Drie blauw imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afmeting. 16x12x2.5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.
Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.
Vijf maal antiek aardewerk, circa 1910-1930. Eén maal Jugendstil dekselvaas. Twee maal Jugendstil kannetjes. Twee maal Turn Wien vaasjes. Afmeting: 13-20 cm. In goede staat.
Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...
Oude Chinese Kantonese vaas. 20e Eeuw. (gemerkt). Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.
Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...
Vier oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotjes. 19e-20e Eeuw. Bestaande uit: drie maal tonnetjes-vorm met florale decors, 20e eeuw. En één maal Kantonees (deksel kapot), 19e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...
Drie-delig antiek Jugendstil Majolica kaststel. Nr. 11553 II. Circa 1900. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek celadon porselein (gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Eén grote schaal, vijf borden, zes schaaltjes. Afmeting: 11 -32 cm. In goede staat.
Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afmeting. 33-37 cm. In redelijk/ goede staat
Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afmeting. ø 12-17 cm. In goede staat.
Antieke keramieken hanglampmet witte glazen kap en met florale Jugendstil decor plafond bevestiging.. Ca. 1910. Afmeting. 45x27 cm. ø. In goede staat
Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staart er af). Afmeting . 14 cm. In redelijk/ goede staat
Twee oude Chinees porseleinen figuren met draken decors (gemerkt). 20e Eeuw. Afmeting: 44 -45 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen borden met landschappen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 20 - 22 cm.
Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen 'Nymfenburg' bonbonschaal met florale en goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Antiek Duits Royal Bonn sierbord met wandophanging. Ca. 1900. Decor Tokio. Afmeting. 27 cm. ø. In goede staat.
Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afmeting. 31-32 cm. In goede staat.
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, Afmeting 7-10cm. In goede staat
Twee stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden vazen. Eén keer ivoor kleurige glazuur, één keer blauw-groene glazuur. Afmeting. 22-23 cm. In goede staat.
Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 13.5-18 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen bokaal op stam met knoop en ingesloten luchtbel (chip aan de rand), geplaatst op een zilveren, 835/000, voet met biedermeier graveerwerk. MT.: C.E.Held, Amsterdam jl.: Y:1858. Hoo...
Kristallen bonbonkom met gecontourneerde rand en amandelslijpsel op een zilveren voet.17x11cm. Enkele chips
Antieke ovaal geslepen kristallen koekschaal met geschulpte bovenrand, amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Met zilveren hengsel, 835/000, met parelrand en florale graveringen. MT.: C.J.Begee...
Antieke geslepen kristallen coupe met geschulpte bovenrand en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, voet met parelrand. MT.: J.Bloem, 's Hertogenbosch 10 cm.
Geslepen kristallen strooibus met zilveren montuur en dop, 950/000. Chipje aan de voet. ø 8x14cm
Antieke geslepen 7-vlaks kristallen coupe met omgeslagen gecontourneerde rand op een zilveren voet, 835/000, met parelrand, ø 10x11cm. MT.: J.C.Bunjes, Amsterdam
Zilveren gesp en servetband, 835/000. Een gesp, langwerpig, uitgewerkt met kroon en bloemen, 9x6cm, MT.: W.Edeling, Schoonhoven, jl.:U:1904 en een ronde servetband met hol profiel, voorzien van een op...
Zilveren ring, 925/000, met 3 grote baquette geslepen zirconia's. ø 57. Breedte 33 mm. Nieuw
Zilveren servetring en vingerdoekjesringen. Art Deco opengewerkte servetring, MT.: A.I.Stigter, Amsterdam, een vingerdoekring met gravure, MT.:A.C.J. Begeer, Amsterdam en een vingerdoekring met ruit- ...
Antieke zilveren naaldenkoker, 835/000, met schuifdop en hartvormig wapenschild. met ribdecor. MT.: D.H.Greup, Schoonhoven L. 9,5cm ca 9 gram.
Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw
Twee zilveren ringen, 925/000, mat met een ingelegde gepolijste band. ø 63-65, ca. 17,4 gram. Nieuw.
Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afmeting 50x40 cm. In goede staat
Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.
Volkskunst, antiek mes met fraai floraal gestoken houten heft, vermoedelijk 18 eeuw 32 cm.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.
Grote Euregio landkaart. Grensstreek Twenthe. Afmeting. 170x140 cm. In goede staat.
Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...
Twee Perzische (bid) kleden in aardetinten, Afmeting, 140x85cm. In goede staat
Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afmeting. 16 cm. In goede staat.
Blauw Graniver cactuspotje gemerkt Copier Leerdam, Afmeting 7x6cm
Antieke Duitse Meissen porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afmeting. 45x33 cm. In redelijk/ goede staat
Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat
Ovale cassette met zilveren manicureset, 830/000,met o.a. een nagelglansborstel, schaartje, vijl, afgebroken, en cremepotje. Met puntig gevormde heften. Duits, voorzien van belastingkeur voor vreemde ...
Moderne zilveren speld, handgemaakt met zilveren cirkel met gekruist 2 draadstaven diagonaal door het element, met trapvormig element aan het uiteinde. MT.: K.Beltman, Enschede ( Beeld en Aambeeld). G...
Grote zilveren hanger, 925/000, met zirconia's. Rechthoekige hanger met in het midden een grote rechthoekige zirconia met daaromheen een rand met 3 rijen rond gefacettteerde zirconia's. 28x40 mm. Nieu...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met parel, ø 5 mm, grijs-wit. Nieuw
Drie zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een kleine locomotief, 2,5x1x2cm, een ijskar met ijsverkoper, 4x1,5x3cm en een accordionist op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, 32...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4cm, en een hoefsmid met paard op een zilveren gek...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, één antiek strijkijzer, MT.: Pako metaalwarenfabriek, Rhenen, jl.:o:1974, 4x2,5x4cm en een knopstoel, MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1988, 2,5x2x5cm. totaal ca 38 gra...
Barnstenen armband, zilver verguld, met ovale schakels voorzien van rond geslepen barnsteen. lengte 18,5 cm. Met bakslot en veiligheid.
Een collier van barnstenen met rechthoekige en kubusvormige barnsteenkralen. 22x8x8mm en 7x7x7mm. Met ovale draaisluiting uit barnsteen. Lengte 42 cm. ca 45 gram. In goede staat
Collier van barnsteen, ovale kralen met witmetalen sierstukjes. Lengte 40 cm. Stenen wat beschadigd.
Twee asbakjes, een rond asbakje, Djokja zilver, 800/000, met hamerslag bak en djokja versierde rand, ø 9cm en een zeshoekig gevormde asbak, plated, gestanst model met diverse voorstellingen in cartouc...
Zilveren tafelstoffer, 835/000 Hollands, Ovale tafelborstel met een voorstelling van een landschap met molens, voorzien van een rand met bloemen en krullen. MT.: Firma Dahlia, Amsterdam, jl.: V:1930. ...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, in de vorm van een hondenkar. Een klein model met een kar, 4x2,2x3,5cm. MT.: J.Weeda, Haarlem, 1969-1990 en een racekar met hond, MT.: Onduidelijk. 5,4x1,5x3,5cm. T...
Doos met diverse plated delen, bestaande uit 2 bewerkte dozen, luciferdooshuls, aansteker, set met knoopjes, klembrilletje, en diverse bestekdelen.
Drie zilveren armbanden, één rinkelband, 835/000, met driehoekig geslepen decor, 6 mm, een bolle slavenband, 835/000, 8 mm, en een slavenband, 925/000, met bollen en parelrand, voorzien van veilighe...
Drie zilveren armbanden, bestaande uit een bol gourmet armband met diverse agaatstenen, een armband gemaakt uit bolschakels van draad en een vlakke armband met 5 langwerpige opengewerkte schakels in b...
Zilveren bestekdelen, 833/000, bestaande uit 6 taartvorkjes met uitgewerkte roos, Mt.: Fa. Johan Schijfsma, Sneek, 1946-1950, een jamlepel met haak en de steel in de vorm van een bloem, Mt.: Edelmetaa...
Drie poederdozen, een ovaal plated model met opgesoldeerd krulelement, een langwerpige, Alpaca doos met guilloche met ruitmotief en een langwerpige plated doos met diagonale lijngravures en een rand m...
Acht zilveren lepels, 833/000, 5 theelepels en een suikerlepel met waaiervormige steel, een theeduim met graveerwerk op de bak en een koffielepel met parelrand. 9-13 cm. Totaal ca 100 gram. In goede s...
Houten doosje met parelmoer inleg voorzien van 12 zilveren, 835/000 theelepels met gecontourneerde steel en versierd met getrembleerd en gegraveerd decor. ca 108 gram. 13 cm. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000 met een ankerschakel, voorzien van drie witgouden koffieboonschakels verdeeld over de armband. Breedte 3,5 mm. Voorzien van carabijnsluiting. Lengte 18,5cm. ca 1,8 gram. Ni...
Zilveren flessenbak, 800/000, Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. ca 70 gram. ø14 cm.
Twee zilveren sierkurken, 835/000, één met een harpmontuur en een sierkurk met een glad ovaal montuur.7-10 cm
Antieke zilveren natfruitschep, 925/000, met gecontourneerde bak voorzien van afbeelding van een melkmeisje. Met haaksteel met staande roofvogel. herkeur buitenlandse werken. MT.: Moses or Morris salk...
Twee zilveren miniaturen, een dame achter een spinnenwiel en een bootje met een visser. ca 3 cm. ca. 26 gr.
Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat
Twee zilveren miniaturen met een koalabeer met jong en een everzwijn. 2,5x1,5-3x3 cm totaal ca. 48 gr.
Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klomp een draaiorgel en een koets, 835/000. 1,5x3,0- 1,5x3,5cm ca. 27,8 gr.
Schelpcamee, ovaal model, met een fijne gesneden voorstelling, 40x30 mm.
Amethist, ca. 15,65 ct. Smaragd geslepen. Steen is heel zuiver en bijzonder mooi van kleur. Afmeting: 17,9 x 12,9 x 8,9 mm.
Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.
Tourmalijn, rechthoek. ca.2,11 ct. Steen is zuiver en mooi van kleur en is smaragd geslepen. Afmeting: 9,9 x 6,1 x 3,7 mm.
Collier van zoetwaterparels met zilveren veeroog. 11-12 mm. Geknoopt lengte 45 cm.
Edelstalen collier gemaakt uit ronde strakke ogen, ø 10 mm, breedte 2,5 mm. Met klipsluiting. Lengte 46 cm. Nieuw
Gouden ring, 585/000, met een camee. Ring met een bewerkte opengewerkte rand met een camee, ø 11x15 mm. ø 51 ca 3,7 gr. In goede staat.
G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting 38x50 cm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Damesportret, ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Schilderij van N. Moerkerk. Vrouw in dorpsstraat. Olieverf op paneel. . Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat
H. de Boer (H.d.B.). Bosuil op stam. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.
Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd, 1912. Koeien in Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Schilderij van Jan Kelderman, 1914-1990. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
E. Frielink. 'Stilleven met blaasbalg, flessen etc'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Vijf werken 18e-19e eeuw. Drie rode steendrukken, een rode tekening huis, een tekening classisisme met figuren ingekleurd. Ca. 1800. Werken op papier. Afmeting. ca. 18-30 cm. In redelijk/ goede staat
Zes werken op papier 18e-19e eeuw en portretten (gravures) etc. Een maal Tete unconnue portret. Een maal ongesigneerd portret. Een maal Hubert Meijer. Een maal classisistische dames. Een maal Dtusus F...