten Uhr, 1820
Startprijs 2.500 EUR
Grande Sonnerie Pfeifen Barok klok, 19e eeuw
3502
Startprijs 1.400 EUR
Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
3503
Startprijs 8.000 EUR
Prachtige Franse Empire pendule, 1820
3504

1.800 EUR

Amsterdamse staande klok, 18e eeuw
3506

2.300 EUR

Groot astronomisch weerstation
3507
Startprijs 2.250 EUR
Vuurvergulde pendule
3508
Vuurvergulde pendule
Startprijs 2.000 EUR
Antieke Cartel wandklok, 1800
3509
Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR
A'damse tafelklok, 19e eeuw
3510
A'damse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 1.800 EUR
Franse Empire Louis Seize pendule
3511
Startprijs 1.200 EUR
Art Nouveau klokkenstel, 1915
3512
Art Nouveau klokkenstel, 1915
Startprijs 675 EUR
Antieke staande klok
3513
Antieke staande klok
Startprijs 800 EUR
Oude pendule met moor
3514
Oude pendule met moor
Startprijs 1.700 EUR
Franse precisie regulateur, 1800
3515
Startprijs 2.500 EUR
Franse Empire pendule
3516
Franse Empire pendule

825 EUR

2-Kleurige pendule
3517
2-Kleurige pendule
Startprijs 675 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
3518
Startprijs 400 EUR
Schwarzwalder klok, 19e eeuw
3519
Schwarzwalder klok, 19e eeuw

700 EUR

3-Delig pendule stel, 1870
3520
3-Delig pendule stel, 1870
Startprijs 1.000 EUR
Tournart klok
3521
Tournart klok
Startprijs 300 EUR
Antieke Lenzkirch klok, 1880
3522
Antieke Lenzkirch klok, 1880

700 EUR

Grote Weense pendule, 1820
3523
Grote Weense pendule, 1820
Startprijs 2.000 EUR
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
3524
Startprijs 300 EUR