Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Medailles
Startprijs 15 EUR

Twee oude antieke bronzen penningen. Eén maal The Iternational Association of Cotton Manufacturers 1908. Eén maal Honored Fifty year Alumnus Philadelphia Textile Instituts 1949. Afm. 6.5 cm. ø. In goe...

2 Oude vioolkoffers
Startprijs 20 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. Afmeting: 76-78cm.In goede staat

3 Kandelaars + olielamp
Startprijs 20 EUR

Drie edelstalen kandelaren (nokkenas) en één petroleumlamp, 20e eeuw. Afmeting. 9-39 cm. In goede staat.

Koperen ketel+voetwarmer.
Startprijs 20 EUR

Twee maal koperwerk, 19e eeuw. Eén maal koetsstoof en één maal appelketel. Afmeting: ø 23 cm. - ø 27 cm. In goede staat.

Boek, antiguarisch
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afmeting. 9x38x31. In redelijke s...

Boek, Hardings of Art
Startprijs 20 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afmeting. 30x39x3 cm. In redelijke staat

Cloisonné vaasjes (2x)
Startprijs 20 EUR

Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afmeting. 12.5 cm. In goede staat.

2 antieke vaasjes
Startprijs 25 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder.Afmeting 6,5x7 en 9x7cm. In goede staat

Zes delen antiek messing
Startprijs 25 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afmeting. 16-28 cm. In goede staat

Messing kraankan
Startprijs 25 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met lekbak. Eén pootje van de lekbak is los, maar wel erbij. Afmeting H. 33 cm. Verder in goede staat.

Hangkastje + Spaanhouthouder
Startprijs 25 EUR

Twee maal 19e eeuws houtwerk. Eén maal kleine spaanhouten houder met deksel en handvat. Eén maal wandkastje, ca. 1900. met monogram J.S. Afmeting. 20-35 cm. In goede staat.

Bronzen sierschotel
Startprijs 25 EUR

Oude gemerkte Chinese bronzen sierschotel met verso draken en signatuur op achterkant. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting. ø 25 cm. In goede staat

Haardplaat
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse barok stijl haardplaat met datering 1758. Figuren decor ca. 1930. Afmeting. 49x59 cm. In goede staat.

Crucifix
Startprijs 30 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afmeting. 35 cm. In goede staat.

2x Lederen kameel
Startprijs 30 EUR

Twee lederen kamelen met glazen ogen, 20e eeuw.. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat

Gobelin in lijst
Startprijs 30 EUR

Oude gobelin in lijst, 20 eeuw. Figuren in interieur decor. Afmeting: 31 x 37 cm. In goede staat.

Koperen ketel+comfort
Startprijs 30 EUR

Antieke koperen ketel met comfort. Ca. 1900. Afmeting . 28 cm. In goede staat.

Niemeijers+Menkenthal blik
Startprijs 30 EUR

Twee oude voorraadblikken. 20e Eeuw. Eén maal Menthe glaciale Lonka, en één maal Niemeijers koffie/thee. Afmeting: 25 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Dienblad, tinnen ketel+pot
Startprijs 30 EUR

Drie maal divers antiek. Eén maal eikenhouten dekselpot met hengel, plated. Eén maal tinnen schenkkan, 19e eeuw. Eén maal keramieken presenteerschaal. Afmeting: 14 - 53 cm. In redelijk/goede staat.

8x dokter/apotheker miniatuur.
Startprijs 30 EUR

Acht maal oude diverse dokters figuren. Zeven maal tin, en één maal 'gaper' composiet gegoten. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.

Schrijfset
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse bakelieten bureauset. Drie delig, in cassette. Afmeting. 3x27x12 cm. In goede staat.

Kinderbeker, WMF.
Startprijs 30 EUR

Plated kinderbeker, WMF, Jugendstil, versierd met bloemen en een afbeelding van een kind. 5,5x8x7cm. Iets uit model. Verder in goede staat

Rond tonnetje
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat . 19e Eeuw. Afmeting. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Noten kraker
Startprijs 30 EUR

Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afmeting. 23.5 cm. In goede staat.

Gegraveerde sierkurk (plated).
Startprijs 30 EUR

Sierkurk met gegraveerd wapen met staande vogel en 1715, ø 4,5cm

Staande lamp
Startprijs 30 EUR

Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 66 cm. In goede staat.

4 Delen tin.
Startprijs 35 EUR

Vier maal antiek tin. 18e-19e Eeuw. Eén maal lepelrek met twaalf lepels (gemerkt), 18e-19e eeuw. peper en zout en een maal schroefdoos (gemerkt). Afmeting: 9 - 54 cm.

18 Delig plated bestek.
Startprijs 35 EUR

Zes persoons plated bestek, basis 90, bestaande uit 6 vorken, 6 messen en 6 lepels, met rond gecontourneerde steel versierd met een rand met voluten en palmetten. Gestempeld: DSA 90. Lengte 22 cm. In...

2x Fruitschaal (plated)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke plated fruitschalen met glazen binnenschalen (chips af). Circa: 1900. Afmetingen: 27xø25cm. en 17,5xø32cm. In redelijk/goede staat.

Spiegel, Jugendstil.
Startprijs 40 EUR

Jugendstil-stijl messing handspiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Kanderlaar, (Historisme)
Startprijs 40 EUR

Zware antieke messing historisme kaarskandelaar, circa 1880. Monogram B.D. 652. Afmeting 27 x 16 cm ø. In goede staat.

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afmeting. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.

8 Delen tin + 2 delen messing.
Startprijs 40 EUR

Acht delen oud/antiek tin en twee delen messing. Bestaande uit tinnen kraantjeskan, borden, koffieset. Afmeting: 9 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Koperen deurbel
Startprijs 40 EUR

Grote antieke koperen renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.

3 Wandelstokken
Startprijs 40 EUR

Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.

Lot van 5 delen (o.a.: jampot, schaal etc.)
Startprijs 40 EUR

Lot goudkleurig (5x). 20e Eeuw. Vier maal verguld metaal: Schaaltje, zout+peper en (varkentje)-mosterdpotje. Eén maal kunststof ijs-emmertje in ananas-vorm. Afmeting: 4 - 15 cm.

3x Cloisonné
Startprijs 40 EUR

Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissoné vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 cm...

Banjo-Ukelele, 50-er jaren.
Startprijs 40 EUR

Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.

Indische kris
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische kris, met messing beklede houten schede. 20e Eeuw. Afmeting: L.46 cm. In redelijke staat.

Kruitzakje
Startprijs 40 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.

Barometer.
Startprijs 40 EUR

Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Snavelkan
Startprijs 40 EUR

Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afmeting H.. 35 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette (Mozart)
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afmeting. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.

Staande lamp, Tiffany-stijl.
Startprijs 40 EUR

Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Bronzen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Decoratieve bronzen tafellamp met fratsen in antieke-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Ca. 40 cm. In goede staat.

Barometer.
Startprijs 40 EUR

Oude mahoniehouten barometer met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Barometer is voorzien van Engels en Hollands opschrift. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

12 Delen Indonesisch messing
Startprijs 40 EUR

Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

2x Boekensteun, Paardenhoofd.
Startprijs 40 EUR

Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Indonesisch hout+zilv. bestek.
Startprijs 40 EUR

Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, en zes maal zilveren bestek (gehalte 800), voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.

Koperen brandweerspuit.
Startprijs 40 EUR

Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antiek slot
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afmeting. 34x15 cm. In goede staat.

Hanglamp (messing)
Startprijs 40 EUR

Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.

Vijzel, brons.
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen vijzel. Circa: 1800. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

3x Oosters voorwerp
Startprijs 40 EUR

Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.

1x Cloisonné + lakdoosje.
Startprijs 40 EUR

Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Japanse lakdozen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.

4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 40 EUR

4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afmeting. 10-28 cm.

Bord, brons Chinees
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afmeting . ø 25.3 x 2 cm. In goede staat

Pers uni standard
Startprijs 40 EUR

Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat

2 Thangka's
Startprijs 40 EUR

Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat

4x Jean Paul Gaultier
Startprijs 40 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Jean Paul Gaultier parfum ( 4 x 30 ml.). . In goede staat

2 Siercoupes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. Afmeting H.27cm. In goede staat

Barometer
Startprijs 45 EUR

Antieke notenhouten gestoken barometer met Hollands opschrift. Ca. 1900. Afmeting. 37 cm. In goede staat.

Volkskunst, antiek mes.
Startprijs 45 EUR

Volkskunst, antiek mes met fraai floraal gestoken houten heft, vermoedelijk 18 eeuw 32 cm.

Koperen houtbak
Startprijs 45 EUR

Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.

Landkaart Euregio
Startprijs 45 EUR

Grote Euregio landkaart. Grensstreek Twenthe. Afmeting. 170x140 cm. In goede staat.

Tablet, ovaal
Startprijs 50 EUR

Antiek Jugendstil keramieken presenteerblad met vernikkelde omranding, ca. 1910. (haarlijn). Onduidelijk gemerkt. Afmeting. 51x35 cm. In rdelijk/ goede staat

Spekstenen beeldje "Aapjes"
Startprijs 50 EUR

Antieke Chinese 2-delige spekstenen figuur. Eerste helft 20e eeuw. Apen en hertje op spekstenen basement (basement stukje af). In redelijk/goede staat. Afmeting: 20 x 16 x 8 cm

Bronzen wierrookpotje
Startprijs 50 EUR

Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19x17x12 cm ø.In goede staat

Majolica hanglamp
Startprijs 50 EUR

Antieke 'Majolica' hanglamp met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 65 x 35 cm ø. In goede staat.

Lectuurbak "Pilastro"
Startprijs 50 EUR

IJzeren zwart-witte lectuurbak "Pilastro" uit de 50e jaren. Afmeting: 43 x 41 x 27 cm. In zeer goede staat.

Barometer
Startprijs 50 EUR

Engelse mahoniehouten barometer met tinnen wijzerplaat (kleine wijzer bovenin mist). 19e Eeuw. (kwik is eruit). Afmeting: 100 cm. In redelijk/goede staat.

Lederen haverzak.
Startprijs 50 EUR

Antieke militaire lederen paarden-voerzak. Gedateerd 1836 en initialen. Afmeting: circa 40 x 22 cm. ø

Bronzen vijzel+bel+triptychon.
Startprijs 50 EUR

Drie maal bronzen voorwerpen in gotische en renaissance stijl. 20e Eeuw. Eén maal triptychon reis-icoon, één maal tafelbel 1669 en één maal vijzel 1590. Afmeting: 8 - 16 cm. In goede staat.

Blaker, verguld.
Startprijs 50 EUR

Grote houtgestoken vergulde Italiaanse wandkandelaar. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H.73 cm. In goede staat.

sierschaal,met parelmoer
Startprijs 50 EUR

Grote presenteerschaal van bakeliet-soort met parelmoer voorstelling met paradijsvogels. 20e eeuw. Afmeting. 78x47 cm. In goede staat

Sabel etc.
Startprijs 50 EUR

Grote oude decoratieve sabel + kromzwaard en groot Ghurka Kuhri mes. 20e Eeuw. Afmeting circa 75 - 90 cm. In redelijk/goede staat.

2 Oude parasols
Startprijs 50 EUR

Twee oude oosterse parasols. Eén van bamboe (breuk) en één van gestoken been, floraal. Afmeting: 73 - 96 cm. In redelijk/goede staat.

Bord met koperen rand.
Startprijs 50 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met kopergeslagen omranding. Circa: 1900. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.

Messing hanglamp met katrol
Startprijs 50 EUR

Oude messing hanglamp met contra-gewicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 100 x 40 cm ø. In goede staat.

Barometer
Startprijs 50 EUR

Grote antieke mahoniehouten barometer met thermometer met Hollandse opschrift. Ca. 1900. Afmeting. L.71 cm. In goede staat.

3x Theekan, plated
Startprijs 50 EUR

Drie mooie plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 -23 cm. In goede staat.

3x Plated Engelse kannen.
Startprijs 50 EUR

Drie mooie oude Engelse plated theekannen. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

Miniatuur portret, dame in donkere lijst.
Startprijs 50 EUR

Miniatuur, 19e eeuw. Handgeschilderd op ivoor (gesigneerd). Buste dame. Afmeting: 4,5 x 4 cm. In goede staat

Miniatuur portret, dame met opgestoken haar.
Startprijs 50 EUR

Miniatuur, 20e eeuw. Miniatuur met ivoren lijst. Dames buste, deels geschilderd, deels gelithografeerd. Afmeting: 6 x 5 cm. In goede staat.

Staande monnik, uit been.
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese benen monnik met kind. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 9 cm. In goede staat.

Boulle likeurkist
Startprijs 50 EUR

Bouille likeurkelder (zonder interieur). 19e Eeuw. Beschadigd. Afmeting. 29x34x26 cm. In matige staat

Cloisonné vaas, groen.
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Japanse cloissoné vaas met floraal- en vogel decor. Bodemrand beschadigd. Afmeting: 33 cm. In redelijke staat.

Deurslot, 18e eeuw (Barok)
Startprijs 50 EUR

Groot antiek Barok ijzeren deurslot. Duitsland, 18e eeuw. Afmeting: 30 x 25 x 3 cm.

Antiek slot.
Startprijs 60 EUR

Groot antiek inbouw-slot met sleutel. Functionerend. Renaissance, 17e eeuw. Afmeting: 30 x 16 x 3,5 cm. In goede staat.

Kazuifel kragen
Startprijs 60 EUR

Diverse kazuifel kragen ( antieke), enkele met beschadigingen. Afmeting: circa 100cm. In redelijk/goede staat.

Lamp, 60-er jaren.
Startprijs 60 EUR

Groene metalen 60-er jaren lamp. Lamp is in hoogte verstelbaar. Nr.: 250/HKA. Afmeting: H.152 cm. In goede staat.

Miniatuur portret
Startprijs 60 EUR

Oude miniatuur in ivoren lijst, deels geschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 14 cm. In redelijk/goede staat.

Meetlint +2x weeginstrument.
Startprijs 60 EUR

Drie maal antiek meet-apparatuur. Eén maal groot metalen meetlint. Twee kleine trekweeginstrumenten. 19e Eeuw. Afmeting: circa 27 - 34 cm. In goede staat.

Patchwork kleed
Startprijs 60 EUR

Groot Oosters patchwork kleed. Gemaakt van zijde, met goudrand et c.. Afmeting: 167 x 205 cm. In goede staat.

Benen figuur
Startprijs 60 EUR

Grappige benen figuur met van blad gemaakte rok. 20e Eeuw. Afmeting: L.21 cm. In goede staat.