Drie delen antiek brons/koperwerk, een schaal met medaillion, een bronzen wandschotel, en een schaal met voorstelling, engel bij Adam en Eva, omstreeks 1840-1880, 18-31cm Cond:G
Grote oude Hollandse koperen kaarskroon in barokstijl Ca. 1900 55x75cm Cond. G.
Vergulde 19e eeuwse bronzen kroonluchter, neogotisch omstreeks 1880, 6 lichts, in goede staat 40x50cm
Tweedelig plated inktstel omstreeks 1880 Historisme Duitsland, eissen Fabrik Lauchhammer(binnenpotje van glas mist) verder in goede staat, 15x30x28cm.
Drie antieke compositiemetalen figuren omstreeks 1900, twee beschadigd een gerepareerd, 50-57cm. Cond:M/R
Antieke koperen Jugendstil Art Deco hanglamp, 4 lichts, in goede originele staat 39x43ø Cond:G
Twee Duitse boeken, antiquarisch, eenmaal Deutschland erwacht NSDAP met fotoreproductie van het derde rijk, Adolf Hitler, Bilder aus dem Leben de Führers, met fotos. 31x24cm. Cond:R/G
Grote oude wandlamp met putti, die lichts met bloemvormige glazen kappen, 20e eeuw van compositiemetaal 88cm. Cond:G
Antieke petroleumlamp omstreeks 1880 (blaker) met spiegel(kapot) apart model 43x29x22cm. Cond;R/G
Antiek beduïnen geweer met been ingelegd en 8-kantige loop 19e eeuw 153cm. Cond.: G
Antieke gietijzeren kinderfornuis, omstreeks 1930, functioneel, ongemerkt, in goede staat 28x43x27cm.
Twee antieke Duitse spaanhouten hoedendozen en haarspelden, eenmaal beschilderd met bloemen(donker) en eenmaal naturel met antieke knipmutsen en kinderkleding.(erg leuk) 22-40cm Cond;G
Twee antieke kopergeslagen wandborden, 1 18e eeuws of ouder, en een 19e eeuws, tekstí versleten, 43-64cm. Cond:G
Negentiende eeuws Chinees miniatuur snijwerk, voorstellende een aap op paard 5,5cm. Cond:G
Oude rode Chinese lakwerk houder, met maaltijdstokjes ,vroeg 20 e eeuw, houder bewerkt met lotusbloemendecor, en bezet met parelmoer 28x3,5x2,5cm. Cond:G
Grote antieke messing staande petroleumlamp omstreeks 1900, met driespant poot, in goede staat, 165cm.
Antieke mahonie theekist, omstreeks 1900, compleet met slot en sleutel. 19x17x12 cm. In goede staat.
Twee antieke verrekijkers omstreeks 1900(scheepvaart) van messing met leder, beide ongemerkt, in goede originele staat, met afsluitkap 53-60cm.
Klein 18e eeuws miniatuur kabinet met 5 lades en 2 pennenbakjes achter de deuren, messing ringbeslag, scharnieren en slotplaat origineel (koplijst en slotje later) 29x28x16cm Cond:G
Twee antieke Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met vergulde ornamenten en 5 Jugendstil postkaarten, en notenhout met tinnen beslag en 5 delige aquarellen, 28x57-55x35cm. Cond:G
Antieke samengestelde Majolica Jugendstil lamp, omstreeks 1900, oliehouder past niet goed, 60x50ø Cond:R
Mooi antiek schilpad kistje met been sierwerk afgezet omstreeks 1880, staande op 4 leeuwenpoten, en floraal medaillon op deksel van been, 6,5x11,6cm. Cond:G
Zeer grote houtgestoken Zuid Amerikaanse papegaai op houten stam, 20e eeuw, 101cm. Cond:G
Antieke roodkoperen ketel op origineel comfort, omstreeks 1860 in goede staat 40x28x20cm. Cond:G
Vier antieke dienbladen, ca 1900, 2 mahoniehouten Engeland, 1 eikenhouten en een zwart gelakte met gouddecor. 53-60 cm. In goede staat.
Grote oude bronzen hallamp met mat glas in barokstijl, 20e eeuw, 90x35cm. Cond:G
Antieke Indonesische Kris met houten schede en hoornen heft, schede beschadigd, 54cm. Cond:R
Aparte grote Loep, verchroomd met zwart/wit geblokt handvat 2e helft 20e eeuw 28cm Cond:G
Bijzondere en antieke naaldenmeter gemerkt nr 1t/m 26 en met opschrift "Gebrevete Naaldenmeter Verkoophuis Amsterdam" 7x6 cm. Cond.: G
Grote koperen dubbele weegschaal met stierenkop, 20e eeuw in goede staat met 10 gewichten verwerkt in de basis 68x48x20cm
Groot antiek 2 delig Historisme tafelstuk omstreeks 1880, tablet met handgrepen en spiegel, opengewerkte schaal, plated compositiemetaal, 23x64x28cm.
Catalogue Salvador Dali of Graphic art, collection Museu Perrot, more than thousand engravings, woodcuts, lithographs, 1st edition 30x6x21cm Cond:G
Decoratieve bronzen hanglamp 3 lichts, 2e helft 20e eeuw in Empirestijl met groen gelakte kap 74x52ø Cond:G
Franse messing Art Nouveau lamp, met matglas, rozendecor, gemerkt S.E.V.B 256 France 58x50cm omstreeks 1920, in goede staat
Twee marmeren Art Deco boekenstenen met compositie metalen olifanten, ca. 1930, minimale chips. 12x15x9cm Cond.: G
Originele Zwitserse Reuge speeldoos in notenhouten kast met 3 melodieën. 1 Feuerwerkmusik G.F. Händel, 2 Menuet J.S. Bach, 3 Canon im D. J Pachelbel. 2e helft 20 eeuws in goede staat. 8x20x12.
Bronzen replica ven een Egyptische grafvondst, 20e eeuw, twee delig met Egyptische schriften, 24x22x9cm.
Oude buffelschedel met hoorns op houten plaquette 66x52x20cm. Cond:G
Oude Chinese koralen (Bamboekoraal?) gesneden Boeddha, 20e eeuw in goede staat 6cm Cond:G
Twee Franse Sevres stijl tafellampen omstreeks 1880, naderhand geelectrificeerd(compositiemetaal) in goede staat 58cm.
Oude Chinese koralen gesneden Boeddha (bamboekoraal), 20e eeuw, in goede staat 7cm.
Zeldzame 18e-19e eeuws schildpad dekseldoos(bewerkt) met miniatuur schilderij, damesportret in natuur(handgeschilderd), in goede staat 2,5xø7cm
Hollands antiquarisch boek Hertspieghel Amsterdam wetstein Hendrik 1694 vol met prachtige 17e eeuwse gravures, J. Mulder sculp. etc. met originele lamslederen band(naad zit los, maar mooi) 19,5x13x4cm...
Duits antiquarisch boek, biblia Hebraica 1729(Hebreeuws) Judaica met Hebreeuwse teksten en gravures, originele lamslederen band 12x23x15cm. Cond:G
Vroege Chinese natuurstenen figuur 17e eeuws of ouder voorstellende een bever achtige figuur met symbolen 6,5cm in goede staat
Acht antieke bijbels, 18e en 19e eeuws met messing en zilveren sloten, 14-20cm. Cond:R
Negentiende eeuwse wortelnoten zakhorlogehouder in de vorm van een staande klok(lijstje mist) 46cm. Cond:G