Oude Duitse messing jaarpendule gemerkt Schatz, omstreeks 1970, in goede staat 22x13x11cm.
Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild, deurtjes weg 15x25ø Cond:R
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm
Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G
Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) In originele staat 83cm
Twee oude kelim Perzische kleden bruin-zwart en rood-zwart in goede staat 130x77cm 190x102cm Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Achtergals schildering, boom met bloesems(Russisch?)50x60cm Cond;G
Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G
Drie delen Duits Meissen porselein, grote sauskom omstreeks 1900, theepotje, schaal, 13-28cm Cond;M
Zes 19e eeuwse Hollandse tegels, drie mangaan, landschap, floraal en insektendecor 13x13cm. Cond:R/G
Zes pas tegeltableau met koeien in landschapsdecor 2e helft 20e eeuw 39x26 Cond:G
Antieke Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen deksel 1e helft 20e eeuw, en antieke steengoed kruik B. Scherner, Hoorn (chip rand) 16-37cm Cond:R/G
Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G
Vijf diverse oude keramieken borden, 20e eeuw o.a. Makkum, Bing en Fröhndal, oud Delft, Porseleyne fles, in goede staat 15-31cm
Twee oude/antieke keramieken dekseldozen, art deco, rood bruin gemarmerd glazuur, een met liggende bulldog op deksel, goud met zilverkleurig nr 137 letter CE, 13-16cm. Cond:R/G
Oude porseleinen figuur voorstellende een slager met bijl en hakblok, onduidelijk gemerkt, in goede staat 21cm. Cond:G
Vijf delen antiek Chinees porselein twee maal gemberpotten, twee maal theebus zonder deksel, twee 18e eeuwse Chinese borden 9-16cm Beschadigd
Veertien delig Royal Albert servies met decor van Lavender rose, 5 kop en schotels, 8 gebaksborden, en een theekan(schotel met haarlijn) 7-24cm Cond:G
Groot lot oud antiek aardewerk en porselein, o.a. Art Deco, China, Petrus Regout etc, vazen, kammen, dekseldozen, borden(chips mogelijk) 10-30cm Cond'R/G
Divers Duits porselein 20e eeuw, Seltmann Weiden gebaksset(goed) en Zwiebelmuster porselein, deksel en theepot gelijmd, Chips 10-32cm, Cond:R/G
Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G
Oud Japans porseleinen theeservies omstreeks 1930, dunne bodem met portret in het licht bestaande uit theepot 4 kop en schotels melkkan en suikerpot 5-19cm Cond:G
Klein 18e -19e eeuws geemailleerd dekseldoosje met wapen en tekst op deksel. vive le roy, lichte beschadiging hoek deksel, verder in goede originele staat.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Slangencollier, ø 2,5 mm, met fraaie hanger met hartzirconia, 35x18 mm, inclusief oog. Lengte collier 42 cm. ca 28 gr.
Art Deco kaasschaaf met zilveren heft,835/000, fraai gestileerd en met hamerslag. MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven jl.: C1937 20 cm Cond.: G
Zilveren kandelaar, 925/000. Kleine Engelse tafelkandelaar met dubbele filetrand. MT.: S.J. Rose & son, Birmingham jl.: O 1963 Opgevuld en wat gedeukt. ø6x6 cm. Cond.:R-G
Kristallen potje met zilveren deksel, 925/000, Engels. Bollopend potje met slijpsel aan de onderzijde, voorzien van zilveren deksel met kwastje. MT.: John Grinsoll & Sons, Birmingham jl.: D 1902 ø 4,5...
Houten dekseldoos met zilveren inleg. Fraaie vierkante doos met op het deksel een vierkante zilveren, 835/000, plaat. Voorzien van een tafereel met figuren bij een huis. MT.: Zaanlandse Zilversmederij...
Zilveren hanger, 925/000, met zwarte en witte zirconia. Opvallende hanger met een grote ovaal geslepen witte zirconia, 20x14mm en een ovale zwarte zirconia, 14x10 mm. Grootte hanger 32x14 mm. Nieuw
Zilveren sierkurk, 925/000, en verzilverd thee-ei, WMF met bajonetsluiting. 2,5x4cm en ø4x7cm Cond.: G
Twee zilveren servetbanden, 835/000, met parelranden. 1 met opschrift Mamma en 2 april 1955 en 1 met initialen P.D. en 20-5-'21. 1x MT.: H. Hooijkaas, Schoonhoven en 1x MT.: J.M.van Kempen, Voorschote...
Zilveren sieradenset met Lapis Lazuli, bestaande uit een hanger, een ring en oorhangers met een hart bezet met een driehoekige lapis lazuli. totaal ca. 8,3 gr. ø 51 grootte hanger ca 2 cm incl. oog.
Brandsma omstreeks 1960, zigeuner jongen olieverf op linnen 25x30cm Cond:G
J.Muurman 30er jaren bloemstilleven, olieverf op linnen 51x60cm Cond:G
Hans van Horck 2002 nr50/150 abstracte compositie, lithografie op papier 60x49cm Cond:G
Corinna Kirchner, 19dec'68 Duitse school, zittend vrouwelijk naakt, houtsnede op papier 25x33cm Cond:G
Gesigneerde Jugendstil koperen kan op comfort met brander, door Conrad Kurz en co, kleine deuken 30cm Cond:R/G
Antieke Jardiniere en kraantjeskan, koperen Jugendstil Jardiniere met zinken binnenbak, tinnen kraantjeskan omstreeks 1800 24,5x37cm Cond:G
Antiquarisch boek, Websters New international Dictionary. J.Bell en sons 1920, authorized edition 14,5x26x31cm. Cond:G
19e eeuwse mahonie houten theestoof met intarsia en messing. Binnenbak 43x28cm. In redelijke staat.
Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G
Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G
Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R
Lot oude kristalglazen kroonluchterpegels 30x15x8cm Cond:G