Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

21. Juliveiling 2014

Veiling op vrijdag 4 juli 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gallé vaasje 5500
Gallé vaasje
Startprijs 400 EUR
Verkocht
2 Boheemse coupes 5501
2 Boheemse coupes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lalique lamp 5502
Lalique lamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Glazen fles, 18e eeuw 5503
Glazen fles, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Glazen schaal 5504
Glazen schaal
Startprijs 40 EUR
2 Glazen plafoniere kappen 5505
2 Glazen plafoniere kappen
Startprijs 50 EUR
Duitse pronkkaraf 5506
Duitse pronkkaraf
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Glazen voet schaal 5507
Glazen voet schaal

Resultaat:

90 EUR

Vaas, Max Verboeket 5508
Vaas, Max Verboeket
Startprijs 60 EUR
Gekleurd glas 5509
Gekleurd glas
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Galle vaasje 5510
Galle vaasje

Resultaat:

30 EUR

2 Glazen voetschalen 5511
2 Glazen voetschalen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gegraveerde schaal, PIRKL 5512
Gegraveerde schaal, PIRKL

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Karaffen + glazen 5513
2 Karaffen + glazen

Resultaat:

30 EUR

Glazen schotel, Rusland 5514
Glazen schotel, Rusland
Startprijs 50 EUR
Glas, Teplitz 5515
Glas, Teplitz
Startprijs 20 EUR
Karaf + 6 glazen 5516
Karaf + 6 glazen
Startprijs 60 EUR
3 Delen Jugendstil glas 5517
3 Delen Jugendstil glas
Startprijs 20 EUR
2 Glazen snuffbottles 5518
2 Glazen snuffbottles
Startprijs 50 EUR
2 Glazen snuffbottles 5519
2 Glazen snuffbottles
Startprijs 50 EUR
2 Delen glaswerk 5520
2 Delen glaswerk
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3 Flessen, groen glas 5521
3 Flessen, groen glas

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Glazen fles, 18e eeuw 5522
Glazen fles, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Opaline glazen tafelstuk 5523
Opaline glazen tafelstuk
Startprijs 45 EUR