Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Grote vaas, 18e eeuw
Startprijs 1.900 EUR

Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.

Meissen schotel + treef
Startprijs 750 EUR

Twee grote delen Duits Meissen porselein ca. 1900; 1x grote vleesschotel met bloemen- en insectendecor 59x44cm. en 1x bijbehorende treef met bloemen- en insectendecor 32x47cm. Cond.: G

Porseleinen beeld
Resultaat: 690 EUR

Bijzondere grote Chinese "Blanc de Chine" Quang Ying (mooie kwaliteit) ca. 1900. Achterkant gesigneerd, in zeer goede originele staat 46x28x15cm.

2 Chinese beelden
Startprijs 500 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw met fruitmanden en lachend gezicht. In goede originele staat 43cm. Cond.: G

2 Capodimonte vazen
Startprijs 500 EUR

Twee zeer grote Italiaanse keramieken capodimonte vazen met putto-decor in landschap 20e eeuw. In goede staat 89x33xø29cm.

Groot Empire servies
Resultaat: 425 EUR

Zeer uitgebreid Empire servies ca. 1820 (sommige delen mogelijk later) met gouddecor (iets sleets). Ca. 145 delen o.a; koffiekannen, terrines, kopjes, borden, schalen etc. (minimale chips mogelijk) Co...

Hummel, grote koets
Startprijs 480 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Hummel koets met figuren in originele doos en met certificaat "1997 Century Collection", "Es war so schon gewesen, Fond Good-Bye Nr. 7" 27x15x11cm. Cond.: G

Glansplateel wandschotel
Startprijs 475 EUR

Glansplateel wandschotel, plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda, jaartal 1939, schilder J. van Schaik. Kleurige randbeschildering, centrale voorstelling in sepia van haven (Gouda) en fabriek "Lewis meube...

2 Meissen vazen
Resultaat: 400 EUR

Twee Meissen siervazen in empire stijl, 2e keus, gedecoreerd met bloemmotief aan beide zijden, 1e helft 20e eeuw. 1 vaas heeft kleine chip aan voet. ca. 29.5xø13cm. Cond.:G

Tegel
Resultaat: 450 EUR

Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.

Hummel, 5 werelddelen
Startprijs 380 EUR

Vijf oude Hummelfiguren in originele doos "Millenium Collection 2000 first issue"; 1x Afrikaans kindje met bol (2062), 1x globus, 1x Oosters meisje (2063), 1x "Schau da ist Europa (2060)", 1x "Schau d...

2 Bustes, B. Bloch
Startprijs 320 EUR

Twee keramieken bustes ca. 1890, gemerkt Bernhard Bloch 4604 in goede staat 44-45cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Startprijs 300 EUR

Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.

2 Kang Xi vazen
Startprijs 300 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G

Porseleinen lamp + kap
Resultaat: 300 EUR

Grote oude porseleinen figurenlamp ca. 1980 met porseleinen kap opgewerkt met bloemen, medaillons, 4 figuren etc. Minimale chip mogelijk 56xø34cm. Cond.: R-G

Meissen theepot ca. 1800
Startprijs 300 EUR

Meissen theepot ca. 1780 met bloemen- en gouddecor (huwelijk van een theepot en deksel). Handvat met lijmnaad, verder in goede staat 12x18xø10cm.

KPM Manefaktur
Startprijs 300 EUR

KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.

Rosenthal figuur
Startprijs 280 EUR

Oude Rosenthal porseleinen knielende dame met schaal, Kunstabteilung Selb 2e helft 20e eeuw. In goede staat 24x10x17cm.

2 Grote Chin. vazen
Startprijs 280 EUR

Twee grote oude Chinese handbeschilderde vazen 20e eeuw met floraal decor (gesigneerd). In zeer goede staat 35,5x32,7x11,3cm.

Chinees beeld, boedha
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen boedha 20e eeuw in goede originele staat 23x19x12cm.

Blauwe Chinese schotel
Startprijs 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor in goede staat ø39cm.

Chinese vaas
Startprijs 250 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas ca. 1900-1930 met vogels- en floraal decor (gesigneerd), in zeer goede staat 39,5xø22cm. Cond.: G

2 Platelen vazen, Utrecht
Resultaat: 250 EUR

Twee Hollands platelen vazen Utrecht door J. Mijnlief ca. 1910, floraal decor; 1x heel, 1x voet gelijmd 25xø10cm. Cond.: R-G

KPM Figuur
Startprijs 250 EUR

Duits 19e eeuws K.P.M. figuur, voorstellend een man met mand. 1 Hengsel weg en 1 hengsel los erbij, verder in goede staat 22cm. Cond.: R

Chinese schotel ca. 1800
Resultaat: 250 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor (haarscheur ø38,7cm. Cond.: R

Tegeltableau
Resultaat: 240 EUR

Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R

Meissen bureauset
Startprijs 240 EUR

Groot oud Meissen bureauset, 6-delig bestaande uit; 2 inktpotten, brievenhouder, tablet, stempelkussen en briefopener (na 1937). Handbeschilderd met bloemen en gouddecor. In goede staat 14x40x29cm.

2 Oosterse schotels
Startprijs 225 EUR

Twee grote 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotels met figuren- en gouddecor in goede staat (gesigneerd) ø30,4cm.

Plaquette herderin
Startprijs 225 EUR

Thuringen porseleinen handbeschilderde plaquette 2e helft 20e eeuw (waarschijnlijk Sitzendorf) van een herderin met schapen in goede staat 35x25cm.

57-Delig servies
Startprijs 220 EUR

Oud Duits porseleinen servies Alt Schönwald ca. 1940, 57-delig bestaande uit; borden, terrines, kop&schotels, sauskommen, koffiepot, suikerpot. Minimale beschadingen mogelijk Cond.: G

Glansplatelen bloempot
Startprijs 200 EUR

Zeer grote oude glansplatelen bloempot Gouda Holland ca. 1920 met bloemdecor. in goede originele staat 26xø33cm.

Chinese dekselvaas
Startprijs 200 EUR

Chinees porseleinen dekselvaas 18e eeuw (gesigneerd) met drakendecor, diep blauw. Minimale randschade deksel, verder in goede originele staat 28xø10,5cm.

Chinese penselenbeker
Resultaat: 220 EUR

Grote Chinees porseleinen penselenbak ca. 1900 met decor van vogels en bloemen. 2 Minimale chips bodem, 14xø15,5cm. Cond.: R-G

Porseleinen koets
Resultaat: 225 EUR

Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.

Blauwe vaas, Fam Rose
Resultaat: 1.850 EUR

Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G

2 Chinese knobbelvazen
Resultaat: 275 EUR

Twee prachtige grote oude Chinees porseleinen knobbelvazen, gesigneerd met rondom bloesem- en perzikdecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat 37,3xø21cm.

2 Chinese vazen
Resultaat: 450 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen handbeschilderde vazen 20e eeuw, gesigneerd. Decor van figuren in zeer goede staat 40,3xø19cm.

Blauwe kan, ca. 1900
Startprijs 200 EUR

Grote Chinees porseleinen kan (gesigneerd) ca. 1900 met rondom landschaps- en figurendecor. Binnenin ook landschap met figurendecor 11xø20,8cm. Cond.: G

Imari schotel
Resultaat: 200 EUR

Grote 19e eeuwse schelpvormige goudimari porselein en vis-opdienschaal. Afgebeeld een vogelkop, landschap, wolken, bloemen etc. In goede originele staat (gesigneerd of gemerkt) 37x40x7cm.

Passau vrouwtje, bloemen
Startprijs 200 EUR

Oude Duits porseleinen Passau figuur 1e helft 20e eeuw, voorstellend een bloemenverkoopster. Vinger beschadigd, bloemen beschadigd H.: 21cm. Cond.: R

KPM Schaal, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zeldzame Duitse 18e eeuwse K.P.M. porseleinen presenteerschaal met bloemendecor. In zeer goede originele staat 50x31,5cm.

Chinese glazuur vaas
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese keramieken vaas met rood/blauw glazuur 20e eeuw in goede staat 26x17x10cm.

Celadon vaas op sokkel
Startprijs 200 EUR

Japanse celadon dekselvaas 19e eeuw met houtje bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.

2 Chinese schotels
Startprijs 200 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte schotels. Ovaal met decor van vogel in bosschage (Cheng Long) in zeer goede staat 2x22x18cm.

3 Borden China
Startprijs 200 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden Cheng Lung met floraal decor in zeer goede originele staat ø23cm.

Servies Herend
Resultaat: 200 EUR

Prachtig 11-delig Herend porseleinen koffieservies met insecten- en rozendecor 20e eeuw, bestaande uit 3-delige roomset, koffiekan, theekan, dekselpot, tablet, 4 kop&schotels. In goede staat (minimale...

Scheerbekken, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R

Dekselpot 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Polychroom keramieken 18e eeuwse apothekerspot, gemerkt B.P., Fayence (Frans of Italiaans) in goede originele staat (1 chip) 30xø11cm.

Tegeltableau
Startprijs 200 EUR

F. Fanicy 1895, antiek handbeschilderd tegeltableau met snipvoorstelling 39x40cm. Cond.: G

Capodimonte vaas
Startprijs 200 EUR

Grote oude Italiaanse capodimonte vaas, polychroom met putti in landschapsdecor. Gemerkt capodimonte 679 Italy CCC en gouddecor. In zeer goede staat 57xø34cm.

Ronde tegel
Resultaat: 180 EUR

Grote ronde Chinees porseleinen plaquette met drakendecor 20e eeuw in goede staat ø27cm.

Tegel, kraanvogel
Resultaat: 180 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een reiger (minimale randschade), glazuur goed ca. 13x13cm. Cond.: R-G

Bierkruik
Startprijs 180 EUR

Oude Engelse keramieken Toby Mug met lichte glazuurchips 26x19x9cm. Cond.: G

Porseleinen lampevoet
Startprijs 180 EUR

Antieke Duitse porseleinen met messing lampevoet met Zwiebelmuster decor (Meissen). In goede originele staat 71xø18cm.

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 180 EUR

Groot Duits porseleinen tafelstuk ca. 1960 Plaue Thuringen (2-delig) van een jongen en meisje op wipwap met opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan de bloemen. 33xø23cm. Cond.: R

2 Schotels, 18e eeuw
Startprijs 160 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsdecor, minimale randschade ø23,3cm. Cond.: G

2 Jade olifanten
Resultaat: 150 EUR

Twee oude Chinese jade olifanten 20e eeuw in goede staat 7x9x4,5cm.

Chinese rijstwijn set
Startprijs 150 EUR

Prachtige natuursteen 8-delige rijstwijnset ca. 1900 in zeer goede staat; trekpotje, tablet en 6 kommen 7,5xø14,5cm. Cond.: G

Japanse vaas
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse Kantonese vaas China met krijgers in zeer goede staat 58xø22cm.

2 Fam Rose rijstkommen
Resultaat: 220 EUR

Twee prachtige Chinees porseleinen 3-delige rijstkommen Familie Roze. Gesigneerd en met decor van draken en bloemen. 1 Kopje met minimale chips rand 9xø9cm. Cond.: G

Chinese gemberpot
Startprijs 150 EUR

Prachtige Chinees porseleinen gemberpot 18e-19e eeuw met diepblauw figurendecor met voorwerpen. In zeer goede staat 14,5xø12,5cm.

Chinese kom, Fam Rose
Resultaat: 250 EUR

Chinees porseleinen Fam Rose kom (gesigneerd) 20e eeuw met bloemdecor 7xø16,2cm. Cond.: G

Geitenbok ca. 1900
Startprijs 150 EUR

Porseleinen steenbok ca. 1930, gemerkt. Vermoedelijk Duitsland, in zeer goede staat 17x30x12cm.

Imari pijpvaas
Startprijs 150 EUR

Prachtige 19e eeuwse imari porseleinen siervaas met fijngeschilderd gouddecor, paradijsvogels en bloemen 27xø15cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse imari porseleinen vazen, geribbeld. In goede originele staat 26xø11,5cm. en 30,5xø14cm.

Imari schotel
Resultaat: 170 EUR

Prachtige grote 19e eeuwse goud-imari porseleinen schotel in schelpvorm met bloementuin-motief. In zeer goede originele staat 6x37x37cm.

Chinese tulpenvaas
Startprijs 150 EUR

Oude Chinees porseleinen tulpenvaas met rondom handbeschilderd landschap- en figurendecor. Gesigneerd, vermoedelijk 1e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 24,5x15x10cm.

Grote imari schaal
Startprijs 150 EUR

Grote 19e eeuwse imari porseleinen 6-kantige schaal met draken-, floraal- en gouddecor. In goede originele staat 11x30,5x31cm.

2 Imari pors. vazen
Resultaat: 170 EUR

Twee zeldzame 19e eeuwse imari porseleinen vazen (gesigneerd) met bloemen-, en vogeldecor. geschulpte bovenrand en handgrepen. 1 Handgreep heeft een scheurtje, oude restauratie. verder in zeer goede s...

2 Antieke tegels
Startprijs 150 EUR

Twee Hollandse 17e eeuwse tegels van een man en een vrouw. Minimale randschade, glazuur goed ca. 13x13cm.

Chinese voorraadpot
Startprijs 150 EUR

Grote Chinese terracotta voorraadpot 17e-18e eeuw met tekens en glazuur. In zeer goede originele staat 49xø33cm.

Chin. pors figuur
Startprijs 150 EUR

Groot oud Chinees porseleinen figuur voorstellend een man met gewaad, hoed en waaier 1e helft 20e eeuw (gesigneerd) 55cm. Cond.: G

Tegel, zittende vogel
Startprijs 150 EUR

Zeldzame 17e eeuwse Hollandse tegel van een zittende duif op verhoging. Randschade, glazuur goed 13x13cm. Cond.: R

Delftse vaas
Startprijs 150 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas, 6-kantig met floraal decor, gemerkt De Klaauw en nr. 150 (chips) 22,5x13,5x10cm. Cond.: R

Porseleinen bloembakje
Startprijs 150 EUR

Duitse Schierholz Plaue porseleinen bloembakje met putti en druivenranken. Haarlijn, minimale chips, vleugel af Cond.: M

Westerwald wandreliëf
Startprijs 150 EUR

Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G

6 Kop&Schotels
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G

Voorraadpot China
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese neolitische voorraadpot van terracotta ca. 1500-2000 voor christus (gelijmd) met beschildering 32xø30cm. Cond.: R

Chin. vaas, drakendecor
Resultaat: 275 EUR

Chinees keramieken vaas met cracele glazuur en opgewerkte draken ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 20xø9cm.

4 Borden China
Resultaat: 480 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Familie Roze borden met figuren in landschap. In goede staat ø23cm.

6 Chin. kop & schotels
Resultaat: 650 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige kop&schotels met bloemendecor in goede staat 7xø13,5cm.

2 Rijstkommen, figuur
Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

2 Rijstkommen, vogel
Resultaat: 360 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

2 Rijstkommen, bloemen
Resultaat: 240 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- en bloemdecor 9,5xø10cm. Cond.: G

2 Pors. wandbakjes
Startprijs 150 EUR

Twee Duitse Gerold-Porzellan Bavaria wand jardinieres met putti-, bloemen- en gouddecor ca. 1980. In goede staat 27x23x7cm.

3 Chinese borden
Startprijs 140 EUR

Drie Chinees porseleinen 18e eeuwse borden, Chen Lung met landschapsdecor, lichte randschades ø23cm. Cond.: R-G

Miniatuur skelet
Startprijs 130 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 7cm.

2 Biedermeier vazen
Resultaat: 130 EUR

Stel 19e eeuwse porseleinen Biedermeier-Empire vazen met handbeschilderd landschaps- en figurendecor ca. 1820. 1x Onbeschadiogd (gouden sleets) en 1x oude haarlijn met gelijmd oortje, 22xø15,5cm. Cond...

Arita dekselpot
Resultaat: 125 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Japanse Arita porseleinen dekselpot (gesigneerd) met landschap-, vogels-, sprinkhaan- en bloemendecor. gesigneerd onder het deksel en onderop de bodem. In zeer goede staat 23,5xø14...

3 Vazen
Startprijs 120 EUR

Driedelig Kantonees kaststel 20e eeuw met vechtende krijgers afgebeeld, 1 chip uit vaas 25-37cm. Cond.: R-G

Glansplateel lampevoet
Startprijs 120 EUR

Wit glansplatelen lampvoet/schemerlamp. Plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda met decor Violetta ca. 1915. beschildering in zeer fraaie kleurstelling. Hoogte voet zonder kap 21cm. (met kap 39cm.) Cond.: ...

Chinees beeld
Resultaat: 120 EUR

Oud Chinees porseleinen beeld 20e eeuw, voorstellend een oude Chinees met wandelstok 39cm. Cond.: G

2 Vaasjes op sokkel
Resultaat: 190 EUR

Twee Japanse celadon bolvaasjes 19e eeuw met houten opengewerkte houders ca. 1900. In goede originele staat 12xø8cm.

Majolica dekselpot
Startprijs 120 EUR

Zeldzame Jugendstil Karlsruhe majolica dekselvaas 1914, dekor Willi Munch - Khe (1885 - 1960), in goede originele staat 32xø18cm.

2 Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G

Papegaai
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen kakatoe 1e helft 20e eeuw (chip af) 44cm. Cond.: R-G