28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

Witgouden ring kleursteen met briljant 303
Witgouden ring kleursteen met briljant
Startprijs 250 EUR
Apanietcollier met parel en gouden slot 432
Apanietcollier met parel en gouden slot
Startprijs 250 EUR
Schilderij, boerin met koe in landschap 1051
Schilderij, boerin met koe in landschap
Startprijs 250 EUR
Schilderij, P.A. Wagemans 1060
Schilderij, P.A. Wagemans
Startprijs 250 EUR
Schilderij, B. Pegot 1063
Schilderij, B. Pegot
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Pit van Loo 1098
Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Pit van Loo 1099
Schilderij, Pit van Loo
Startprijs 250 EUR
Peter Wehrens 1108
Peter Wehrens
Startprijs 250 EUR
Schilderij, zeegezicht 1136
Schilderij, zeegezicht
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Wolfgang Grunberg 1172
Schilderij, Wolfgang Grunberg
Startprijs 250 EUR
Jan Engel, strand 1177
Jan Engel, strand
Startprijs 250 EUR
Klaas Bernink + boek 1180
Klaas Bernink + boek
Startprijs 250 EUR
Ikoon, 2 delen 1185
Ikoon, 2 delen
Startprijs 250 EUR
H. v. Leeuwen, stalinterieur 1189
H. v. Leeuwen, stalinterieur
Startprijs 250 EUR
Schilderij Jan Bruinenberg Spaans 1196
Schilderij Jan Bruinenberg Spaans
Startprijs 250 EUR
C. van de Hart 1199
C. van de Hart
Startprijs 250 EUR
Pendant Jurien Beek 1218
Pendant Jurien Beek
Startprijs 250 EUR
Jugendstil tafelstuk, gesigneerd Christoffel 2003
Jugendstil tafelstuk, gesigneerd Christoffel
Startprijs 250 EUR
Design lamp 2026
Design lamp
Startprijs 250 EUR
Joodse kandelaar, 18e eeuw 2031
Joodse kandelaar, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Groot filligrain schip 2049
Groot filligrain schip
Startprijs 250 EUR
Franse pendule ca. 1880, emaille beschildering 3527
Franse pendule ca. 1880, emaille beschildering
Startprijs 250 EUR
19e Eeuws uurwerk, Zuid Holland 3558
19e Eeuws uurwerk, Zuid Holland
Startprijs 250 EUR
Staande klok, 18e eeuw 3574
Staande klok, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR