21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

3 Werken, 18e-19e eeuw 3162
3 Werken, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Tekening, 17e-18e eeuw 3163
Tekening, 17e-18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Gravure, Leon Schenk 3164
Gravure, Leon Schenk
Startprijs 40 EUR
2 Aquarellen, 17e-18e eeuw 3165
2 Aquarellen, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Gravure, 17e eeuw 3166
Gravure, 17e eeuw
Startprijs 30 EUR
2 Tekeningen, 18e eeuw 3167
2 Tekeningen, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Aart Schouman, 18e eeuw 3168
Aart Schouman, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Sepia, 17e eeuw 3169
Sepia, 17e eeuw
Startprijs 40 EUR
2 Gravures, 17e-18e eeuw 3170
2 Gravures, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR
2 Werken, 17e-18e eeuw 3171
2 Werken, 17e-18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Sepia, 17e-18e eeuw 3172
Sepia, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Tulp, 18e eeuw 3173
Tulp, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
7 Tekeningen ca. 1800 3174
7 Tekeningen ca. 1800
Startprijs 100 EUR
2 Tekeningen, 18e eeuw 3175
2 Tekeningen, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
J.G. Smits, strand 9000
J.G. Smits, strand
Startprijs 580 EUR
A.J. Sap v. Drenthe, kar op heide 9003
A.J. Sap v. Drenthe, kar op heide
Startprijs 360 EUR
Carl Fahringer, wassende vrouwen 9040
Carl Fahringer, wassende vrouwen
Startprijs 500 EUR
E.R. Berthon 10005
E.R. Berthon
Startprijs 200 EUR