Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 14 juli 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Landkaart Aveele, 1700
Startprijs 40 EUR

Dubbele antieke landkaart uit 1700. Civitas Vetus Luhlae. en Civitas Nova Luhlae. Door J. v/d Aveele 1655 - 1727. 'Winters stadsgezicht (ijsvermaak)' en 'Zomers stadsgezicht (schepen)'. (Paar vocht...

Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 40 EUR

Antieke dubbele landkaart, ca. 1700. Söder Kiöping. en SKE Ninge. Door J. v/d Aveele 1707. (1655-1727). Iets vergeeld. Gravures op papier. Afmeting: 26 x 39 cm.

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd '95. 'Landschap in Limburg', Nr. 83/250. Lithografie op papier. Afmeting: 52 x 36 cm. In goede staat.

Aquarel, stilleven (mand met rozen)
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900. Voorstelling: Mand met rozen. Aquarel op papier. Afmeting. 50x32 cm. In goede staat

Meisje bij deur (ongesigneerd)
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afmeting . 58x92 cm. In goede staat

K. Kotter
Startprijs 40 EUR

K. Kotter, ca. 1900. Duitse school. 'Tiroler huis in bergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 46 cm. In goede staat.

Ongesigneerd.
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Twee bustes naar oud voorbeeld. Houtskool op papier. Afmeting: 57 x 41 cm. In goede staat.

Schild dame, Indonesië.
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

Schild dame, Indonesië.
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Erotische Chinese of Japanse dame. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 75 cm. In goede staat.

B. Wijngaard
Startprijs 40 EUR

B. Wijngaard. 'Stadsgezicht Laren met figuren'. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 34 cm. In goede staat.

H.J. Nijland (boeren interieur)
Startprijs 40 EUR

H.J. Nijland. Ca. 1930. 'Boeren interieur met porselein, wandklok etc'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Kok, Aquarel.
Startprijs 40 EUR

Kok. Stilleven met fruit, bloemenvaas etc. . Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Martin van Waning, Ets.
Startprijs 40 EUR

Martin van Waning, 1889-1972. Delftse vaart te Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.

A. Honius, naakte dame
Startprijs 40 EUR

A. Honius (Venlo) 1960. 'Naakte dame aan waterkant'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Portret Duitse school M.O
Startprijs 40 EUR

Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, Afmeting 90x70cm. In goede staat

Kees Hogendam 1993.
Startprijs 40 EUR

Kees Hogendam 1993. Landschap met bevrijdingsbellen. Houtsnede op papier. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.

Schilderij, v.d. Volkers
Startprijs 40 EUR

Schilderij, v.d. Volkers? Poldergezicht met windmolen. Olieverf op linnen, ca. 1920. Afmeting. 51x37cm. In goede staat

Twee Hollandse werken op papier
Startprijs 40 EUR

Hollandse werken op papier (2 stuks). 1x W. Dingemans, paarden op akker (ets). 1x Theo Goedvriendt, Zuiderlijke kerk (tekening). Afmeting. 15-22 cm. In goede staat.

Alan B. Hayman, Ree-kop.
Startprijs 40 EUR

Alan B. Hayman, Ree-kop (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.

Litho achter glas
Startprijs 40 EUR

Antieke achter (bol)glas lithografie, circa 1890. Twee boeren vrouwen in punter. . Afmeting: 26 x 20 cm. In goede staat

Ongesigneerd, modern
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd, tweede helft 20e eeuw. Moderne compositie zonnebloemen. Olieverf op paneel. Afmeting. 48x100 cm. In goede staat.

Christian Breghan
Startprijs 40 EUR

Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afmeting. 70x90 cm. In goede staat

Gerhard Bergmann
Startprijs 40 EUR

Gerhard Bergmann, 1922 Erfurt. Duitse school. Surrealistische voorstelling. Krijt op papier. Afmeting 28x26 cm. In goede staat

Russische School
Startprijs 40 EUR

Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting . 40x60 cm. In goede staat

Monogram K.O.M.
Startprijs 40 EUR

Monogram K.O.M. ca. 1950. Man met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat

Aquarel Treptow/Kohlhoff
Startprijs 40 EUR

Walter Kohlhoff,1906-1981. Duitse school. Landschap met spoorbrug. Aquarel op papier. Afmeting . 51x37 cm. In goede staat

Onduidelijk gesigneerd, Engelse School
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, Engelse school, ca. 1900. Engels landschap. Olieverf op linnen. Afmeting. 60x30 cm. In goede staat

Walther Kohlhoff
Startprijs 40 EUR

Walther Kohlhoff, 1906-1981 Berlijn. Gracht in Berlijn. Gemengde techniek op papier. Afmeting . 57x40 cm. In goede staat.

2x Fruitschaal (plated)
Startprijs 40 EUR

Twee antieke plated fruitschalen met glazen binnenschalen (chips af). Circa: 1900. Afmetingen: 27xø25cm. en 17,5xø32cm. In redelijk/goede staat.

Spiegel, Jugendstil.
Startprijs 40 EUR

Jugendstil-stijl messing handspiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 20 cm. In goede staat.

Kanderlaar, (Historisme)
Startprijs 40 EUR

Zware antieke messing historisme kaarskandelaar, circa 1880. Monogram B.D. 652. Afmeting 27 x 16 cm ø. In goede staat.

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Grote antieke hangpetroleumlamp met extra kaarskandelaars (9x). Ca. 1900. (Glaskap mist) Verder in goede staat. Afmeting. ca. 80x60 cm. ø. Cond.: G.

8 Delen tin + 2 delen messing.
Startprijs 40 EUR

Acht delen oud/antiek tin en twee delen messing. Bestaande uit tinnen kraantjeskan, borden, koffieset. Afmeting: 9 - 44 cm. In redelijk/goede staat.

Koperen deurbel
Startprijs 40 EUR

Grote antieke koperen renaissance-stijl kloosterbel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 22 x 21 cm. In goede staat.

3 Wandelstokken
Startprijs 40 EUR

Drie oude wandelstokken met messing grepen en glazen drankflacon. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 86 - 90 cm. In goede staat.

Lot van 5 delen (o.a.: jampot, schaal etc.)
Startprijs 40 EUR

Lot goudkleurig (5x). 20e Eeuw. Vier maal verguld metaal: Schaaltje, zout+peper en (varkentje)-mosterdpotje. Eén maal kunststof ijs-emmertje in ananas-vorm. Afmeting: 4 - 15 cm.

3x Cloisonné
Startprijs 40 EUR

Drie keer oud Chinees of Japans. Waarvan twee maal cloissoné vazen met florale decors (ééntje licht beschadigd). En één maal een keramieken theepot met plated versieringen (20e eeuw)Afmeting: 15-18 cm...

Banjo-Ukelele, 50-er jaren.
Startprijs 40 EUR

Oude 50-er jaren banjo-ukelele. Ongemerkt. Afmeting: 78 cm. In goede bespeelde staat.

Indische kris
Startprijs 40 EUR

Oude Indonesische kris, met messing beklede houten schede. 20e Eeuw. Afmeting: L.46 cm. In redelijke staat.

Kruitzakje
Startprijs 40 EUR

Antieke kruitzak van leder en messing. 19e eeuw. Afmeting: 17,5x7x3cm. In goede staat.

Barometer.
Startprijs 40 EUR

Italiaanse vergulde houten barometer-klok met opdraaimechaniek. Circa 1980. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Snavelkan
Startprijs 40 EUR

Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afmeting H.. 35 cm. In goede staat.

Bronzen plaquette (Mozart)
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen plaquette met Mozart. Gesigneerd: Teks. (Edouard Teks, 1872-1948). Afmeting. 5.5x6x0.5 cm. In goede staat.

Staande lamp, Tiffany-stijl.
Startprijs 40 EUR

Tiffany-stijl lamp met metalen voet en florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Bronzen tafellamp
Startprijs 40 EUR

Decoratieve bronzen tafellamp met fratsen in antieke-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Ca. 40 cm. In goede staat.

Barometer.
Startprijs 40 EUR

Oude mahoniehouten barometer met intarsia. Tweede helft 20e eeuw. Barometer is voorzien van Engels en Hollands opschrift. Afmeting: 67 cm. In goede staat.

12 Delen Indonesisch messing
Startprijs 40 EUR

Twaalf maal oud Indonesische/Oosterse kopergeslagen koperwerk vazen. (Twee sets). 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.

2x Boekensteun, Paardenhoofd.
Startprijs 40 EUR

Twee decoratieve boekensteunen met paardenhoofden, metaal, bronskleurig gepatineerd. 21e Eeuw. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Indonesisch hout+zilv. bestek.
Startprijs 40 EUR

Zes maal oud Indonesisch houtsnijwerk, en zes maal zilveren bestek (gehalte 800), voorzien van Wajang figuren. Afmeting: 10 - 42 cm. In goede staat.

Koperen brandweerspuit.
Startprijs 40 EUR

Antieke, messing met roodkoperen brandweerspuit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antiek slot
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse smeedijzeren deurvergrendeling met gravering. 17e-18e eeuw. Afmeting. 34x15 cm. In goede staat.

Hanglamp (messing)
Startprijs 40 EUR

Klassieke messing hanglamp met porselein. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 x 40 cm ø. In goede staat.

Vijzel, brons.
Startprijs 40 EUR

Antieke bronzen vijzel. Circa: 1800. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

3x Oosters voorwerp
Startprijs 40 EUR

Drie keer oude/antieke oosterse metalen voorwerpen. Twee keer notenkrakers? En één keer filigrain vis met sluiting.

1x Cloisonné + lakdoosje.
Startprijs 40 EUR

Twee oude dekseldoosjes. 20e Eeuw. Eén maal cloisonné met floraal- en vlinder decor. Eén maal lakwerk met goud en florale decor. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.

Japanse lakdozen (2x)
Startprijs 40 EUR

Twee delen Japans lakwerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal schrijfkist, bamboe, vogels. Eén maal dekseldoos, pagodes. Afmeting. 28-33 cm. In goede stat.

4 Delen oud/antiek Aziatica
Startprijs 40 EUR

4 Delen oud/antiek Aziatica. 1x medaillon Chinese dierenriem. 1x kraagvaasje. 1x schaal Swastika decor. 1x wierrookbrander, 18e-19e eeuw. Afmeting. 10-28 cm.

Bord, brons Chinees
Startprijs 40 EUR

Antiek Chinees bronzen, gesigneerd draken bord, ca. 1900. Afmeting . ø 25.3 x 2 cm. In goede staat

Pers uni standard
Startprijs 40 EUR

Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat

2 Thangka's
Startprijs 40 EUR

Twee oude Tibetaanse Thangka's met gouddecors, 20e eeuw. Eén maal Vajravarahi, één maal drie boedha's. Olieverf op linnen. Afmeting. 30x20 cm en 38x18 cm. In goede staat

4x Jean Paul Gaultier
Startprijs 40 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Jean Paul Gaultier parfum ( 4 x 30 ml.). . In goede staat

2 Siercoupes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. Afmeting H.27cm. In goede staat

Postzegelverzameling Ned. III
Startprijs 40 EUR

Davo Chrijstal album deel III. Jaren 1986-1995 postfris (niet helemaal compleet).

Speelgoed Bandai
Startprijs 40 EUR

Oude blikken speelgoed politie Kever, Bandai-Japan. Ca. 1960. (Bespeeld). Afmeting. 19 cm. In redelijk/ goede staat

Lot oude/antieke tinsoldaten.
Startprijs 40 EUR

Lot van 24 st. handbeschilderde tinsoldaten, 19e-20e eeuw. Afmeting: 3,5 - 7 cm. In redelijk/goede staat.

3x Popje op standaard.
Startprijs 40 EUR

Drie porseleinen popjes op standaard. Twee maal meisjes poppen. Gemerkt Paul 1989. Eén maal antiek popje, Armand Marseille 351/810 K, baby popje. Circa 1930. Afmeting: 15 - 23 cm.

2x Pop, 1x op stand., 1x met mond open.
Startprijs 40 EUR

Twee maal oude Duitse bisquit porseleinen Heubach pop. Nr. 78/61 Lilian Wood uitgave. Afmeting: 33 cm. In goede staat. Eén maal Googly 253 G.B. , A.O.M. Lilian Wood uitgave. Afmeting: 35 cm. In goede ...

Pop, 1x blauwe + 1x witte jurk.
Startprijs 40 EUR

Oude xporseleinen pop. Repro Kammer en Reinhardt Simon en Halbig Nr. 117. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Jugenstil vrijslinger
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Jugendstil vrijslinger 'Gustav Becker Silezia'. Circa: 1915. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Rozenklokje
Startprijs 40 EUR

Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afmeting. 25x17x11 cm. In redelijk/ goede staat

Tilt top tafel
Startprijs 40 EUR

Tilt top tafel, 19e eeuw. Met chinoiserie beschildering, kraanvogels in landschap. Gecontourneerd blad (lichte randschade). Afmeting: 73 x 54 x 54 cm. In goede staat.

Spiegel, Henri Deux (noten)
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse notenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880.. Afmeting: 116x90 cm. In goede staat

Spiegel, Henri Deux (eiken)
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse eikenhouten Henry- Deux spiegel met dubbele zuilen, circa 1880. . Afmeting: 114x87x9 cm. In goede staat

Ronde tafel op zuilen
Startprijs 40 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot. Afmeting 75x94cm. In redelijke staat

Perzisch tapijt
Startprijs 40 EUR

Oud fijngeknoopt Perzisch (bid)kleed. Kleur: blauw/groen, rood, zwart, creme. Afmeting: 127 x 89 cm. In goede staat.

Buste vrouw
Startprijs 40 EUR

Oude metalen buste vrouw met hoed. (gesigneerd) Ant.Elson met brons kleurige patina. 20e eeuw. . Afmeting. 37 cm.

Chinees bronzen figuur.
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese bronzen figuur. 'Man met hoed en wandelstok'. Ca. 1900. Afmeting. 18 cm. In goede staat.

2 Menages
Startprijs 40 EUR

Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.

Lot diversen, glaswerk.
Startprijs 40 EUR

Vier maal oud/antiek glaswerk. Eén maal groen waaier kristallen dekselpot + onderschaal (chips). Eén maal blauw kristallen asbak, één maal robijn-rode glazen vaas en één maal smalle vaas. In redelijk/...

4x Art Deco glas
Startprijs 40 EUR

Vier maal Art Deco glaswerk, circa 1930. Twee maal cocktail-shakers, één karaf, één blauw-glazen bonbonschaal gemerkt Rd. Afmeting: 21-26 cm. In goede staat.

Bowlpot en kaasstolp.
Startprijs 40 EUR

Twee maal glaswerk. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal bowlpot met sleef. Eén maal kaasstolp. Afmeting: 19 - 33 cm. In goede staat.

3x Karaf
Startprijs 40 EUR

Drie maal oude/antieke kristallen karaffen. Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

9x Glas, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR

Negen maal gegraveerde glazen, 19e eeuw. Afmeting: 11,5 - 16 cm. In goede staat.

Lot overlay glas
Startprijs 40 EUR

Negen maal glaswerk met zilver overlay. 20e Eeuw. Afmeting: 8-23 cm. In goede staat.

1x Krist. schaal+deksel+onderschaal.
Startprijs 40 EUR

Twee maal antieke kristallen drie-delige dekselcoupes amandel geslepen, met onderschotel. Eén onderschotel , 1 couperand en een knop gelijmd, minimale chips Afmeting: 20 x 16 cm ø. In redelijk/goede s...

Krist. bowlpot met sleef.
Startprijs 40 EUR

Antiek kristallen boerenjongens bowlpot met plated sleef (chips). 19e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In redelijke staat.

Theepot, Meissen-stijl.
Startprijs 40 EUR

Duits porseleinen theepot in Meissen-stijl. Circa: 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.

K.P.M. Schaal
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Handbeschilderd met goud en bloemen decors. Afmeting: 30 x 19,5 x 5 cm. In goede staat.

Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...

4x Bord (o.a. KPM)
Startprijs 40 EUR

Vier oude Duits porseleinen gebaksborden. Drie maal 'Hutschenreuther' (Ole Winther), vogel decors. Circa: 1980. Eén maal K.P.M., tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 16 - 18 cm. In goede staat.

2x Imari vaasje.
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Japanse Imari porseleinen kraagvazen. Circa 1900. Gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

2x Aardewerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal oud aardewerk/porselein. Eén maal Royal Copenhagen vaas met landschapdecor L.P. Eén maal keramieken presenteerblad, circa 1900. Witteburg, decor Marble. Afmeting: 15 - 37 cm. In goede staat.

2x Plateel
Startprijs 40 EUR

Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afmeting. 36-61 cm.

4 vazen gubbels helden
Startprijs 40 EUR

Vier keramieken Hollandse vazen Gubbels Helden, geglazuurd. Afmeting. 9-15 cm. In goede staat.

Schotel met zilveren beugel.
Startprijs 40 EUR

Porseleinen schoteltje met zilveren beugel voorzien van parelranden. MT: A.Chr.Fontani Sr, Amsterdam. Barst in schotel, Afmeting ø13x12 cm.

4x Porselein + gouddecor.
Startprijs 40 EUR

Vier delen oud porselein met florale en of goud decors. 20e Eeuw. Twee verdeelschalen, één diepe schaal en één bord. Afmeting: 25-27 cm. In goede staat.