Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese gemberpot 6601
Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR
4 Kopjes + 2 schotels 6602
4 Kopjes + 2 schotels
Startprijs 50 EUR
Celadon vaas, China 6603
Celadon vaas, China
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4x Hummel 6604
4x Hummel

Resultaat:

130 EUR

4x Hummel 6605
4x Hummel
Startprijs 30 EUR
Chin. bord, 18e eeuw 6606
Chin. bord, 18e eeuw
Startprijs 10 EUR
3 Keramieken olielampen 6607
3 Keramieken olielampen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinees bord 6608
Chinees bord

Resultaat:

250 EUR

Imari vaasje 6610
Imari vaasje
Startprijs 35 EUR
J.G. Smits, strand 9000
J.G. Smits, strand
Startprijs 580 EUR
A.J. Sap v. Drenthe, kar op heide 9003
A.J. Sap v. Drenthe, kar op heide
Startprijs 360 EUR
Carl Fahringer, wassende vrouwen 9040
Carl Fahringer, wassende vrouwen
Startprijs 500 EUR
Symphonie Beethoven 9501
Symphonie Beethoven
Geen vanafprijs
Diverse symphoniën 9503
Diverse symphoniën
Geen vanafprijs
Barnsteen hanger 10000
Barnsteen hanger
Startprijs 40 EUR
Hanger GG rookkwarts 10001
Hanger GG rookkwarts
Startprijs 80 EUR
E.R. Berthon 10005
E.R. Berthon
Startprijs 200 EUR
5 Munten 10010
5 Munten
Startprijs 80 EUR
Bloedkoralensnoer 10011
Bloedkoralensnoer
Startprijs 275 EUR
Divers glaswerk 10025
Divers glaswerk
Geen vanafprijs
Bord, Goldscheider 10026
Bord, Goldscheider
Startprijs 160 EUR
Dollar 10050
Dollar
Startprijs 160 EUR