Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendule met figuren
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame grote Franse antieke pendule ca. 1870 met grote putti, gesigneerd A. Carrier (Brons gepatineerd, compositie metaal). 8-Daags uurwerk en brocot balans. In goede originele staat met zwart marme...

Choker WG met briljant
Startprijs 850 EUR

Choker, WG 585/000, met briljant. Zware massieve platte cobra- ketting met in het midden een V-vorm met daarin een soort slang met 9 briljanten, totaal ca 0,40 crt. De ketting is volledig gematteerd, ...

Armband met parels
Startprijs 850 EUR

Slavenband, GG 585/000, compleet bewerkt met kleine parels. Brede opengewerkte slavenband, 20 mm, volledig bewerkt/ gevlochten met 4 rijen met kleine zoetwaterparels. De armband is voorzien van een st...

Granaat armband
Startprijs 850 EUR

Oude granaat armband, GG 585/000. Twee rijen, met 2 grote granaten onder elkaar en twee randen met bloembewerking met 6 kleine peervormige granaten. De armband is voorzien van een bakslot. Breedte 3 c...

Bronzen beeld, Philipp
Startprijs 800 EUR

Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G

Franse pendule 1840
Resultaat: 950 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.

Kogelklok
Resultaat: 800 EUR

Oude messing kogelklok in glasvitrine en houten voet 20e eeuw in werkende staat 38x30x28cm.

Atmos klok, LeCoultre
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame oude Jaeger LeCoultre Atmos klok met origineel gekleurde cijferring (zeldzaam). In goede originele staat 24x19x14cm.

Corneille 99
Startprijs 800 EUR

Guillaume Corneille 1999 nr. 20/200 (Luik 1922 - 2010 Oise), zeefdruk op papier, vrouw, kat en vogel bij vulkaan105x69cm. Cond.: G

Schilderij, W.J. Moriana
Startprijs 800 EUR

W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. COnd.: G

Schilderij, E. Lubrovski
Startprijs 800 EUR

Edmund Lubowski '78 (Polen), olieverf op linnen, "Droganad Jezioren" winters landschap 90x115cm. Cond.: G

Pit van Loo, droom
Startprijs 800 EUR

Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op linnen, Fifi's droom 1971 (etiket Groninger museum) 80x100cm. Cond.: G

Louis Apol
Startprijs 800 EUR

Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), aquarel op papier, bospad met wandelende vrouw 26x34cm. Cond.: G

Ring Art Deco diamant navette
Resultaat: 800 EUR

Prachtige Art Deco ring, Platina, navette model met Saffier en Diamant. Ring met grote Briljant in het midden, ca 0.50 crt, aan weerszijden 3 blauw saffieren, in verschillende groottes. De buitenrand ...

Ring Entourage WG saf/brilj.
Resultaat: 750 EUR

Prachtige Ring, WG 750/000, met Briljant en Saffier. Lady Di ring, entouragemodel, met in het midden een Blauw Saffier, 8x6,5mm, met groeilijnen. Om de Blauw Saffier zitten 12 Briljant geslepen diaman...

Zilveren koekdoos op schotel
Resultaat: 800 EUR

Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G

Berenbank
Startprijs 780 EUR

Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.

Meissen schotel + treef
Startprijs 750 EUR

Twee grote delen Duits Meissen porselein ca. 1900; 1x grote vleesschotel met bloemen- en insectendecor 59x44cm. en 1x bijbehorende treef met bloemen- en insectendecor 32x47cm. Cond.: G

Paardengespan met klok
Startprijs 750 EUR

Zeer grote bronzen paardenkoets met klok 21e eeuw op zwart marmeren sokkel in zeer goede staat 50x76x25cm.

Empire pendule
Resultaat: 850 EUR

Vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. In goede originele staat, goede vergulding, klok is niet gereinigd 36x27x9cm.

Schwartzwalder klok
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Gewei stang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G

Colt België in kist
Startprijs 750 EUR

Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.

Schilderij, Ludwig
Startprijs 750 EUR

Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G

Schilderij, Ruïne
Resultaat: 1.150 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G

Schilderij, A.M. Gijp
Startprijs 750 EUR

Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G

A.M. Gorter, roodbonte koe
Startprijs 750 EUR

Arnold Marc Gorter ( 1866 - 1933), olieverf op linnen, boer met kalf (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G

A.M. Gorter, zwartbonte koe
Startprijs 750 EUR

Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, koe (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G

Armband WG briljant 4 rij
Startprijs 750 EUR

Armband, WG, 585/000, gevlochten met briljant. Armband bestaande uit 4 losse bandjes bijelkaar gebonden op 4 plekken met een WG versiering. Elke versiering is voorzien van 2 briljanten en 1 navette ge...

Ring, 25 briljanten
Startprijs 750 EUR

Ring, WG 750/000 met een rozet met diamanten. Ring met grote rozet met daarin 25 briljanten, totaall 0.60 crt, in een dubbele rand gezet. Het geheel is bevestigd aan een fijne elegante draadband. ø 61...

Omega, polshorloge
Resultaat: 700 EUR

Omega Constellation. GG, automatic . heren model, automatic, met datum en met bruin lerenband.

Hanger WG Tahitieparel briljant
Startprijs 750 EUR

Elegante hanger, WG, 750/000, met Tahitieparel en briljant. Hanger met in het midden een Tahitieparel, ø 13 mm. Om de parel zitten 2 stukken, in de vorm van een slag met daarin diverse kleine diamante...

Flexibele armband
Startprijs 750 EUR

Armband, GG 585/000, met bloemschakels met parels. 8 Schakels in de vorm van een bloem met daarin 1 grotere en 6 kleine pareltjes. De schakels zijn verbonden met kleine GG bloemetjes in twee rijen. De...

Zilveren servies
Resultaat: 650 EUR

Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...

Bronzen beeld, Villaris
Startprijs 700 EUR

Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, Bohemienne door E. Villanis (Emanuelle Villanis 1858 - 1914). In goede originele staat 28cm.

Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR

Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. In goede originele staat 120x29x42cm.

P.L. Kluyver 2x
Startprijs 700 EUR

Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G

J.J. Heppener
Startprijs 700 EUR

Johannes Jacobus Heppener (Den Haag 1826 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, bomschuiten bij het strand 32x22cm. Cond.: G

Ring WG briljant
Startprijs 700 EUR

Ring, WG, 585/000, met 8 briljanten. Fantasiering, in het midden hoog op de ring een navettevorm waarin 8 briljanten zijn gezet, ca 0.56 crt, met mooie kwaliteit. ca 3,5 gr. ø 56

Zilv. gedreven schaal
Startprijs 700 EUR

Grote ovale zilveren 925/000 gelobte schaal op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29 cm., H. 9cm....

Ring WG toermalijn briljant
Startprijs 700 EUR

Ring WG 750/000, met een Toermalijn en Briljant. Brede strakke elegante ring met peervormige roze Toermalijn. In het brede WG deel zitten in een markiesvorm diverse briljanten gezet. Totaal ca 0.20ct....

Beeld, herder
Startprijs 650 EUR

Grote antieke bronzen figuur, voorstellend een herder. Gesigneerd Ch. Vincent 1906 (Charles Vincent 1862 - 1918 Frankrijk). Mooie patina en in goede staat 45cm.

Scheerset
Startprijs 650 EUR

Zeldzame 19e eeuwse ivoren met zilver? scheerset. 9-Delig in mahoniehouten kist met spiegel. In goede originele staat

Oude Moorlamp
Startprijs 650 EUR

Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 650 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, 3 koeien bij boerderij 60x80cm. Cond.: G

Zilveren tafelstuk
Startprijs 650 EUR

Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajou...

Brons, Venus van Milo
Startprijs 600 EUR

Grote bronzen Venus van Milo 19e eeuw, ongesigneerd. In zeer goede staat met mooie patina 56cm.

Beeld met ivoor, dame
Resultaat: 600 EUR

Antiek bronzen figuur met ivoor, voorstellend een dame met lange jas en hoofdbedekking van D. Alonzo (Dominique Alonzo). Linkerhand heeft beschadigingen aan vingers, verder in goede originele staat 23...

Schilderij, honden
Startprijs 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G

L. Plas, vee
Startprijs 600 EUR

Laurentius Plas (1828 - 1888 ), olieverf op paneel, landschap met vee 67x50cm. Cond.: G

Ikoon, Gottesmutter Kazan
Startprijs 600 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Kazan (Kazanskaja) ca. 1900 22x26,5cm.

Schilderij, 19e eeuws landschap
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kerk, huis, figuren en koeien 51x80cm. Cond.: G

Delfgaauw
Startprijs 600 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, stadsgezicht met haven 30x40cm. Cond.: G

Carl Ludwig Schmitz
Startprijs 600 EUR

Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G

Bloedkoraal armband en collier
Resultaat: 600 EUR

Drie streng bloedkoralen collier, tonmodel met GG 585/000 slot langwerpig model met bloedkoraal en veiligheidsketting. Lengte 35,5 cm. Passend bij het collier een armband met drie rijen bloedkoraal me...

Armband GG Gourmet
Resultaat: 775 EUR

Armband GG 916/000, Gourmetschakel. Groffe armband met plat geslepen Gourmetschakel.ca 37.2 gr. Lengte 25 cm. Zit wat slijtage in.

Gouden horlogeketting
Startprijs 600 EUR

Horlogeketting, GG 585/000, eind 19e eeuw. HOrlogeketyting gemaakt van ronde Biesmarkachtige schakels. Lengte 29 cm. ca 23,3 gr

Ring, saffier/briljanten
Startprijs 600 EUR

Ring GG 750/000 met saffier en briljanten. Een gevlochten model met 14 prinses geslepen saffieren en 60 kleine briljanten pave gezet in 2 rijen. Breedte bovenzijde 10 mm. ca 6.9 gr. ø 55

Zilveren bestek
Resultaat: 700 EUR

Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....

Bloedkoraalcollier
Resultaat: 650 EUR

Drie streng bloedkoralen collier, kaasmodel met fraai GG 585/000 slot met bloedkoraal in het midden met veiligheidsketting. Lengte 38 cm

Beeld als lamp
Startprijs 580 EUR

Grote Historisme tafellamp ca. 1890, voorstellend Faust. Gesigneerd Moreau Math. In goede originele staat (bronskleurige patina) 24cm.

Schilderij, winter
Resultaat: 540 EUR

Louis Apol ( 1850 - 1936), aquarel op papier, winters landschap met figuren 11x7cm. Cond.: G

Trekpotje op comfoor
Startprijs 575 EUR

Antiek Hollands zilveren trekpotje met bijbehorend comfoor en opengewerkte bovenrand. Rijkelijk voorzien van parelranden. Tuit en heft met acanthusblad-motief. het comfoor staat op een houten basement...

Klok
Startprijs 550 EUR

Gietijzeren klok ca. 1900 met uurwerk zonder slagwerk. Emaille wijzerplaat, geheel in goede originele staat 43cm.

Engelse tafelklok
Startprijs 550 EUR

Tafelklok 19e eeuw met 8-daags uurwerk, marriage van uurwerk en klok 46x26x18cm. Cond.: R

Ikoon, Georg 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Ikoon, Moeder Gods van het leven (Zhamenje). Maria met Jezus in ronde stralenkrans 19e-20e eeuw 34,5x27cm.

Collier, koraal
Resultaat: 850 EUR

Collier van bloedkoralen. Bestaande uit vijf verlopende rijen met diskvormige koralen, ø 6-14mm, met een licht rood/oranje kleur. Kortste lengte 37 cm. Het geheel is zonder sluiting. ca 194 gr.

Kowsch
Startprijs 550 EUR

Zilveren rondom geëmailleerde kowsch, aan binnen-en buitenzijde verguld. Kleurige florale motieven met turkooiskleurig bandmotief versierd. 84solotniks zilver, ca.44gr., L.8cm., Cond.:U

Solitair hanger GG collier
Startprijs 550 EUR

Hanger en Collier, GG 585/000 met briljant. Solitairhanger, 4 poot chaton met daarin een briljant, ca 0.50 crt, met mooie kwaliteit. De hanger is bevestigd aan een GG venetiaans collier. Lengte 43 cm ...

Ring, WG/diamant
Startprijs 550 EUR

Ring WG 585/000, met diamanten. Strakke ring met in het midden een langwerpig gedeelte bezet met diverse briljant geslepen diamanten. Tevens lopen de briljanten door in 2 rijen in de band van de ring....

Porseleinen beeld
Resultaat: 690 EUR

Bijzondere grote Chinese "Blanc de Chine" Quang Ying (mooie kwaliteit) ca. 1900. Achterkant gesigneerd, in zeer goede originele staat 46x28x15cm.

2 Chinese beelden
Startprijs 500 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw met fruitmanden en lachend gezicht. In goede originele staat 43cm. Cond.: G

2 Capodimonte vazen
Startprijs 500 EUR

Twee zeer grote Italiaanse keramieken capodimonte vazen met putto-decor in landschap 20e eeuw. In goede staat 89x33xø29cm.

Groot Empire servies
Resultaat: 425 EUR

Zeer uitgebreid Empire servies ca. 1820 (sommige delen mogelijk later) met gouddecor (iets sleets). Ca. 145 delen o.a; koffiekannen, terrines, kopjes, borden, schalen etc. (minimale chips mogelijk) Co...

Houten beeld met ivoor
Startprijs 500 EUR

Lucien Tessy ca. 1920, ivoren met notenhouten Maria met kind. In zeer goede originele staat 27cm.

Mahoniehouten bureau
Startprijs 500 EUR

Engels mahoniehouten rolbureau ca. 1900 met uitschuifbare bladen, 9 lades en taps toelopende poten in goede originele staat 104x84x152cm.

Eiken tekenaarskast
Resultaat: 475 EUR

Eikenhouten ladenkast (tekenaarskast) ca. 1900. In goede (recentelijk gerestaureerde) staat met 9 lades 90x86x121cm.

Eiken kast
Resultaat: 550 EUR

Duitse boeren barokkast van eikenhout ca. 1800 (uitneembaar) in goede staat 200x179x62cm.

Iepenhouten kabinet
Resultaat: 500 EUR

Iepenhouten fineer 18e eeuw, Hollandse Louis Quinze kabinet ca. 1790. De knieën zijn nieuw gefineerd, verder in goede staat (geen scheuren in de zijkanten). geheel staand op klauwpoten 235x188x68cm. C...

Kussenkast, 19e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse kussenkast van eikenhout met pallisander fineer. Geëboniseerde getorste zuilen met kapitellen. Fijn gestoken ranken met putti, leeuwekoppen en snijwerk met wapen op de k...

Torenklok
Startprijs 500 EUR

Franse torenpendule ca. 1880 met 8-daags uurwerk en compositie metalen kast. Met figuren, kerktoren, lantaarn etc. in uitstekende staat 54cm.

Porseleinen Klok, Thuringen
Startprijs 500 EUR

Porseleinen pendule met Pfeilkreuz uurwerk, Thuringen porselein Volkstedt RudolStadt ca. 1900, geen beschadigingen gevonden. Voorstelling van boerenjongen en boerenmeisje met bloem 35x16x14cm. Cond.: ...

Engelse staande klok
Startprijs 500 EUR

Engelse staande 19e eeuwse klok van mahoniehout met intarsia. 8-Daags uurwerk met seconden- en dagaanduiding. In goede staat 220x49x27cm.

Klok met beer
Startprijs 500 EUR

Schwarzwalder beren-pendule ca. 1900 (of ouder) met stil uurwerk en korte slinger in goede staat 47x18x14cm.

Lenzkirch klok
Resultaat: 580 EUR

Lenzkirch klok ca. 1880 met wortelnoten fineer en origineel bronzen beslag. Lenzkirch AUG 1 million nr 217398. Bovenliggende balans, zonder slagwerk. In uitstekende staat 28,5x13x8cm.

Vuurvergulde pendule
Startprijs 500 EUR

Vuurvergulde 19e eeuwse bronzen pendule met putto ca. 1860, 8-daags Frans uurwerk en veerslinger. Gemerkt Mougin. In zeer goede originele staat 32x37x11cm.

Porseleinen Lenzkirch klok
Startprijs 500 EUR

Porseleinen pendule ca. 1890, handbeschilderd met bloemen- en gouddecor. Lenzkirch uurwerk, zonder slagwerk. Bovenkroon klok gerestaureerd 31x18x11cm. Cond.: R-G

Charles Dix pendule
Resultaat: 500 EUR

Prachtige vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1830 (vergulding in goede staat) met 8-daags uurwerk, half-uurslag en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 47x21x12cm.

Vijzel 1645
Startprijs 500 EUR

Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.

Schilderij, van Heemkerk
Startprijs 500 EUR

Jan van Heemskerk ca. 1930, (stijl van Cornelis Vredenburgh), olieverf op linnen, plasgezicht met zeilboten en visser 50x70cm. Cond.: R-G

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 371 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, Soedarno
Startprijs 500 EUR

Soedarno '67 (Indonesiche School), olieverf op linnen, tempel bij nacht met figuren 200x100cm. Cond.: G

Antony Keizer
Startprijs 500 EUR

Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G

Leconte, ballerina
Startprijs 500 EUR

Paul Em Leconte (verso pour mon ami lola S. Moret), olieverf op paneel, Spaanse Flamenco danseressen met figuren op de achtergrond 17x12,5cm. Cond.: G

v. Trigt, interieur 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Hendrik Albertus Willem van Trigt (Dordrecht 1829 - 1899 Heiloo), olieverf op linnen, moeder bij wieg in interieur 30x40cm. Cond.: G

Johannes Weiland
Startprijs 500 EUR

Johannes Weiland ( 1858 Vlaardingen 1909 Den Haag), olieverf op paneel, boerenvrouw met kruik 36x26cm. Cond.: G

J. Wiegers
Startprijs 500 EUR

Jan Wiegers (echtheid onduidelijk), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G