Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot diverse sieraden 364
Lot diverse sieraden
Startprijs 10 EUR
Lot diverse sieraden 187
Lot diverse sieraden
Startprijs 20 EUR
Zilveren set met hanger en oorstekers 560
Zilveren set met hanger en oorstekers
Startprijs 20 EUR
Zilver vergulde ring met amethist 611
Zilver vergulde ring met amethist
Startprijs 20 EUR
2 Ringen met stenen 679
2 Ringen met stenen
Startprijs 20 EUR
Zilveren sultan 105
Zilveren sultan
Startprijs 25 EUR
Twee fantasie armbanden 179
Twee fantasie armbanden
Startprijs 25 EUR
Twee paar zilveren oorstekers 236
Twee paar zilveren oorstekers
Startprijs 25 EUR
Chinees kralencollier 358
Chinees kralencollier
Startprijs 25 EUR
Zilver vergulde ring met zirconia 376
Zilver vergulde ring met zirconia
Startprijs 25 EUR
3 Set sieraden, met glas 388
3 Set sieraden, met glas
Startprijs 25 EUR
Zilveren hanger met ivoor 403
Zilveren hanger met ivoor
Startprijs 25 EUR
Zilveren armband 106
Zilveren armband
Startprijs 30 EUR
Drie armbanden zilver turkoois parel 185
Drie armbanden zilver turkoois parel
Startprijs 30 EUR
Zilver verguld collier met zirconia's 404
Zilver verguld collier met zirconia's
Startprijs 30 EUR
Drie delige zilveren ring 405
Drie delige zilveren ring
Startprijs 30 EUR
Zilveren desgin ring met zirconia 577
Zilveren desgin ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier met zirconia's 676
Zilveren collier met zirconia's
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier en ring met robijn 685
Zilveren collier en ring met robijn
Startprijs 30 EUR
2 Gouden dasspelden met parel 784
2 Gouden dasspelden met parel
Startprijs 30 EUR
Zilveren collier en hanger zirconia 328
Zilveren collier en hanger zirconia
Startprijs 35 EUR
Zilveren hanger zirconia 579
Zilveren hanger zirconia
Startprijs 35 EUR
Zilveren sieradenset met lapis 728
Zilveren sieradenset met lapis
Startprijs 35 EUR
Set met zilveren hanger een creolen 85
Set met zilveren hanger een creolen
Startprijs 40 EUR