21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

Jan te Wierik, acryl op papier 1000
Jan te Wierik, acryl op papier
Startprijs 1.200 EUR
Schilderij, tapijtverkoper 1001
Schilderij, tapijtverkoper
Startprijs 1.000 EUR
L.Gestel, naakt 1002
L.Gestel, naakt
Startprijs 500 EUR
Schilderij, 18e eeuw 1003
Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, 19e eeuw 1004
Ongesigneerd, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Tessier, arreslee 1005
Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR
Schilderij, G. de Laportille 1006
Schilderij, G. de Laportille

2.000 EUR

Aquarel, Mesdag 1007
Aquarel, Mesdag
Startprijs 1.500 EUR
Snoeijerbosch, koe 1008
Snoeijerbosch, koe
Startprijs 250 EUR
Snoeijerbosch, portret 1009
Snoeijerbosch, portret
Startprijs 250 EUR
Schilderij, Lieste 1010
Schilderij, Lieste

500 EUR

Schilderij, E.H. Sadé 1011
Schilderij, E.H. Sadé

400 EUR

C. Verschuur 1012
C. Verschuur
Startprijs 400 EUR
Stähly 1013
Stähly

420 EUR

Schilderij, Pixis 1014
Schilderij, Pixis
Startprijs 1.800 EUR
Johan Dijkstra, staand 1015
Johan Dijkstra, staand
Startprijs 700 EUR
Constant Artz 1016
Constant Artz

700 EUR

Jan te Wierik 1017
Jan te Wierik
Startprijs 1.750 EUR
Schilderij, van Rossum du Chattel 1018
Schilderij, van Rossum du Chattel
Startprijs 750 EUR
Schilderij, J. Wagner 1019
Schilderij, J. Wagner
Startprijs 1.300 EUR
Schilderij, Berry Brugman 1020
Schilderij, Berry Brugman

300 EUR

Russisch schilderij 1021
Russisch schilderij
Startprijs 500 EUR
3-Luik Jan te Wierik 1022
3-Luik Jan te Wierik
Startprijs 6.000 EUR
Schilderij, romantisch 1023
Schilderij, romantisch
Startprijs 375 EUR