Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Imari schoteltjes (3x)
Startprijs 40 EUR

Drie blauw imari porseleinen schaaltjes, eerste helft 20e eeuw. Met landschappen decor. Afmeting. 16x12x2.5 cm. In goede staat.

3x Presenteerschaal, porselein.
Startprijs 40 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Bodemvondst (Schenkkan)
Startprijs 40 EUR

Zeer oude bodemvondst. Terracotta schenkkan (oudere randschades). Afmeting: 11 x 13 x 18 cm. In goede staat.

5x Keramieken vazen
Startprijs 40 EUR

Vijf maal antiek aardewerk, circa 1910-1930. Eén maal Jugendstil dekselvaas. Twee maal Jugendstil kannetjes. Twee maal Turn Wien vaasjes. Afmeting: 13-20 cm. In goede staat.

5 Deel (3x goudsteen + glazen)
Startprijs 40 EUR

Vijf delen oud aardewerk/glas. Drie maal goudsteen keramiek, 19e eeuw. Eén maal plated glazen bokaal, 19e eeuw. Eén maal porseleinen verdeelschaal B.S. Limoges, France. Circa 1910. Handbeschilderd. Af...

Kantonese vaas.
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese Kantonese vaas. 20e Eeuw. (gemerkt). Afmeting: 30 cm. In goede staat.

2x Chinees aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinese terracotta geglazuurde figuren (monniken). Eerste helft 20e eeuw. Chips + vingers beschadigd. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.

Lot Corneille servies.
Startprijs 40 EUR

Lot diverse Guilliaume Corneile serviesgoed. Onder andere; zes bekers, twee borden, twee mocca kopjes, één schaaltje, drie pro secco glazen en vier limonade glazen. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat...

4x Chinese dekselpot
Startprijs 40 EUR

Vier oude/antieke Chinees porseleinen dekselpotjes. 19e-20e Eeuw. Bestaande uit: drie maal tonnetjes-vorm met florale decors, 20e eeuw. En één maal Kantonees (deksel kapot), 19e eeuw. Afmeting: 6,5 - ...

3 Delig Majolica kaststel.
Startprijs 40 EUR

Drie-delig antiek Jugendstil Majolica kaststel. Nr. 11553 II. Circa 1900. Afmeting: 11 - 23 cm. In goede staat.

Celadon set
Startprijs 40 EUR

Lot oud/antiek celadon porselein (gemerkt). Eerste helft 20e eeuw. Eén grote schaal, vijf borden, zes schaaltjes. Afmeting: 11 -32 cm. In goede staat.

Kruik en dekselpot + twee handvaten
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afmeting. 33-37 cm. In redelijk/ goede staat

Kommen, goudsteen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afmeting. ø 12-17 cm. In goede staat.

Hanglamp, porselein.
Startprijs 40 EUR

Antieke keramieken hanglampmet witte glazen kap en met florale Jugendstil decor plafond bevestiging.. Ca. 1910. Afmeting. 45x27 cm. ø. In goede staat

Figuren, Gerold (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staart er af). Afmeting . 14 cm. In redelijk/ goede staat

2x Chin. porselein figuur
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren met draken decors (gemerkt). 20e Eeuw. Afmeting: 44 -45 cm. In goede staat.

2x Chinees bord.
Startprijs 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen borden met landschappen. 20e Eeuw. Afmeting: ø 20 - 22 cm.

Porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Oude messing tafellamp met porseleinen rozen en figuur (Italië). Circa 1960. (één roosje mist) Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Nymfenburg bord
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits porseleinen 'Nymfenburg' bonbonschaal met florale en goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.

Bord, blauw (Bonn/Germany)
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits Royal Bonn sierbord met wandophanging. Ca. 1900. Decor Tokio. Afmeting. 27 cm. ø. In goede staat.

Chocoladekan.
Startprijs 40 EUR

Antieke Duits porseleinen chocoladekan met 'Zwiebelmuster' ( uien) decor. Gemerkt met groot kruis en H in het midden. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 22 x 16 cm ø. In goede staat.

2 Kruiken met handgreep
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afmeting. 31-32 cm. In goede staat.

8 Kraaghals vaasjes China
Startprijs 40 EUR

Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, Afmeting 7-10cm. In goede staat

2 Gubbels Helden vazen
Startprijs 40 EUR

Twee stuks Hollandse keramieken Gubbels Helden vazen. Eén keer ivoor kleurige glazuur, één keer blauw-groene glazuur. Afmeting. 22-23 cm. In goede staat.

4 Wit porseleinen beeldjes
Startprijs 40 EUR

Vier oude Chinese Bland de Chine porseleinen figuren. 20e Eeuw. Afmeting. 13.5-18 cm. In goede staat.

Kristallen bokaal met zilveren voet.
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen bokaal op stam met knoop en ingesloten luchtbel (chip aan de rand), geplaatst op een zilveren, 835/000, voet met biedermeier graveerwerk. MT.: C.E.Held, Amsterdam jl.: Y:1858. Hoo...

Kristallen bonbonkom met zilveren voet.
Startprijs 45 EUR

Kristallen bonbonkom met gecontourneerde rand en amandelslijpsel op een zilveren voet.17x11cm. Enkele chips

Kristallen koekschaal met zilveren hengsel.
Startprijs 45 EUR

Antieke ovaal geslepen kristallen koekschaal met geschulpte bovenrand, amandelslijpsel en geslepen ster op de bodem. Met zilveren hengsel, 835/000, met parelrand en florale graveringen. MT.: C.J.Begee...

Kristallen coupe met zilveren voet
Startprijs 45 EUR

Antieke geslepen kristallen coupe met geschulpte bovenrand en amandelslijpsel op zilveren, 835/000, voet met parelrand. MT.: J.Bloem, 's Hertogenbosch 10 cm.

Kristallen strooibus met zilveren dop/montuur.
Startprijs 45 EUR

Geslepen kristallen strooibus met zilveren montuur en dop, 950/000. Chipje aan de voet. ø 8x14cm

Kristallen coupe met zilveren voet.
Startprijs 45 EUR

Antieke geslepen 7-vlaks kristallen coupe met omgeslagen gecontourneerde rand op een zilveren voet, 835/000, met parelrand, ø 10x11cm. MT.: J.C.Bunjes, Amsterdam

Zilveren gesp en servetband
Startprijs 45 EUR

Zilveren gesp en servetband, 835/000. Een gesp, langwerpig, uitgewerkt met kroon en bloemen, 9x6cm, MT.: W.Edeling, Schoonhoven, jl.:U:1904 en een ronde servetband met hol profiel, voorzien van een op...

Zilveren ring met zirconia
Startprijs 45 EUR

Zilveren ring, 925/000, met 3 grote baquette geslepen zirconia's. ø 57. Breedte 33 mm. Nieuw

Zilveren servetring/vingerdoekringen.
Startprijs 45 EUR

Zilveren servetring en vingerdoekjesringen. Art Deco opengewerkte servetring, MT.: A.I.Stigter, Amsterdam, een vingerdoekring met gravure, MT.:A.C.J. Begeer, Amsterdam en een vingerdoekring met ruit- ...

Zilveren naaldenkoker
Startprijs 45 EUR

Antieke zilveren naaldenkoker, 835/000, met schuifdop en hartvormig wapenschild. met ribdecor. MT.: D.H.Greup, Schoonhoven L. 9,5cm ca 9 gram.

Zilveren ring citrien
Startprijs 45 EUR

Zilveren ring, 925/000, in een zeshoek bezet met diverse rond gefacetteerde citrienen. ø54 ca 7,5 gram Nieuw

Twee zilveren ringen
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, mat met een ingelegde gepolijste band. ø 63-65, ca. 17,4 gram. Nieuw.

Larens interieur
Startprijs 45 EUR

Frank Kloppers, ca. 1930. Boeren interieur met boerin en kat. Olieverf op linnen. Afmeting 50x40 cm. In goede staat

Barometer
Startprijs 45 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.

Volkskunst, antiek mes.
Startprijs 45 EUR

Volkskunst, antiek mes met fraai floraal gestoken houten heft, vermoedelijk 18 eeuw 32 cm.

Koperen houtbak
Startprijs 45 EUR

Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.

Landkaart Euregio
Startprijs 45 EUR

Grote Euregio landkaart. Grensstreek Twenthe. Afmeting. 170x140 cm. In goede staat.

Zilveren fl 2,50 1847
Startprijs 45 EUR

Zilveren 2,5Gld Koning Willem 2 anno 1847 ZF.

13 Modelauto's 1:24
Startprijs 45 EUR

Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...

2 Perzische kleden
Startprijs 45 EUR

Twee Perzische (bid) kleden in aardetinten, Afmeting, 140x85cm. In goede staat

Bronzen knielende dame
Startprijs 45 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw. Halfnaakte dame op rots. Afmeting. 16 cm. In goede staat.

Cactuspot, 'Graniver' (blauw)
Startprijs 45 EUR

Blauw Graniver cactuspotje gemerkt Copier Leerdam, Afmeting 7x6cm

Meissen dienblad
Startprijs 45 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen presenteerschaal (Knauff). Ca. 1900. Met handbeschilderde florale decors in roccoco-stijl (één minimale chip) Afmeting. 45x33 cm. In redelijk/ goede staat

2x Keramieken bloempotten
Startprijs 45 EUR

Twee antieke Duitse Jugendstil bloempotten, ca. 1910. Eén maal Marthi Kräuse en één maal genummerd 1 (één kleine chip). Afmeting. 18x20.5 cm ø en 17.5x22.5 cm ø. In goede staat

Zilveren nagelgarnituur in etui
Startprijs 50 EUR

Ovale cassette met zilveren manicureset, 830/000,met o.a. een nagelglansborstel, schaartje, vijl, afgebroken, en cremepotje. Met puntig gevormde heften. Duits, voorzien van belastingkeur voor vreemde ...

Moderne zilveren speld
Startprijs 50 EUR

Moderne zilveren speld, handgemaakt met zilveren cirkel met gekruist 2 draadstaven diagonaal door het element, met trapvormig element aan het uiteinde. MT.: K.Beltman, Enschede ( Beeld en Aambeeld). G...

Zilveren hanger zirconia
Startprijs 50 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met zirconia's. Rechthoekige hanger met in het midden een grote rechthoekige zirconia met daaromheen een rand met 3 rijen rond gefacettteerde zirconia's. 28x40 mm. Nieu...

Geelgouden oorknoppen met parel.
Startprijs 50 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met parel, ø 5 mm, grijs-wit. Nieuw

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren miniaturen, 835/000, bestaande uit een kleine locomotief, 2,5x1x2cm, een ijskar met ijsverkoper, 4x1,5x3cm en een accordionist op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, 32...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4cm, en een hoefsmid met paard op een zilveren gek...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, één antiek strijkijzer, MT.: Pako metaalwarenfabriek, Rhenen, jl.:o:1974, 4x2,5x4cm en een knopstoel, MT.: Lesener, Amsterdam, 1958-1988, 2,5x2x5cm. totaal ca 38 gra...

Barnstenen armband
Startprijs 50 EUR

Barnstenen armband, zilver verguld, met ovale schakels voorzien van rond geslepen barnsteen. lengte 18,5 cm. Met bakslot en veiligheid.

Barnsteen collier
Startprijs 50 EUR

Een collier van barnstenen met rechthoekige en kubusvormige barnsteenkralen. 22x8x8mm en 7x7x7mm. Met ovale draaisluiting uit barnsteen. Lengte 42 cm. ca 45 gram. In goede staat

Collier, barnsteen.
Startprijs 50 EUR

Collier van barnsteen, ovale kralen met witmetalen sierstukjes. Lengte 40 cm. Stenen wat beschadigd.

2 Asbakken, 1 plated 1 zilver
Startprijs 50 EUR

Twee asbakjes, een rond asbakje, Djokja zilver, 800/000, met hamerslag bak en djokja versierde rand, ø 9cm en een zeshoekig gevormde asbak, plated, gestanst model met diverse voorstellingen in cartouc...

Zilveren tafelborstel
Startprijs 50 EUR

Zilveren tafelstoffer, 835/000 Hollands, Ovale tafelborstel met een voorstelling van een landschap met molens, voorzien van een rand met bloemen en krullen. MT.: Firma Dahlia, Amsterdam, jl.: V:1930. ...

2 Zilveren miniaturen, hondenkarren
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, in de vorm van een hondenkar. Een klein model met een kar, 4x2,2x3,5cm. MT.: J.Weeda, Haarlem, 1969-1990 en een racekar met hond, MT.: Onduidelijk. 5,4x1,5x3,5cm. T...

Doos met div. plateddelen
Startprijs 50 EUR

Doos met diverse plated delen, bestaande uit 2 bewerkte dozen, luciferdooshuls, aansteker, set met knoopjes, klembrilletje, en diverse bestekdelen.

3 Zilveren armbanden
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren armbanden, één rinkelband, 835/000, met driehoekig geslepen decor, 6 mm, een bolle slavenband, 835/000, 8 mm, en een slavenband, 925/000, met bollen en parelrand, voorzien van veilighe...

3 Zilveren armbanden
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren armbanden, bestaande uit een bol gourmet armband met diverse agaatstenen, een armband gemaakt uit bolschakels van draad en een vlakke armband met 5 langwerpige opengewerkte schakels in b...

6x Taartvork, vork, jamlepel.
Startprijs 50 EUR

Zilveren bestekdelen, 833/000, bestaande uit 6 taartvorkjes met uitgewerkte roos, Mt.: Fa. Johan Schijfsma, Sneek, 1946-1950, een jamlepel met haak en de steel in de vorm van een bloem, Mt.: Edelmetaa...

3 Plated poederdozen
Startprijs 50 EUR

Drie poederdozen, een ovaal plated model met opgesoldeerd krulelement, een langwerpige, Alpaca doos met guilloche met ruitmotief en een langwerpige plated doos met diagonale lijngravures en een rand m...

8 Zilveren lepels.
Startprijs 50 EUR

Acht zilveren lepels, 833/000, 5 theelepels en een suikerlepel met waaiervormige steel, een theeduim met graveerwerk op de bak en een koffielepel met parelrand. 9-13 cm. Totaal ca 100 gram. In goede s...

Doosje met zilveren lepels
Startprijs 50 EUR

Houten doosje met parelmoer inleg voorzien van 12 zilveren, 835/000 theelepels met gecontourneerde steel en versierd met getrembleerd en gegraveerd decor. ca 108 gram. 13 cm. In goede staat

Gouden armband
Startprijs 50 EUR

Geelgouden armband, 585/000 met een ankerschakel, voorzien van drie witgouden koffieboonschakels verdeeld over de armband. Breedte 3,5 mm. Voorzien van carabijnsluiting. Lengte 18,5cm. ca 1,8 gram. Ni...

Zilveren flessenbak
Startprijs 50 EUR

Zilveren flessenbak, 800/000, Djokja met hamerslag bodem en geschulpte opengewerkte rand. ca 70 gram. ø14 cm.

2 Zilveren sierkurken
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren sierkurken, 835/000, één met een harpmontuur en een sierkurk met een glad ovaal montuur.7-10 cm

Zilveren natfruitschep
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren natfruitschep, 925/000, met gecontourneerde bak voorzien van afbeelding van een melkmeisje. Met haaksteel met staande roofvogel. herkeur buitenlandse werken. MT.: Moses or Morris salk...

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen, een dame achter een spinnenwiel en een bootje met een visser. ca 3 cm. ca. 26 gr.

Zilveren miniatuur slee
Startprijs 50 EUR

Zilveren arre-slee, miniatuur, 835/000, met paard en 2 personen. 8x2x2 cm. ca. 21,35 gr. In goede staat

2 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Twee zilveren miniaturen met een koalabeer met jong en een everzwijn. 2,5x1,5-3x3 cm totaal ca. 48 gr.

3 Zilveren miniaturen
Startprijs 50 EUR

Drie zilveren miniaturen bestaande uit een klomp een draaiorgel en een koets, 835/000. 1,5x3,0- 1,5x3,5cm ca. 27,8 gr.

Schelp camee
Startprijs 50 EUR

Schelpcamee, ovaal model, met een fijne gesneden voorstelling, 40x30 mm.

Amethist
Startprijs 50 EUR

Amethist, ca. 15,65 ct. Smaragd geslepen. Steen is heel zuiver en bijzonder mooi van kleur. Afmeting: 17,9 x 12,9 x 8,9 mm.

Chrysopraas
Startprijs 50 EUR

Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.

Tourmalijn
Startprijs 50 EUR

Tourmalijn, rechthoek. ca.2,11 ct. Steen is zuiver en mooi van kleur en is smaragd geslepen. Afmeting: 9,9 x 6,1 x 3,7 mm.

Collier van zoetwaterparels
Startprijs 50 EUR

Collier van zoetwaterparels met zilveren veeroog. 11-12 mm. Geknoopt lengte 45 cm.

Edelstalen collier, Moments
Startprijs 50 EUR

Edelstalen collier gemaakt uit ronde strakke ogen, ø 10 mm, breedte 2,5 mm. Met klipsluiting. Lengte 46 cm. Nieuw

Gouden ring met camee
Startprijs 50 EUR

Gouden ring, 585/000, met een camee. Ring met een bewerkte opengewerkte rand met een camee, ø 11x15 mm. ø 51 ca 3,7 gr. In goede staat.

G. Daemen
Startprijs 50 EUR

G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Eenden aan waterkant
Startprijs 50 EUR

M.M. J. Poekes, gesigneerd. Eendenfamilie langs de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting 38x50 cm. In goede staat

Damesportret, (Franse schilder)
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Damesportret, ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

N. Moerdijk
Startprijs 50 EUR

Schilderij van N. Moerkerk. Vrouw in dorpsstraat. Olieverf op paneel. . Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat

H. de Boer, tekening uil.
Startprijs 50 EUR

H. de Boer (H.d.B.). Bosuil op stam. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.

Antieke gravure
Startprijs 50 EUR

Grote antieke gravure Par N. Poussin a Rome a Paris Chez Vallet. Gravure du Roy, Rue St. Jacques. Bijbelse voorstelling met vele figuren. Gravure op papier. Afmeting: 69 x 55 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd, 1912. Koeien in Hollands landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Schilderijen Mexicaans
Startprijs 50 EUR

B. Long. Twee Zuid-Amerikaanse Inca-stijl schilderijen met Totem voorstellingen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Schilderij, Jan Kelderman
Startprijs 50 EUR

Schilderij van Jan Kelderman, 1914-1990. Stilleven met bloemen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Schilderij, stilleven
Startprijs 50 EUR

E. Frielink. 'Stilleven met blaasbalg, flessen etc'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.

5 Werken 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Vijf werken 18e-19e eeuw. Drie rode steendrukken, een rode tekening huis, een tekening classisisme met figuren ingekleurd. Ca. 1800. Werken op papier. Afmeting. ca. 18-30 cm. In redelijk/ goede staat

6 Portretten 18e/19e eeuw
Startprijs 50 EUR

Zes werken op papier 18e-19e eeuw en portretten (gravures) etc. Een maal Tete unconnue portret. Een maal ongesigneerd portret. Een maal Hubert Meijer. Een maal classisistische dames. Een maal Dtusus F...