Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Diverse vazen 6152
3 Diverse vazen
Startprijs 15 EUR
4x Duits porselein 6361
4x Duits porselein
Startprijs 15 EUR
2 Chinese beeldjes + kannetje 6128
2 Chinese beeldjes + kannetje
Startprijs 20 EUR
2 Hummels, 2087 en 239 6175
2 Hummels, 2087 en 239
Startprijs 20 EUR
Servies 19e eeuws 6307
Servies 19e eeuws
Startprijs 20 EUR
5 Porseleinen kommen met vogels 6370
5 Porseleinen kommen met vogels
Startprijs 20 EUR
6 Delen divers porselein 6378
6 Delen divers porselein
Startprijs 20 EUR
Drie delen Chinees porselein 6441
Drie delen Chinees porselein
Startprijs 20 EUR
Duitse keramieken vaas 6442
Duitse keramieken vaas
Startprijs 20 EUR
Groot KPM bord 6464
Groot KPM bord
Startprijs 20 EUR
Majolica piedestal 6472
Majolica piedestal
Startprijs 20 EUR
Twee borden grensovergang 6483
Twee borden grensovergang
Startprijs 20 EUR
Vaas, Hoechst 6485
Vaas, Hoechst
Startprijs 20 EUR
2 Delen Staffordshire porselein 6259
2 Delen Staffordshire porselein
Startprijs 25 EUR
Satsuma theeservies 6311
Satsuma theeservies
Startprijs 25 EUR
4x Japans porselein 6364
4x Japans porselein
Startprijs 25 EUR
Chinees bord 6386
Chinees bord
Startprijs 25 EUR
3 Delen Zwiebelmuster 6075
3 Delen Zwiebelmuster
Startprijs 30 EUR
Diverse antieke tegels 6115
Diverse antieke tegels
Startprijs 30 EUR
Tegeltableau 6118
Tegeltableau
Startprijs 30 EUR
Kruik en bierpul 6132
Kruik en bierpul
Startprijs 30 EUR
10 Delen bisquit porselein 6232
10 Delen bisquit porselein
Startprijs 30 EUR
5 Diverse blauwe borden 6244
5 Diverse blauwe borden
Startprijs 30 EUR
2 Aardewerken dekseldozen 6258
2 Aardewerken dekseldozen
Startprijs 30 EUR