Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met ranken snijwerk in de lades en snekken, in zeer goede originele staat 80x55x117cm
Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barokstijl vitrine opzetkast, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in zeer goede staat met bronzen beslag en klauwpoten, 225x170x45cm Cond:G
Vooroorlogse eikenhouten slaapkamer, omstreeks 1935, bestaande uit 3 deurs spiegelkast, twee nachtkastjes, spiegelcommode, en twee bedden, kast: 210x205x60cm. bedden: 140x107x210cm commode 180x110x60c...
Antieke Duitse wortelnoten Vertico, Gründerzeit, omstreeks 1880 met lichte fineerschade 140x96x48cm Cond:R/G
Zes antieke Biedermeier kersenhouten keukenstoelen, met biezen zittingen, in goede staat 86x37x45cm Cond:G
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe naaitafel omstreeks 1870 met vakverdeling en deksel in bovenlade, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, in zeer goede staat 80x45x45cm.
Grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten glasvitrine op hoge Queen Anne poten, met dubbele sloten en sleutels, professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat, met verlichting, 198x77x80cm.
Achttiende eeuwse Hollandse eikenhouten uitneembare pastoorskast in goede staat met schappen en bolpoten(slot later) 198x58x190 Cond:G
Kersenhouten bank met zwart lederen stoffering, kopergenageld, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 85x190x75cm
Mooi Engels eikenhouten schrijfsecretaire, stijlmeubel 20e eeuw, in zeer goede staat, mooie patina, compleet met sleutels 112x84x50cm. Cond:G
Twee notenhouten fineer Art Deco nachtkastjes omstreeks 1930. Recentelijk gerestaureerd, in zeer goede staat 70x50x38cm Cond:G
Mooi Hollands mahoniehouten kabinet omstreeks 1840-1850, Biedermeier met origineel beslag en in goede staat 237x180x51cm.
Hollands mahoniehouten Willem III schrijfbureau, met spiegelopstand, omstreeks 1870. Kwaliteitsmeubel, binnenin uitgevoerd met kersenhout, met geheim mechanisme om lade te openen, in goede originele s...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse Empire penantkast van mahoniefineer op eiken. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd 92x100x53cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Prachtige Hollandse Biedermeier mahoniefineer penantkast omstreeks 1860, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, 90x99x49cm Cond:Z/G
Rozenhouten damesbureau met bandintarsia en bronzen beslag, 20e eeuw rolbureau met florale intarsia, ook in binnenwerk (Louis Quinze stijl) in goede staat 102x47x74cm. Cond:G
Duitse notenhouten 1-deurs Gründerzeit vitrine zuilenkast, omstreeks 1870 met geslepen glas en schappen 125x88x48cm in zeer goede staat
Antieke notenhouten pronkvertico omstreeks 1900 met opstand en spiegelkroon, 4 deurs met facetgeslepen glas, in zeer goede gerestaureerde staat, gesigneerd A. de Waal Dordrecht 210x90x41cm
Hollands 18e eeuws Barok Louis Quinze secretaire met verguld bronzen beslag, mahoniehout fineer met bandintarsia, fineerschades 108x103x55cm Cond:R
Grote 19e eeuwse notenhouten Franse buffetkast, 3 deurs, onder met houtgestoken leeuwenfamilie, verder volle zuilen, duivelskoppen, ranken en twee prieelen, hoge hemel, en koplijst omstreeks 1880, 245...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met grote gebogen opengewerkte snekken, binnenwerk met 5 lades en 1 deurtje (krimpnaden en fineerschade) 154x100x52cm Cond:...
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G
Mahoniehouten Louis Seize Buffet omstreeks 1800 met drie lades, klapbuffet, 2 jaloeziedeuren met origineel beslag. 2 krimpnaden in zijkant, verder in goede staat. 79x100x52cm
Achttiende eeuwse eikenhouten kast met platte gerilde zuilen en rillen in deuren. Met medaillons met intarsia stermotief, origineel slot met sleutel, mooie patina 202x188x88cm Cond:G
Mooie Duitse mahoniehouten Louis Philippe secretaire omstreeks 1870 met apart binnenleven. Totaal ingelegd met diverse houtsoorten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 181x9...
Kleine Hollandse eikenhouten luierkabinet omstreeks 1860 met bovenlade en twee deuren, drie lades onder. Met origineel benen beslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 165x...
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten 250x124x63cm. Cond.: R
Negentiende eeuwse mahoniehouten piedestal met wit marmeren blad en veel bronzen beslag, omstreeks 1870, 2e periode Kariatiden, 78xø51cm. Cond:G
Amelander beschilderde hoekkast met etagere, 18e-19e eeuws, met vaas en bloemen voorstelling 130x51x36cm. Cond:G
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. In goede staat 240x185x56cm.
Antieke Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1820 met verguld messing beslag getrapt binnenleven met lades. Oudere restauratie 105x53x94cm Cond:G
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten Barok Louis Quinze kabinet omstreeks 1780, met vuurverguld bronzen beslag(oudere restauratie) 230x60x180cm Cond:R/G
Grote houtgestoken Schwarzwald stijl berenkapstok met spiegel, 20e eeuw 195cm Cond:G
Duitse antieke laat biedermeier mahoniehouten chiffonnière met bovenlade driekwart zuilen, 6 gebogen lades, en origineel beslag omstreeks 1840. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede...
Mooie gave Hollandse 18e eeuwse wortelnoten Barok Louis Quinze commode met geschulpt blad, bronzen beslag en klauwpoten, in zeer goede staat, recentelijk gerestaureerd, 82x80x55cm.
Achttiende eeuwse Duitse notenhouten baroksecretaire met ster en bandintarsia, in zeer goede staat. Met bronzen beslag, drie antieke sloten met sleutels met sleutels origineel binnenwerk. Recentelijk ...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire penantkast met zwart marmeren blad, halve zuilen met vergulde capitellen, mooi beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 84x128...
Zeldzame Duitse Louis Seize vitrine opzetkast, gemaakt van kersenhout fineer op vurenhout, gehele front met bandintarsia , omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, en gepolitourd, orig...
Brede, vroeg 19e eeuwse, 4 -laden commode met zwart marmeren blad, mahoniehouten fineer en mooi messing ringbeslag. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat, 83x130x55cm.
Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok Louis Quinze secretaire met opstand, omstreeks 1770, prachtig uitgevoerd met vele lades, ook achter de schrijfklep verguld bronzen beslag. Dit meubel verkeert in...
Zeer zeldzame Hollandse rozenhouten chiffoniere omstreeks 1780 met bandintarsia. Schrijfgedeelte in lade uitschuifbaar, recentelijk vakkundig gerestaureerd met mooi messing beslag. In zeer goede staat...
Grote Duitse 18e eeuwse eiken uitneembare Barokkast omstreeks 1760 met origineel slot, sleutel, lades, schappen barokpanelen met spitzen, verspringende koplijst in lagen opgebouwd. Recentelijk profess...
Grote Zuid-Duitse Barokfiguren console met twee grote putti en originele polychromie 18e eeuw 110cm Cond:G
Hollandse notenhouten Barokstijl vitrine. Opzetkast met zijkanten van glas, geheel met intarsia bronzen beslag met leeuwenpoten, 1e helft 20e eeuw 227x200x50cm Cond;G
Prachtige Hollandse Empire zuilen secretaire mahoniehout met marmeren blad omstreeks 1820. Deze heeft een zeer mooi binnenleven, met vier volle zuilen, messing capitelen en lades, recentelijk professi...
Zeldzaam mooie Duitse monumentale notenhouten Gründerzeit buffetkast omstreeks 1890 met Jugendstil glas in lood, volle dikke zuilen, capitellen, dikke snecken, snijwerk en origineel beslag. In zeer go...