Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

20. Aprilveiling 2014

Veiling op vrijdag 11 april 2014 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdammer 3501
Amsterdammer

Resultaat:

8.500 EUR

Verkocht
Jan Voerman, gezicht op Hattem 1021
Jan Voerman, gezicht op Hattem

Resultaat:

6.500 EUR

Muziekautomaat met platen 4024
Muziekautomaat met platen
Startprijs 5.500 EUR
Amsterdams staand horloge 3518
Amsterdams staand horloge
Startprijs 5.500 EUR
Verkocht
Zilveren leeuwenwagen 2
Zilveren leeuwenwagen

Resultaat:

4.400 EUR

Grote klok 3549
Grote klok
Startprijs 4.500 EUR
Jeroen Paulussen, stilleven 1034
Jeroen Paulussen, stilleven
Startprijs 4.500 EUR
Herman Kruyder 1000
Herman Kruyder
Startprijs 4.000 EUR
Pendant, Bles 1008
Pendant, Bles
Startprijs 3.500 EUR
J.H.B. Koekkoek 1005
J.H.B. Koekkoek
Startprijs 3.500 EUR
Pendule met kind 3503
Pendule met kind
Startprijs 3.000 EUR
Bronzen pendule, putti 3500
Bronzen pendule, putti
Startprijs 3.000 EUR
Tessier, arreslee 1029
Tessier, arreslee
Startprijs 3.000 EUR
Pieter Knorr, haas 1002
Pieter Knorr, haas
Startprijs 3.000 EUR
7-Delig servies 38
7-Delig servies
Startprijs 2.750 EUR
Lenzkirch, pendule stel 3544
Lenzkirch, pendule stel
Startprijs 2.500 EUR
Engelse tafelklok, 8 bellen 3542
Engelse tafelklok, 8 bellen
Startprijs 2.500 EUR
Pendule, 3 putti 3514
Pendule, 3 putti
Startprijs 2.500 EUR
Verkocht
Atlas met 19 antieke landkaarten 1006
Atlas met 19 antieke landkaarten

Resultaat:

2.150 EUR

Verkocht
Beker met deksel 22
Beker met deksel

Resultaat:

2.600 EUR

Kabinet 4229
Kabinet
Startprijs 2.200 EUR
Verkocht
Staande klok 3506
Staande klok

Resultaat:

2.250 EUR

H. Tulp, stilleven 1108
H. Tulp, stilleven
Startprijs 2.000 EUR
Jan te Wierik 1100A
Jan te Wierik
Startprijs 2.000 EUR