Ongesigneerd ca. 1960 (verso Avis Hermetis), gouache op papier, moderne compositie 13x15cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 1939, pastel op papier, Domplein Milaan 15x22cm. Cond.: G
Karl Behling 1933 (Duitse School), gouache op papier, Ostfriesische landschaft 38x28cm. Cond.: G
Corn. Brandenburg (Wormerveer 1884 -1954 Amsterdam), ets op papier, Zuiderkerk met poortje in de winter 34x47cm. Cond.: G
Lot met diverse zilveren 835/000 sieraden. Bestaande uit een armband met een soort chatelaine, lengte 17 cm, en manchetknopen met een zeeuwse knop, ø 16.3 Totaal ca 18.15 gr
Russische vergulde zilveren lepel met geëmailleerde steel, 835/000, ca. 15gr. L.: 11,5cm.
Armband zilver 925/000 met hartjes. Bedelarmband met 7 hartjes met rood en zwart emaille. Lengte 18,5 cm ca 9.8 gr
Ring zilver 925/000 met hartjes. Bewerkte ring met hartjes met zwart en rood emaille, flexibel ø 63 ca 10.8 gr Nieuw
Ring zilver 925/000 met hartjes. Brede ring, 8 mm, met veel hartjes met witte en zwarte zirconia's aan de bovenzijde, flexibel. ø 59 ca 18 gr Nieuw
Oorkettingen zilver gerhodineerd 925/000 met parel. Stekers met een stukje ankerschakel waaraan een parel, ø 10 mm, bevestigd is. ca 3.4 gr Lengte 9 cm. Nieuw
Lot met 10 kinderringen zilver 925/000. diverse modellen en maten. ca 12.3 gr
Lot met diverse colliers met o.a. zwarte, gele en grijze kralen met goudkleurig en zilverkleurig metaal.
Lot manchetknopen met 10 paren van divers materiaal. En diverse enkele manchetknopen.
Lot double met o.a. 2 lange fijne cobracolliers, figarocollier, 3 ringen bestaande uit grove schakels, 2 Venetiaanse colliers, een dasschuif en een rozenkrans met blauw kralen en witmetalen bewerking.