Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Beeld, 2 geliefden 5000
Beeld, 2 geliefden
Startprijs 1.700 EUR
Verkocht
Boedha met stempel 5001
Boedha met stempel

Resultaat:

425 EUR

Beeld, lerende/slapende jongen 5002
Beeld, lerende/slapende jongen
Startprijs 2.450 EUR
Groot bronzen beeld 5003
Groot bronzen beeld
Startprijs 1.950 EUR
Bronzen beeld, herdershonden 5004
Bronzen beeld, herdershonden
Startprijs 1.000 EUR
Beeld, Bachus met instrument 5005
Beeld, Bachus met instrument
Startprijs 350 EUR
Beeld, violiste 5006
Beeld, violiste
Startprijs 790 EUR
Opvliegende zwanen 5007
Opvliegende zwanen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Maria + Petrus 5008
Maria + Petrus

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Houten engel 5009
Houten engel

Resultaat:

500 EUR

Tiffany lamp 5010
Tiffany lamp
Startprijs 650 EUR
Beeld, jongen bij boom 5011
Beeld, jongen bij boom
Startprijs 200 EUR
Groot beeld, vrouw 5012
Groot beeld, vrouw
Startprijs 450 EUR
Borstbeeld, dame met helm 5013
Borstbeeld, dame met helm
Startprijs 250 EUR
Bronzen 3-luik icoon 5014
Bronzen 3-luik icoon
Startprijs 150 EUR
2 Bronzen herten 5015
2 Bronzen herten
Startprijs 550 EUR
Bronzen groepje, vogelnest 5016
Bronzen groepje, vogelnest
Startprijs 200 EUR
Beeld, 2 militairen 5017
Beeld, 2 militairen
Startprijs 390 EUR
Beeld, jongeman 5018
Beeld, jongeman
Startprijs 580 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, leeuw 5019
Bronzen beeld, leeuw

Resultaat:

80 EUR

Boedha, rode mantel 5020
Boedha, rode mantel
Startprijs 110 EUR
Bronzen Art Deco beer 5021
Bronzen Art Deco beer
Startprijs 130 EUR
Groot beeld 5022
Groot beeld
Startprijs 500 EUR
Bronzen buste 5023
Bronzen buste
Startprijs 60 EUR