Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijzettafeltje
Startprijs 30 EUR

19e Eeuws mahoniehouten bijzettafel (handwerktafel) met wolhouder en 3-spant poot. Afmeting: 66 x 49 cm. ø. In goede staat

Marmeren tafeltje
Startprijs 30 EUR

Marmeren bijzettafel met bronzen gebogen poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 60 x 37 cm. In goede staat.

Bamboehouten portemanteau
Startprijs 30 EUR

Jugendstil bamboe spiegel met keramieken tegels en geslepen spiegel, ca. 1910. Afmeting 195x84x35 cm. In goede staat.

Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 30 EUR

Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad,Afmeting 62x59øcm. In goede staat

Hollandse mahoniehouten Empire tafel
Startprijs 30 EUR

Hollandse mahoniehouten empiretafel omstreeks 1830, lichtschade en lichte fineerschade Afmeting 75x113øcm. In redelijke staat

Bijzettafel, wortelnoten.
Startprijs 35 EUR

Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.

3 Notenhouten stoelen
Startprijs 35 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, Afmeting 97x55x48cm. In redelijk/ goede staat

Tilt top tafel
Startprijs 40 EUR

Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Spiegel, Henri Deux (noten)
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse notenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880.. Afmeting: 116x90 cm. In goede staat

Spiegel, Henri Deux (eiken)
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880. . Afmeting: 114x87x9 cm. In goede staat

Ronde tafel op zuilen
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat

Spiegel (bamboe)
Startprijs 50 EUR

Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.

Toiletspiegel, mahonie.
Startprijs 50 EUR

Engelse antieke mahoniehouten toiletspiegel. Met lades en klepdeksel (verlijming los). Afmeting: 80 x 56 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Pianokruk
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten pianokruk met zuilen en messing ringen, circa 1920. . Afmeting: circa 50 x 34 cm ø In goede staat

Theetafel, bamboe
Startprijs 50 EUR

Antieke bamboe imitatie theetafel naar metaal of messing. Circa 1910. Afmeting: 79 x 65 x 40 cm. In goede staat.

Spiegel, ovaal.
Startprijs 50 EUR

Antieke ovale halspiegel met geslepen glas. Circa: 1900. Afmeting: 84 x 63 cm. In goede staat.

2x Kinderstoeltje.
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Hollandse kinderstoelen met biezen zittingen. Circa 1900. Eén maal eikenhout, één maal beukenhout. Afmeting: 63 - 70 cm. In goede staat.

Duitse tafel in goede staat
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse Biedermeier berkenhouten eettafel. Ca 1830. Afmeting.: 77x91 cm. In goede staat.

Beschilderde commode
Startprijs 50 EUR

Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd,Afmeting 81x102x49cm. In goede staat

Twee Spiegels
Startprijs 50 EUR

Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, Afmeting 168x93cm. 130x60cm. In redelijk/ goede staat

Wandvitrine
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten Hollandse wandvitrine in barokstijl. Ca. 1900. Afmeting. 78x82x20 cm. In goede staat.

Salontafel
Startprijs 60 EUR

Antieke mahoniehouten salontafel met bewerkte drie-spant poot. Circa 1860. Afmeting: 63 x 120 x 85 cm. In goede staat.

Kamergemak, mahonie
Startprijs 60 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten kamergemak met jalouzie-deurtje en lade. Afmeting . 72x54x57 cm. In goede staat

Naaitafel omstreeks 1900
Startprijs 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, Afmeting 78x48x39cm. In redelijk/ goede staat

Engelse mahonie commode
Startprijs 60 EUR

Antiek Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia omstreeks 1880, Afmeting 74x103x51cm. In redelijk goede staat.

4 Laden commode
Startprijs 60 EUR

Antieke eikenhouten 4 ladencommode met messing beslag, omstreeks 1900.Afmeting 82x51x88cm. In goede staat

Nachtkastje, mahonie.
Startprijs 70 EUR

Vroeg 19e eeuw mahoniehouten nachtkastje met jalouzie-deuren en uitschuifbaar voor nachtpot. Afmeting: 65 x 40 x 53 cm. In goede staat.

Toilettafel
Startprijs 70 EUR

Barokstijl toilettafel met marquetterie ingelegd rozen fineer, 20e eeuw. Poten hebben waterschade. Afmeting. 76x77x45 cm. In redelijke staat

Ronde eettafel
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, met lichte fineerschade Afmeting 75x115cm. In goede staat

Salontafel
Startprijs 75 EUR

Engelse antieke mahoniehouten opklapbare salontafel met twee hangoorbladen, ca. 1870. Vier spant-poot en laden. Afmeting. 62x107x103. In goede staat.

Naaitafeltje
Startprijs 80 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten empire naaitafel met wolhouder en vakverdeling. (Fineer schade aan blad). Afmeting: 72 x 50 x 39 cm. In redelijke staat.

Bloemtafeltje
Startprijs 80 EUR

Mahoniehouten bijzettafel op vierspant poot. Geëboniseerd en blad mahonie. 19e Eeuw. Afmeting: 78 x 72 x 53 cm. In goede originele staat.

Kamerscherm, Gobelin.
Startprijs 80 EUR

Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.

2 Armleunstoelen
Startprijs 80 EUR

Twee negentiende eeuwse mahoniehouten armleunstoelen Louis Philippe, omstreeks 1860. Kleine beschadigingen, stoffering behoeft aandacht Afmeting 106x70x67 In redelijk/ goede staat

Queen-Anne theetafel
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. Afmeting. 75x77x43 cm Paar haarscheure v erder in goede staat.

Eiken bloementafel
Startprijs 90 EUR

Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afmeting. 79x42x31 cm. In goede staat.

Mahonie stommekracht
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten uitklapbare stomme knecht, 2 lades en etages, Afmeting 85x101x45cm. In goede staat

Zwarte Louis Philippe etagere
Startprijs 95 EUR

Zwarte, 19e eeuw, Louis Philippe etagere op koperen wielen. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 48 x 30 cm. In goede staat.

Commode dubbelgebogen.
Startprijs 100 EUR

Wortelnoten dubbelgebogen Hollandse barok commode, met klauwpoten en messing beslag. Circa 1920. Afmeting: 76 x 97 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Secretaire
Startprijs 100 EUR

Kastanjehouten secretaire, 18e eeuw. Frankrijk-Spanje. Veel gebruikssporen en beschadigd. Restauratie object. Afmeting: 100 x 96 x 47 cm. In matige staat.

Naaitafeltje
Startprijs 100 EUR

Mahoniehouten handwerktafel met uitklapbaar blad en twee lades + etage (iets verbogen). 19e Eeuw. Afmeting: 81 x 42 x 56 cm. In redelijke staat.

Engelse hoekkast
Startprijs 100 EUR

Engelse mahoniehouten hoek-vitrine kast. 19e Eeuw. Afmeting: 115 x 74 x 42 cm. In goede staat.

Eiken buffetkast
Startprijs 100 EUR

Antieke eikenhouten buffetkast met etagiere en getorste zuilen. Circa: 1900. Afmeting: 178 x 150 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie voltaire
Startprijs 100 EUR

Mooie mahonie gestoken voltaire met goede velours stoffering. 19e Eeuw. Afmeting: 116 x 80 x 80 cm. In goede staat.

Secretaire
Startprijs 100 EUR

Grenenhouten Louis Philippe secretaire, 19e eeuw. (blad zit los). Afmeting: 114 x 50 x 120 cm. In goede staat.

Pathefoon
Startprijs 100 EUR

Antiek eikenhouten pathefoon met bakelieten platen en twee speelarmen. Circa 1920. Afmeting: 100 x 45 x 52 cm. In goede staat.

Bed (2 pers.) + 2x nachtkastje.
Startprijs 100 EUR

Messing twee-persoons bed met twee nachtkastjes. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 168 x 200 cm. en 60 x 43 x 43 cm. In goede staat.

Frans nachtkastje, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, Recentelijk professioneel gerestaureerd.Afmeting 73x29x36cm. In zeer goede staat

Louis Seize bijzettafel
Startprijs 100 EUR

Louis Seize bijzettafel met lade, omstreeks 1800, met messing beslag, intarsia en wortelnoten afneembaar deksel. Minimale fineerschade, Afmeting 52x28x29cm. In goede staat

Spiegel (Biedermeier)
Startprijs 100 EUR

Een 19e eeuwse mahoniehouten biedermeier spiegel met halve zuilen, ca. 1820. Afmeting. 141x61 cm. In zeer goede staat.

2 stoelen en tafel
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen,Afmeting 87x53x41 en 70x53øcm. In goede originele staat

Zwarte tafel op één poot
Startprijs 120 EUR

Beschilderde tilt-top tafel, zwart met florale goud beschildering. 19e Eeuw. Afmeting. 76x73 cm. ø. In goede originele staat.

Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.

Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Startprijs 130 EUR

Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.

Zwarte zuil met messing
Startprijs 140 EUR

Antieke geeboniseerde houten piedestal met vergulde messing versieringen, ca. 1880. Afmeting. 110x27x27. In goede staat.

Teakhouten vitrinekast
Startprijs 140 EUR

Teakhouten barok vitrinekast met twee glazen deuren. Zijkanten zijn ook met glas. met lades en staand op klauwpoten, 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. . Afmeting. 170x100x50 cm. In goede staat.

Wandtafel (mahonie)
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten Queen Anne wandtafel met twee lades. Circa: 1910. Afmeting: 80 x 100 x 40 cm. In zeer goede staat.

Pronk tafeltje met lade.
Startprijs 150 EUR

Franse bijzettafel met diverse houtsoorten, intarsia, bronzen beslag en lade. Gecontourneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Secretaire
Startprijs 150 EUR

Hollandse eikenhouten Biedermeier secretaire met benen beslag, compleet met sleutels. Circa 1860. Afmeting: 153 x 101 x 45 cm. In zeer goede staat.

2-deurs linnenkast wortelnoten
Startprijs 150 EUR

Duitse wortelnoten uitneembare neo-renaissance historisme linnenkast met in totaal zeven lades en spiegel. (paar lijstjes missen) Afmeting 205x81x60 cm. In redelijk/ goede staat

Spiegel met kuif
Startprijs 150 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met koperband en facet geslepen spiegel. Ca. 1890. Afmeting. 104x85 cm. In goede staat.

Kast
Startprijs 150 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, Afmeting 190x112x50cm. Krimpnaden zijkant verder in goede staat

Buffetkast (Kersen)
Startprijs 150 EUR

Kersenhouten buffetkast met geslepen glas. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 198x117x55 cm. In goede staat.

Side table met intarsia
Startprijs 160 EUR

Hoge kwaliteit uitklapbare Engelse side-table met intarsia en lade. Taps toelopende poten. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 x 150 x 41 cm. en 78 x 150 x 82 cm. In goede staat.

Stoeltje (Mechels) 2x
Startprijs 160 EUR

Twee antieke eikenhouten Mechelse stoelen met snijwerk en nieuwe stoffering (leeuwenkoppen). Circa: 1880. Stoel is twee keer gerestaureerd. Afmeting: 96 x 44 x 45 cm. In goede staat.

Nachtkastje
Startprijs 175 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.

Tafel
Startprijs 180 EUR

Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afmeting. 95x100x70 cm. In goede staat.

Barok vitrine (noten), 2-deurs.
Startprijs 180 EUR

Hollandse notenhouten barokstijl vitrine-opzetkast. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 211x150x45 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafeltje
Startprijs 190 EUR

Wortelnoten Louis Philippe wijntafel, omstreeks 1870. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting. 65x52øcm. In zeer goede staat

Jugendstil buffet+opzet
Startprijs 200 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil buffetkast. Circa 1915. Kwaliteitsmeubel. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 183 x 114 x 156 cm. In zeer goede staat.

Low board (iepen)
Startprijs 200 EUR

Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.

Chinese schrijftafel
Startprijs 200 EUR

Antieke Chinese schrijftafel met panelen en twee lades. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 88 x 97 x 55 cm. In zeer goede staat.

Bijzettafeltje (spinnekop)
Startprijs 200 EUR

Antieke theetafel, 19e eeuw. Met uitschuifbare bladen en wortelnoten blad met vogel intarsia (krimpnaad). Afmeting: 74 x 53 x 74 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie kapspiegeltje, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, Afmeting 60x39x26cm. In goede staat

Wortelnoten naaitafel
Startprijs 200 EUR

Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. Afmeting 78x47x38cm. In uitstekende staat

Penantkast
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.

Eethoek: Tafel met 4 stoelen
Startprijs 200 EUR

Italiaanse notenhouten eethoek, uittrektafel met vier stoelen, stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw ) met mooie Biedermeier-stijl stoffering. Afmeting. 75x110x170 cm., 75x110x220 cm. en 106x50x46 cm. ...

Commode engels
Startprijs 200 EUR

Grote, vroeg 19e eeuw, mahoniehouten Engelse commode met zes laden, intarsia, beensleutel platen en origineel beslag. (krimpnaden zijkanten) (lichte schades). Afmeting: 126 x 133 x 53 cm. In redelijk...

Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 220 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

Vitrinekast, dubbel gebogen
Startprijs 225 EUR

Grote Hollandse barok-stijl dubbel gebogen wortelnoten vitrine opzetkast., met bronzen beslag en klauwpoten. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 224x167x45 cm. In goede staat.

Spiegel, verguld (Empire),
Startprijs 250 EUR

Vergulde houtgestoken Louis Seize-stijl spiegel met antiek spiegelglas. Lijst waarschijnlijk 20e eeuw. Spiegelglas en achterwand 18e eeuw. Afmeting: 120 x 63 cm. In zeer goede staat.

Piedestal met kindjes
Startprijs 250 EUR

Grote Italiaanse houten piedestal met polychromie. 20e Eeuw. Moor draagt oesterschelp. Afmeting: 130 cm. In goede staat.

Engelse schrijftafel
Startprijs 250 EUR

Engelse mahoniehouten Queen Anne-stijl schrijftafel met vijf lades. Circa 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 79 x 121 x 52 cm. In zéér goede staat.

Side table
Startprijs 250 EUR

Grote antieke iepenhouten side-table uit China. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 84 x 214 x 46 cm. In zeer goede staat.

Garderobe Art Deco
Startprijs 250 EUR

Originele notenhouten Franse Art Deco garderobe met spiegel en chrome knoppen. Ca. 1925. Afmeting. 184x101x28 cm. In zeer goede staat.

Commode biedermeier,
Startprijs 250 EUR

Duitse mahoniehouten biedermeier vier-laden commode, ca. 1830. Fineer op vurenhouten corpus. (oude restauraties) Afmeting. 85x91x50 cm. In redelijk/ goede staat

Barokstijl tafeltje
Startprijs 250 EUR

Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afmeting. 74x55x80 cm. In goede staat.

Kersen commode
Startprijs 250 EUR

Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.

Ovale naaitafel
Startprijs 250 EUR

Mahoniehouten biedermeier naaitafel 19e eeuws, Wortelnoten met medaillon intarsia, beschadigingen fineer, Afmeting 77x64x48cm. In redelijke staat

Essenhouten naaitafel
Startprijs 275 EUR

Prachtige Duitse laat biedermeier essenhouten fineer naaitafel met wortelnoten binnenwerk, omstreeks 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd Afmeting 81x55x44cm
In zeer goe...

Ronde tafel vitrine met brons (19e eeuw)
Startprijs 290 EUR

Franse ronde tafel met vitrine en vergulde bronzen sierstukken, 19e eeuw. (geeboniseerd fineer). Ca. 1870. Afmeting. ø 61 x 74 cm. In goede staat.

Tafel (gestoken)
Startprijs 300 EUR

Zeldzame Oosterse houtgestoken siertafel met draak, Foo-hond, grote vogel, koppen etc. . Octagonaal bewerkt blad met ranken decor. 20e Eeuw. (China of Indonesië). Afmeting: 81 x 66 x 64 cm. In goede s...

3 Bijzettafeltjes.
Startprijs 300 EUR

Drie antieke Franse Art Nouveau bijzettafels/ miniset met florale intarsia. Circa 1910. Afmeting: 73 x 39 x 57 cm. In goede staat.

Engelse laden commode
Startprijs 300 EUR

Mooie Engelse eikenhouten vier-laden commode met koperen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 88 x 52 x 80 cm. In zeer goede staat.

Commode met brons
Startprijs 300 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw.Afmeting 103x90x52cm.
In zeer goede...

Schrijfbureau (eiken)
Startprijs 350 EUR

Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit schrijfbureau met zes lades. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 76 x 113 x 65 cm. In zeer goede staat.