Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Thaise boedha
Startprijs 65 EUR

Oude vergulde houten Thaise Boedha, ingelegd met spiegelglas, 20e eeuw in goede staat 63cm. Cond:G

Wortelnoten kist
Startprijs 70 EUR

Antieke Biedermeier wortelnoten opbergkist omstreeks 1840 recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, in zeer goede staat 14x34x26cm

Russische lakwerk doos
Startprijs 70 EUR

Oude Russische beschilderde lakdoos, gesigneerd 1972, met arreslee-race voorstelling, in goede staat 4x16,5x7cm Cond:G

Disputatio Juridica Inauguralis, A'dam 1851
Startprijs 70 EUR

Negentiende eeuws atiquarisch boek, disputatio juridica inauguralis, Amsterdam 1851 door G.H Reuver, originele band, in goede staat 22x29x0,8cm. Cond:G

Opium weegschaal
Startprijs 70 EUR

Antieke opiumweegschaal, gemaakt van been hout en koper 40cm. Cond:G

2 Houten kandelaars met vergulde rand
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken kaarskandelaren met messing bovenrand, in goede staat 66cm

2 Zwarte koekblikken, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Twee 19e eeuwse zwart gelakte blikken koektrommels met gouddecor in goede staat 13-16cm.

2 Camee schelp lampjes
Startprijs 75 EUR

Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 18-22cm.

2 Camee schelp lampjes
Startprijs 75 EUR

Twee oude tafellampen van schelpen met camee voorstelling 20e eeuw, in goede staat 16-21cm.

Guillame Farel 1930, medaille in band
Startprijs 75 EUR

Antiquarisch boek 1930 over Guillaume Farel, 1484-1565, originele band met bronzen penningen gemerkt, 5x20x26cm. Cond:G

2 Jugendstil lijsten
Startprijs 80 EUR

Twee fijn gedecoreerde Jugendstil lijsten omstreeks 1900, notenhout met pauwdecor, messing beslag en aquarellen uit de 18e eeuw, in goede staat 64x27cm.

Schildersezel + pronkbeker
Startprijs 80 EUR

Antieke Historisme messing pronbeker en schildersezel, omstreeks 1880, 43cm. Cond:G

2 Stel kandelaars
Startprijs 80 EUR

Twee stel 19e eeuwse empire stijl kandelaars, messing 24-25cm. Cond:G

Groot mes en kruithoorn
Startprijs 80 EUR

Grote Oosterse dolk met lederen schede, houtgestoken kruithoorn en 2 munten Ned. Indie erin verwerkt 1945 (deksel mist) 37-77cm. Cond:R/G

2 Petroleumlampen
Startprijs 80 EUR

Twee opaline glazen antieke petroleumlampen met bloemendecor omstreeks 1900 (geelectrificeerd) Cond:G

Ovale sierdoos
Startprijs 80 EUR

Oude ovale plated sierradendoos met figurendecor rondom en camee op deksel(pootje gerepareerd) 8x11x9cm. Cond;R/G

Tinnen Art Deco set
Startprijs 80 EUR

Antieke Engelse Arts and Crafts stijl tinnen koffieset omstreeks 1900, gemerkt Englisch penter, Letter R (lichtbedeukt) 9-20cm Cond:G

2 Beschilderde tafellampen
Startprijs 80 EUR

Twee metalen beschilderde tafellampen, met Russische man en vrouw, 2e helft 20e eeuw, met kap, 70xø50cm. In goede staat

Benen inro met vissen
Startprijs 80 EUR

Oude Japanse benen gesneden Inro houder 2delig met karperdecor 20e eeuw 5,5x4,5x2,5 cm. In goede staat

Liggende boedha
Startprijs 80 EUR

Decoratieve houtgesneden liggende Boeddha met vergulding 2e helft 20e eeuw 90x72x13cm Cond:R/G

Antieke merklap 1758
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse merklap in mahoniehouten lijst. 60x42 cm.In goede staat.

Antieke bijl
Startprijs 80 EUR

Antieke smeedijzeren bijl met siertekens in Gotische stijl, 19e eeuws of ouder. 75x14x4 cm. In goede staat.

2 Grijze zuiltjes
Startprijs 85 EUR

Twee grijze zuilen van kunststof, naar oud voorbeeld 20e eeuw, 58x38x38 en 80x38x38cm. Cond:G

2 Kaarskandelaren
Startprijs 90 EUR

Set van twee 19e eeuwse messing kaarskandelaren, gemerkt B.H.S geschutzt Duitsland rococo vormgeving, 18cm. Cond:G

Indonesische kris
Startprijs 90 EUR

Oude Indonesische houtgestoken kris met leeuw, 20e eeu in goede staat 53cm.

Wortelnoten kistje
Startprijs 90 EUR

Antiek wortelnoten bestekkist, ca 1900, compleet met slot en sleutel en voorzien van bandintarsia. In goede staat. 6x25x18 cm Cond.:G

Pallisander theekistje
Startprijs 90 EUR

Negentiende eeuwse pallisander theekist met twee deksels binnenin, origineel slot, 10x20x11cm. Cond:G

Design lamp, glas
Startprijs 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, in zeer goede staat , 18xø35cm.

Design lamp, glas
Startprijs 90 EUR

Italiaanse glazen designlamp, dik glas, wit en transparant, ongeveer 1cm dik met chrome, omstreeks 1970-1980, In zeer goede staat , 18xø35cm .

Benen inro, Haas
Startprijs 90 EUR

Oude Japanse benen Inro houder 2delig met haas decor, 20e eeuw. In goede staat 5,5x4,3x2,7cm .

Passer en meetapparaat
Startprijs 90 EUR

Antieke messing passer Nonius eenheden, omstreeks 1900 in originele houten cassette, passerset Widuwa omstreeks 1930, in goede staat 17,5x27,5cm.

Eiken modelcommode
Startprijs 100 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit modelcommode, omstreeks 1880 geheel in originele staat met origineel beslag etc, achterkant blad beschadigd, 29x36x16cm.

Gothische bijbellegger
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse Neogothische bijbelstandaard, 40x42x30cm. Cond:G

Schaal met goudfazant
Startprijs 100 EUR

Oude asbak ca. 1930 met bronzen fazant in goede staat 9xø21cm.

Snijwerk met vogel
Startprijs 100 EUR

Zeer groot Oosters snijwerk, vogel op stam met bloemen, 20e eeuw, 198cm. Cond:G

Tinnen schaal, Aziatica
Startprijs 100 EUR

Perzisch tinnen gegraveerde schotel, geschulpte omranding, 1e helft 20e eeuw in goede staat, ø27cm.

Chinese claissone dame met rood collier
Startprijs 100 EUR

Oude Japanse Cloissone Geisha 2e helft 20e eeuw 22cm Cond:G

Kaarskandelaar
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse verzilverde bronzen kaarskandelaren in barockstijl met floraal decor, in goede staat 32cm.

2 Brandweer bijlen
Startprijs 100 EUR

Twee oude brandweer bijlen met lederen bescherming, 20e eeuw 39-41cm. Cond:G

3 Antieke lampenkappen
Startprijs 100 EUR

Drie antieke glazen lampenkappen, grote gebloemde geschilderde petroleumlampkap, art deco glazen lampenkap met ophangketting, Jugendstil gekleurd glazen kap met ophangketting ø18-ø43cm. Cond:G

Theekistje
Startprijs 100 EUR

Antieke theekist omstreeks 1800 met origineel beslag, slot en sleutel, gefineerd en met bandintarsia, fineerschade 13x18,5x5cm. Cond:R

2 Kistjes
Startprijs 100 EUR

Twee antieke houten kistjes, omstreeks 1900, zwart geeboniseerd, en eikenhout 26-31cm. Cond:G

Gebonden boek met kopergravures
Startprijs 100 EUR

Hollands antiquarisch boek, Koninkrijk der Nederlanden, vol gravures en schilderachtige gezichten, door JL Terwen beschreven met naamlijst van intekenaars (nieuwe band, doorlezen) 8,5x18x25cm. Cond:R

Aziatische pennenschaal/kompas
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese pennenbak kompas, omstreeks 1900 met leuke voorstelling, muizen trekken kompas voorwaarts, compositiemetaal en originele beschildering 2x29x10cm.

2 Delen Aziatica
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Chinese gelamelleerde teksthouders, omstreeks 1900, 1 met 2 muntstukken, touwtjes buitenkanten missen, 30cm. Cond:G

Koraal wortel stam
Startprijs 100 EUR

Oude koralen stam(bamboekoraal?), 20e eeuw. In goede staat 11cm.

2 Benen figuren, koning en koningin
Startprijs 100 EUR

Twee grote Japanse benen figuren 20e eeuw, hoogwaardigheidsbekleders. In goede staa. t 32x33cm

Bronzen Chinese vaas
Startprijs 100 EUR

Oosterse bronzen Chinese vaas met cloissone, floraal decor 20e eeuw, 25xø15cm. Cond:G