Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schoolklokje
Startprijs 20 EUR

Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. 50x34x9 cm. Barst in het glas, verder in goede staat.

Schwarzwalder klok
Startprijs 30 EUR

Duitse Schwarzwalder klok, 19 eeuw. (zonder gewichten en slinger, glas gescheurd). Afmeting: 41 cm. In matige staat.

Jugenstil vrijslinger
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil vrijslinger 'Gustav Becker Silezia'. Circa: 1915. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Rozenklokje
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afmeting. 25x17x11 cm. In redelijk/ goede staat

Schwarzwalder klok
Startprijs 50 EUR

Schwarzwalder klok met schotelvormige wijzerplaat, 19e eeuw. (huwelijk wijzerplaat en uurwerk) Deurtjes missen, wijzerplaat beschadigd. Afmeting. 36x25x14 cm. In redelijke staat

Bureauklokje.
Startprijs 60 EUR

Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.

Pendule, Josephine
Startprijs 60 EUR

Antieke notenhouten "Josephine" pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat,Afmeting 30x20x8cm In goede staat

Regelateur klok
Startprijs 65 EUR

Antieke Duitse Junghans regulateur met halve zuilen (paar wormgaatjes). Ca. 1890. Afmeting. 95 cm. In goede staat

Pendule
Startprijs 70 EUR

19e Eeuwse Franse albast pendule, ca. 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. (Albast gelijmd, achterste pootjes weg). Afmeting. 26 cm. In redelijke staat

Comtoise.
Startprijs 75 EUR

Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaaten harpslinger (slinger boven afgebroken). 19e Eeuw. Compleet met bok en sleutel. Afmeting: 40 cm. In redelijk/goede staat.

Comtoise (bloemslinger)
Startprijs 80 EUR

Franse comtoise met bloemslinger, 19e eeuw. (bel later). Afmeting: 48 x 37 x 16 cm. In goede staat.

Wekker (Lenzkirch)
Startprijs 80 EUR

Antieke Jugendstil eikenhouten Lenzkirch wekker. Circa: 1915. 'Lenzkirch A.U.G. '. Afmeting: 9 x 8 x 5 cm. In goede staat.

Tafelklok met kroon
Startprijs 100 EUR

Antieke Engelse notenhouten tafelklok met snijwerk (halfuur-slag). 'Rombach Bros Watch & Clockmakers, Old Kent Road, circa 1890. Afmeting 33x17x41cm. In goede staat.

Tafelklok + slinger.
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten tafelklok met verguld brons. 'H.A.C. 14 Day Strike Würtemberg'. Klok heeft halfuur-slag. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Tafelklokje, Engels.
Startprijs 100 EUR

Antiek Engelse mahoniehouten tafelklok met intarsia, ca. 1900. Afmeting. 33 cm. In goede staat.

Bretons klokje
Startprijs 100 EUR

Antieke Bretonse houtgestoken tafelklok met eenvoudig uurwerk (zonder slagwerk). Ca. 1930. (Eén spijltje mist in deurtje). Afmeting H.. 43 cm. In redelijk/ goede staat

Franse pendule Rousseau
Startprijs 125 EUR

Antieke Franse onyx pendule met figuur gesigneerd 'Rousseau retour des Foins'. Circa 1900. Acht-daags, veerslinger, halfuur-slag. (Hoekje onyx is er af). Afmeting: 54 cm. In redelijke staat.

Staartklok
Startprijs 125 EUR

Oude wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. In goede staat.

Reiswekker
Startprijs 125 EUR

Antieke Franse messing reiswekker. Ca. 1920. Afmeting H.. 11 cm. In goede staat.

Franse glaspendule
Startprijs 140 EUR

Antiek Franse messing glaspendule met geslepen glas. Met achtdaags stil uurwerk, kwikslinger en gave wijzerplaat. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Tafelklokje (Junghans)
Startprijs 140 EUR

Messing Engelse-stijl tafelklok met Junghans uurwerk, halfuur-slag en maanstand. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Kolom-pendule
Startprijs 150 EUR

Antieke zwarte Franse kolompendule op console met bouille inleg en getorste zuilen, circa 1870. Bouille is intact, alleen in getorste zuilen mist deels koperdraad. Klok is 8-daags, heeft halfuur-slag ...

Westminster tafelklok
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Scheepsklok+slagwerk, messing.
Startprijs 150 EUR

Oude messing scheepsklok. 20e Eeuw. Afmeting: 10 x 17 cm ø. In goede staat.

Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR

Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. (slinger geknapt). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 78 cm. In goede staat.

Friese stoelklok
Startprijs 150 EUR

Grote oude handbeschilderde Friese stoelklok. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Franse pendule
Startprijs 150 EUR

Antieke Franse albast pendule met messing. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Ca. : 1870. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Pendule-uurwerk.
Startprijs 160 EUR

19e Eeuw. Franse vergulde pendule, circa 1870. Pendule heeft achtdaags uurwerk en halfuur-slag. St. Marti. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Regulateur
Startprijs 160 EUR

Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewicht, weekloper, zonder slag. Afmeting. 125 cm. In goede staat.

Albasten pendule
Startprijs 160 EUR

Antieke Franse onyx pendule 'Virlet Aham'. Ca. 1870. Met messing, achtdaags uurwerk , halfuur-slag en veerslinger. Afmeting 37.5 cm. In goede staat.

Engelse klok
Startprijs 175 EUR

Kleine antieke Engelse eikenhouten staande klok met intarsia, ca. 1800. W. Wolles Tonque. Eén-daags met slagwerk en dagaanduiding. Afmeting: 195x50x25cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 175 EUR

Vroeg 19e eeuwse Friese eikenhouten staartklok met mooie gave beschilderde wijzerplaat , spiegels en wekkerfunctie. Afmeting. 144 cm. In zeer goede staat.

Staande (Warmink) klok, wortelnoten.
Startprijs 180 EUR

Wortelnoten staande Warmink klok op console. Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 34 (47)x24 (29)x175 cm. In goede staat.

Franse kolompendule.
Startprijs 180 EUR

Antieke Franse onyx zuilen pendule met bronzen versieringen. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. A.G. Mougin. (één chip + achterglaasje mist, en één zuil beschadigd. Afmeting: 42 cm. In r...

Eéngewicht-klok
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse notenhouten 'Gustav Becker' één-gewicht regulateur. Ca.: 1880. Gewichten touw is geknapt. Afmeting: 103 cm. In goede staat

Tafelklok, 'Lorenz Fürtwangler'
Startprijs 180 EUR

Grote antieke Duitse 'Lorenz Fürtwangler + Söhne' tafelklok. Circa: 1915. Klok is gemaakt van eikenhout met notenhout en koper inleg. Afmeting: 32x16x45 cm. In goede staat.

Lantaarnklok
Startprijs 180 EUR

Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. 'Tho Moore Ipswich'. Afmeting. 37 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Startprijs 180 EUR

Antieke eikenhouten Friese kor staartklok, circa 1800. Klok is voorzien van mooie beschilderde originele wijzerplaat. Afmeting: 127 cm. In goede staat.

Bureau-klok, Lenzkirch
Startprijs 190 EUR

Antieke notenhouten 'Lenzkirch' bureau-klok met verguld bronzen beslag, stil uurwerk, bovenliggende balans (1 million 211498) (wijzerplaat beschadigd, verder in goede staat). Afmeting: 7,5 cm. In rede...

Kolom pendule
Startprijs 190 EUR

Franse zuilenpendule, portaalklok met vergulde bronzen armaturen. 19e eeuw. Ca. 1870. Louis Philippe met rankenintarsia en getorste zuilen. Acht-daags uurwerk met, halfuurslag. Afmeting. 50 cm. In goe...

Schwarzwald klokje met wekker.
Startprijs 200 EUR

Antiek Duits Schwarzwald porseleinen klokje met wekker. Circa: 1860. (porselein gelijmd). Afmeting: 22 x 16 x 10 cm. In redelijke staat.

Frans Klokkenstel
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans klokkenstel met groen onyx en compositie metalen figuur en vazen. Circa: 1890. 'Despiration par Guillemin'. Achtdaags uurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 37 - 62 cm. In goed...

Klok, Art Deco
Startprijs 200 EUR

Antieke Art Deco glaspendule met marmer en windhond. Circa: 1930. 'Barbe Le Havre'. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Antieke pendule
Startprijs 200 EUR

Grote antieke Franse pendule met Galliër. Circa: 1870. Zwart marmer met compositie metaal. Afmeting: 57 cm. In goede staat.

Klok van porselein
Startprijs 200 EUR

Antieke porseleinen klok met goud-, floraal decor en stadsgezicht . Klok is voorzien van achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag, (slinger mist). Afmeting. H.39 cm. In goede staat.

Tafel pendule
Startprijs 220 EUR

Antieke Duitse Junghans tafelklok met notenhouten kast en bewerkte messing wijzerplaat. Ca. 1880. H.: ca. 44 cm. In goede originele staat.

Kolom pendule, zwart ingelegd.
Startprijs 225 EUR

Grote gave antieke Franse Louis Philippe portaal pendule. Circa 1870. Mahonie met intarsia en vergulde bronzen ornamenten. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger (gemerkt). Afmeti...

Kolom pendule, mahonie.
Startprijs 225 EUR

Gave antieke Franse portaal pendule. Circa 1870. Mahoniehout met intarsia. Klok heeft origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Gemerkt. Afmeting: 41,5 cm. In goede staat.

Pendule met jongen en brons
Startprijs 225 EUR

Bronzen pendule, tweede helft 20e eeuw. Gemerkt 'Chardon a Paris' met geslepen glas. (mechanisch uurwerk) Afmeting H.. 40 cm. In goede staat.

Miniatuur klokje onder stolp
Startprijs 230 EUR

Antieke miniatuur vorderzappler klokje onder glazen stolp. Ca. 1900. Latoenkoper en plated. (één kerktopje eraf). Verder in goede staat. Afmeting. 16 cm.

Pendule
Startprijs 240 EUR

Antieke Franse marmeren pendule in Louis Seize-stijl. Circa: 1870. Met compositie metalen figuren compositie (één pootje mist). Achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 40 x 56 x 16 c...

Porseleinen klok
Startprijs 240 EUR

Oude porseleinen klok met vier figuren en batterij uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Bovenstuk nieuw vast gezet. (Vingers er af). Afmeting .H 42 cm. In redelijke staat

Tafel pendule
Startprijs 240 EUR

Grote Duitse antieke notenhouten tafelklok met messing sierwerk (mogelijk Lenzkirch), ca. 1890. Alleen genummerd Nr.: 47161.Afmeting H.: 46 cm.. In goede originele staat

Nikkel klokje, toren.
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse vernikkelde torenklok met figuren (één figuur zit los). Circa 1890. Klok heeft achtdaags uurwerk, veerslinger, zonder slagwerk. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Weense pendule.
Startprijs 250 EUR

Antieke Weense wortelnoten pendule met geëboniseerde lijsten. Circa 1820. Origineel uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Engelse staande klok.
Startprijs 250 EUR

Antieke Engelse staande klok met eikenhouten en mahoniehouten klokkast. Circa 1800. Klok heeft originele beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 225x53x23cm. In goede staat.

Frans klokkenstel
Startprijs 250 EUR

Antiek Frans klokkenstel met marmer. Ca. 1890. Musicerende dame speelt mandoline (compositie metaal). Acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting. 32-36 cm. In goede staat.

Cartelklok
Startprijs 250 EUR

Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Afmeting. 57 cm. In goede staat.

Bronzen klokkenstel
Startprijs 250 EUR

Antiek Frans bronzen klokkenstel. Historisme. Circa: 1880. Met cherubijn- en leeuwenkoppen. Achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 30 - 39 cm. In goede staat.

Pendule
Startprijs 260 EUR

Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, acht-daags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting. 38 cm. In goede staat.

Majolica klokje
Startprijs 275 EUR

Antiek Frans 'Majolica' miniatuur staand klokje, met stil achtdaags uurwerk. Ca. : 1880. Afmeting: H.42 cm. In goede staat.

Kolom pendule met bloemen.
Startprijs 290 EUR

Grote gave antieke Franse portaal pendule met originele bloembeschildering en vergulde bronzen ornamenten. Circa 1850. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd B.P. en F...

Noten tafelpendule met figuur
Startprijs 290 EUR

Franse antieke notenhouten tafelklok met bronzen sierwerk, acht-daags uurwerk met halfuurslag. Ca. 1890. Gesigneerd Raison & Thomas succeseurs. Afmeting H.. 51 cm. In goede staat.

Tafel pendule
Startprijs 300 EUR

Mooie gave Franse antieke mahoniehouten tafelpendule met koper inleg en brons. Achtdaags, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 43 cm. In goede staat.

Staande klok
Startprijs 300 EUR

Antieke Duitse eikenhouten staande klok. Circa: 1920. Klok heeft achtdaags-uurwerk met vijf gongstaven. Gemerkt: ISGUS. Afmeting: 215x57x30cm. In goede staat.

Franse Cartel pendule
Startprijs 300 EUR

Vergulde bronzen Franse cartel pendule. 19e Eeuw. Met achtdaags stil uurwerk, emaille wijzerplaat. Afmeting: 27 cm. In goede staat.

Bouille klok op console.
Startprijs 325 EUR

Kleine antieke Franse bouille pendule op console met rood schildpad. Circa 1880. Acht-daagsuurwerk met, halfuur-slag, veerslinger. Bouille laat deels los, glaasje mist,van console bouille weg. Afmetin...

Haan klok.
Startprijs 350 EUR

Franse Haan comtoise met spillegang, schotelvormige emaille wijzerplaat en peerslinger. 18e Eeuw. Afmeting: 25 x 15 x 40 cm.

Console klok
Startprijs 350 EUR

Antieke Duitse 'Lenzkirch' console wandklok met verguld bronzen beslag en origineel uurwerk. Achtdaags (stil uurwerk) (1 million nr. 218018). Bij console onderstaartje niet van brons, verder in goede ...

Engelse staande klok
Startprijs 350 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok met zilverkleurige ( plated) bronzen wijzerplaat. 18e Eeuw. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag met seconden en datum aanduiding.. Afmeting: 205x62x30 cm. In...

Engelse staande klok
Startprijs 400 EUR

Antieke eikenhouten gestoken Engelse staande klok met florale intarsia in medaillon deurtje. Circa: 1800. (pagode kap). 'Hall Sleaford'. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags + seconden. Afmeting:45x25x 2...

Klok met barometer.
Startprijs 450 EUR

Antieke bureau barometer-klok in Louis Seize-stijl. Circa 1870. Compositiemetaal, verguld (één bevestiging gerepareerd). Uurwerk is achtdaags, met zwevend balans. Afmeting: H45 cm x B. 23cm. In goede ...

Pendule met marmer.
Startprijs 450 EUR

Opengewerkte vergulde messing pendule met marmeren wijzerplaat. In Louis Seize-stijl. Circa 1900. Met achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag (hamertje los erbij). Afmeting: 42 cm. In goede sta...

Schotse staande klok
Startprijs 450 EUR

Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.

Schotse staande klok
Startprijs 450 EUR

Mooie antieke Engelse mahoniehouten Schotse staande klok. Circa: 1800. Achtdaags-uurwerk, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'Mottis Williams Betesda'. Afmeting: 231x67x24cm. In goede staat.

Klok, porselein
Startprijs 450 EUR

Antieke Franse keramieken tafelklok, handbeschilderd met florale- en vogel decors. Achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en veerslinger. Afmeting. 25 cm. In goede staat.

Frans pendulestel
Startprijs 450 EUR

Antieke Franse witte Carrera marmeren klokkenstel in Louis Seize stijl, 2e periode, ca. 1880. Met vergulde messing ornamenturen, acht-daags uurwerk met, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting . 25-42 ...

Vuurvergulde pendule, Vrouw.
Startprijs 500 EUR

Antieke Franse vuurvergulde messing Charles Dix pendule. Circa 1835. Vrouw op canapé, en roofvogels met druivenranken. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 22x10...

Stempelklok
Startprijs 500 EUR

Antieke Duitse ijzeren stempelklok. Circa: 1920. 'Bundy U.W.S. Fabriksmarke, Bürk Söhne Schwenningen, Baden Württemberg'. Afmeting: 87 x 73 ø x 47 cm. In goede staat.

Klokkenstel, Art Deco
Startprijs 550 EUR

Bijzondere marmeren Art Nouveau klokkenstel met lampen als bijstellers. Circa: 1915. Compositie metaal, bronskleurig gepatineerd. (stukjes marmer gelijmd). Klok heeft achtdaags uurwerk, halfuurslag, v...

Houten pendule
Startprijs 575 EUR

Franse 19e eeuwse notenhouten pendule 'Tete de Poupèe' ca. 1840. Met vuurverguld bronzen beslag. Achtdaags-uurwerk, met touwtjesslinger en halfuur-slag. Afmeting H. 46 cm. In zeer goede staat.

Dwarsklok
Startprijs 600 EUR

Oude messing plated horizontale tafelklok naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Swiss Made. Met zwevend balans. Afmeting: 7 x 12 x 13 cm. In goede staat.

Pendule.
Startprijs 600 EUR

Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.

Klein empire pendule
Startprijs 600 EUR

Kleine Franse vuurvergulde empire pendule, ca. 1830. Jongen met duif, vaas en schelpen. Achtdaags uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. (uurwerkring achter mogelijk niet origineel) Afmeting . 31 cm....

Set beelden met klok+thermometer.
Startprijs 650 EUR

Antieke Franse barometer + klok set. Circa 1890. Amazones in krijger-tenue. Uurwerken gemerkt; 'Joseph Leja'. (compositie metaal). Afmeting: 56 cm. In goede staat.

Grote kolom pendule
Startprijs 650 EUR

Zeer grote empire messing kolompendule. Ca. 1820. ,Acht-daags origineel uurwerk met halfuur-slag en plated wijzerplaat. Afmeting . 66x34x16 cm. In goede staat.

Klok, porselein
Startprijs 700 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen pendule handbeschilderd met goud- en florale decors. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting H.. 28 cm. In goede staat.

Pendule
Startprijs 700 EUR

Antieke Franse vergulde bronzen pendule, ca. 1860. Man met schilderij, waar zijn familie op staat afgebeeld. Acht-daags uurwerk,met halfuur slag en veerslinger, . Afmeting. 38x50x11 cm. In goede staat...

Pendule met hondje
Startprijs 700 EUR

Mooie vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule, ca. 1840. Meisje speelt met hond. Plated wijzerplaat, acht-daags uurwerk met, halfuur-slag, en touwtjesslinger. Afmeting H.. 43 cm. In zeer goede staat.

Vuurvergulde pendule.
Startprijs 750 EUR

Prachtige vuurvergulde messing Franse Charles Dix empire pendule. Circa 1830. Recentelijk professioneel gereinigd . Met origineel achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Vrouw staande o...

Zaanse klok
Startprijs 750 EUR

Mahoniehouten Zaanse klok met wekker en dubbele bel. 19e Eeuw. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Tafelpendule, zwart
Startprijs 750 EUR

Antieke Duitse Winterhalter & Hofmeier tafelklok met kwartierslag op twee gangspiralen en mooie gelakte klokkast met bronzen versieringen. Afmeting. 50 cm. In zeer goede staat.

Franse precisie comtoise
Startprijs 780 EUR

Franse precisie comtoise met centrale secondenwijzer en harpslinger. 19e Eeuw. Afmeting: 133 cm. In goede staat.

Open staande klok
Startprijs 800 EUR

Grote antieke Duitse eikenhouten 'Danziger' open staande klok met getorste zuilen en origineel achtdaags-uurwerk (genummerd) '236'. Circa: 1930. 240x67x32cm. In zeer goede staat.

Staande klok
Startprijs 800 EUR

Staande West-Minster klok met kwartierslag en chinoiserie beschildering. Klok heeft twee melodiën, 'Ave Maria' en 'West-Minster'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 40x25x202 cm. In goede staat.

Toren-uurwerk (uit Heerde)
Startprijs 800 EUR

Groot antiek ijzeren toren-uurwerk (uit Heerde), ca. 1920. Afmeting . 150x80x65 cm. In goede staat.