Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, J.H. Mastenbroek
Startprijs 7.000 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G

Schilderij, A. Saverijs
Startprijs 3.000 EUR

-

Schilderij, Wijsmuller
Startprijs 3.000 EUR

J.H. Wijsmuller (Amsterdam 1855 - 1925), olieverf op linnen, winters bospad met boerderij en figuren bij avond 100x68cm. Cond.: G

Schilderij, J. Wopfner
Startprijs 3.000 EUR

Josef Wopfner ( 1843 - 1927 Duitse School), olieverf op linnen, rivier met landarbeiders en boten 30x40cm. Cond.: G

Otto Eerelman, paardenstal
Resultaat: 9.000 EUR

Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G

Jan te Wierik, Happy Family
Startprijs 2.500 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), olieverf op linnen, Happy Family 100x80cm. Cond.: G

Jan te Wierik, geel
Startprijs 2.500 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, fantasiefiguur 90x70cm. Cond.: G

Jan te Wierik, erotisch
Startprijs 2.250 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, vrouwelijk naakt 70x90cm. Cond.: G

Jan Gerrit Jordens
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, verso gesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 44x60cm. Cond.: G

Jan Gerrit Jordens
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, ongesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 61x47cm. Cond.: G

Oene Romkes de Jongh
Startprijs 2.000 EUR

Oene Romkes de Jongh ( Makkum 1812 - 1996 Amsterdam), olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht in de winter met vele figuren 54,5x67,5cm. Cond.: G

Schilderij, Hulk
Startprijs 1.800 EUR

-

H. Heijligers
Startprijs 1.800 EUR

Hendrik Heijligers (Batavia 1877 - 1967 Nice), olieverf op linnen, Larens interieur met familie 60x73cm. Cond.: G

Aris Knikker, Utrecht
Resultaat: 1.700 EUR

Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G

Ikoon
Startprijs 1.500 EUR

Russisch ikoon 18e eeuw, Heilige monniken Iosimas en Savattij. Kloosterstichters van het beroemde Sovoletsky-klooster op het eilend Sovoletsk in de Witte Zee. Ikoon uit de 18e eeuw in zeer goede condi...

Schilderij, Delfgaauw
Startprijs 1.500 EUR

G.J. Delfgaauw ( 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G

J.F. van Deventer
Startprijs 1.500 EUR

Jan Frederik van Deventer ( 1822 - 1886), olieverf op paneel, koeien langs de Waal 30x45cm. Cond.: G

Schilderij, van Dulmen Krumpelman
Startprijs 1.500 EUR

Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman ( 1897 - ), olieverf op linnen, meisje met boek 50x60cm. Cond.: G

Schilderij, Jan te Wierik
Startprijs 1.500 EUR

Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G

C. van de Wind
Startprijs 1.200 EUR

Chris van de Windt (Leidsche School, Brussel 1877 - 1952 Leiden), olieverf op paneel, stilleven met bloem op tafel 37x25cm. Cond.: G

Marek Oberlaender
Startprijs 1.200 EUR

Marek Oberlander (Szcerzec Polen 1922 - 1978 Nice), gemengde techniek op papier, abstract figuratief mens met geraamte 64x44cm. Cond.: G

Schilderij, dames
Resultaat: 1.300 EUR

V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G

Jan Rijlaarsdam
Resultaat: 1.100 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G

S. van den Berg
Startprijs 1.100 EUR

S. van den Berg (waarschijnlijk Simon van den Berg 1812 - 1891 Arnhem), olieverf op paneel, herderin met schapen 53x33cm. Cond.: R-G

A.J. van Driesten
Resultaat: 900 EUR

Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G

Jan van Vuuren, Elburg
Resultaat: 1.300 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G

Evert Moll, havengezicht
Resultaat: 950 EUR

Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G

Ikoon, Christus 18e eeuw
Startprijs 1.000 EUR

Ikoon, Christus Pantokrator met zogenoemd gebaar en geopend evangelieboek 25,5x31,5cm.

Schilderij, Oppewoorth
Startprijs 1.000 EUR

Willem Oppewoorth (Amsterdam 1847 - 1905 Utrecht), olieverf op linnen, landschap met boerderij 30x45cm. Cond.: G

Kees Verwey, aquarel
Startprijs 1.000 EUR

-

Schilderij, Armfield
Startprijs 1.000 EUR

Edward Armfield (Engelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G

Evert Moll
Startprijs 950 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G

Winterlandschap
Startprijs 900 EUR

Ongesigneerd?, 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht. In originele ongereinigde staat 60x80cm. Cond.: R-G

Corneille 99
Startprijs 800 EUR

Guillaume Corneille 1999 nr. 20/200 (Luik 1922 - 2010 Oise), zeefdruk op papier, vrouw, kat en vogel bij vulkaan105x69cm. Cond.: G

Schilderij, W.J. Moriana
Startprijs 800 EUR

W.J. Moriana UBUD, Indonesische School ca. 1970, olieverf op linnen, Indonesisch markttafereel met veel figuren 135x220cm. COnd.: G

Schilderij, E. Lubrovski
Startprijs 800 EUR

Edmund Lubowski '78 (Polen), olieverf op linnen, "Droganad Jezioren" winters landschap 90x115cm. Cond.: G

Pit van Loo, droom
Startprijs 800 EUR

Pit van Loo (1905 Winsum - ), olieverf op linnen, Fifi's droom 1971 (etiket Groninger museum) 80x100cm. Cond.: G

Louis Apol
Startprijs 800 EUR

Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), aquarel op papier, bospad met wandelende vrouw 26x34cm. Cond.: G

Schilderij, Ludwig
Startprijs 750 EUR

Franz Ludwich Kiederich ( 1873 - 1950 Duitse School, Düsseldorfer Schule), olieverf op linnen, landarbeiders met paardespan 80x101cm. Cond.: G

Schilderij, Ruïne
Resultaat: 1.150 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G

Schilderij, A.M. Gijp
Startprijs 750 EUR

Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G

A.M. Gorter, roodbonte koe
Startprijs 750 EUR

Arnold Marc Gorter ( 1866 - 1933), olieverf op linnen, boer met kalf (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G

A.M. Gorter, zwartbonte koe
Startprijs 750 EUR

Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, koe (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G

P.L. Kluyver 2x
Startprijs 700 EUR

Pieter Lodewijk Kluyver (pendant), olieverf op paneel, panoramische landschappen 18,5x14cm. Cond.: R-G

J.J. Heppener
Startprijs 700 EUR

Johannes Jacobus Heppener (Den Haag 1826 - 1898 Den Haag), olieverf op paneel, bomschuiten bij het strand 32x22cm. Cond.: G

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 650 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, 3 koeien bij boerderij 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, honden
Startprijs 600 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen (1 plakker) twee honden bij bak 77X51CM. Cond.: R/G

L. Plas, vee
Startprijs 600 EUR

Laurentius Plas (1828 - 1888 ), olieverf op paneel, landschap met vee 67x50cm. Cond.: G

Ikoon, Gottesmutter Kazan
Startprijs 600 EUR

Ikoon, Moeder Gods van Kazan (Kazanskaja) ca. 1900 22x26,5cm.

Schilderij, 19e eeuws landschap
Startprijs 600 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met kerk, huis, figuren en koeien 51x80cm. Cond.: G

Delfgaauw
Startprijs 600 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw (Monster 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, stadsgezicht met haven 30x40cm. Cond.: G

Carl Ludwig Schmitz
Startprijs 600 EUR

Carl Ludwig Schmitz (Duitsland, Dusseldorfer Schule), olieverf op linnen (3 plakkers), zonnig bergachtig riviergezicht met burcht en figuren op zeilboot 64x96cm. Cond.: R-G

Schilderij, winter
Resultaat: 540 EUR

Louis Apol ( 1850 - 1936), aquarel op papier, winters landschap met figuren 11x7cm. Cond.: G

Ikoon, Georg 19e eeuw
Startprijs 550 EUR

Ikoon, Moeder Gods van het leven (Zhamenje). Maria met Jezus in ronde stralenkrans 19e-20e eeuw 34,5x27cm.

Schilderij, van Heemkerk
Startprijs 500 EUR

Jan van Heemskerk ca. 1930, (stijl van Cornelis Vredenburgh), olieverf op linnen, plasgezicht met zeilboten en visser 50x70cm. Cond.: R-G

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 371 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij, Soedarno
Startprijs 500 EUR

Soedarno '67 (Indonesiche School), olieverf op linnen, tempel bij nacht met figuren 200x100cm. Cond.: G

Antony Keizer
Startprijs 500 EUR

Antony Keizer (Meppel 1897 - 1961), olieverf op linnen, bosgezicht met zwammen en paddestoelen 90x70cm. Cond.: G

Leconte, ballerina
Startprijs 500 EUR

Paul Em Leconte (verso pour mon ami lola S. Moret), olieverf op paneel, Spaanse Flamenco danseressen met figuren op de achtergrond 17x12,5cm. Cond.: G

v. Trigt, interieur 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Hendrik Albertus Willem van Trigt (Dordrecht 1829 - 1899 Heiloo), olieverf op linnen, moeder bij wieg in interieur 30x40cm. Cond.: G

Johannes Weiland
Startprijs 500 EUR

Johannes Weiland ( 1858 Vlaardingen 1909 Den Haag), olieverf op paneel, boerenvrouw met kruik 36x26cm. Cond.: G

J. Wiegers
Startprijs 500 EUR

Jan Wiegers (echtheid onduidelijk), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G

Brood, gemengde techniek
Startprijs 500 EUR

Herman Brood 92 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), gemengde techniek op papier, twee gezichten (inclusief taxatierapport en echtheids-verklaring) Cond.: G

Toon Ninaber van Eyben
Resultaat: 410 EUR

Toon Ninaber van Eyben (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp bij Lago Maggiore 64x84cm. Cond.: G

Toon Ninaber van Eyben
Resultaat: 410 EUR

Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G

Gesign.Cobra
Startprijs 480 EUR

Gesigneerd Cobra, olieverf op paneel, beschilderd houten sculptuur, abstract figuratief 81x55cm. Cond.: G

Gesign.Corneille met spiegel
Startprijs 480 EUR

Gesigneerd Corneille (beschilderd hout sculptuur) met spiegel, abstract figuratief 64x47cm. Cond.: G

Schilderij, Bernardsky
Startprijs 480 EUR

Guenaodi Bernardsky (Russische School, St. Petersburg), olieverf op linnen, meisje bij tafel 50x70cm. Cond.: G

Corneille
Startprijs 480 EUR

Corneille, houten beschilderd, object, liggend naakt. 120x40x16cm., Cond.:G

Schilderij, kermis
Resultaat: 460 EUR

Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G

Jan van Vuuren, straatje
Resultaat: 450 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje met wasgoed 18x21cm. Cond.: G

Gesign. Lauwerier
Startprijs 450 EUR

Gesigneerd Lauwerier 19e eeuw, olieverf op paneel, romatisch landschap met huisje en figuren 25x19cm. Cond.: G

R. Lauwerier
Startprijs 450 EUR

Monogram R.L. 1857 (Waarschijnlijk Rudolphus Lauwerier 1796 - 1883), olieverf op paneel, wandelaar in panoramisch landschap bij avond 51x37cm. Cond.: G

Ad de Roo
Resultaat: 550 EUR

Ad de Roo (Leerling van Cornelis le Mair), olieverf op paneel, stilleven met weegschaal, groenten en mand 60x80cm. Cond.: G

Indonesisch schilderij 1966
Startprijs 450 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1966, Indonesische school (verso etiket Singapore Art Gallery), olieverf op linnen, Indonesische vissers met boten bij avond met lantaarnlicht 137x80cm. Cond.: G

J.J.H. van Leeuwen, strand
Startprijs 450 EUR

J.J.H. van Leeuwen, olieverf op paneel, Hollands strandgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Ikoon, Gottesmutter 19e eeuw
Startprijs 450 EUR

Ikoon, uitgebreide deësis met Jezus, Maria, Johannes de doper, aartsengelen en apostelen 1e helft 20e eeuw 17,5x13,5cm.

Karel Appel, litho
Startprijs 450 EUR

Karel Appel '82 (Amsterdam 1921 - 2006 Zurich), lithografie op papier (epreuve d'artiste), "Lignes de vie de personages" 52x70cm. Cond.: G

Van Trirum
Resultaat: 400 EUR

Johannes Wouteres van Trirum ( 1924 - 2011), olieverf op linnen, stilleven met poezen 30x40cm. Cond.: G

Fedor van Kregten
Startprijs 400 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, schapen bij avond 97x25cm. Cond.: R-G

Schilderij, landschap met figuren
Resultaat: 400 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw (Italiaanse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met ruïnes, vee en figuren 44x56cm. Cond.: R-G

Johannes Weiland
Startprijs 400 EUR

Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G

Wim Bos
Startprijs 400 EUR

Wim Bos (1906 - 1974), olieverf op linnen, havengezicht Rotterdam met vele schepen 100x60cm. Cond.: G

Toreador, onduidelijk gesign.
Startprijs 400 EUR

Restant signatuur 20e eeuw, gouache op paneel, toreador met stier (verso impressionistisch landschap) 32x40cm. Cond.: G

Toon Koster
Startprijs 400 EUR

Toon Koster (Schiedam 1913 - ), olieverf op linnen, boerderij bij nacht 50x70cm. Cond.: G

Schilderij, riviergezicht
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, bergdorp met rivier en figuren bij avond 30,5x23,5cm. Cond.: G

Schilderij, F.C.K. 1881
Resultaat: 800 EUR

Monogram F.C.K. 1881 (Frederik Christian Kiaerkou 1805-1891 Denemarken), olieverf op paneel, bomen bij avond 18x24cm. Cond.: G

Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR

Ongesigneerd ca. 1780, olieverf op linnen (scheurtje ca. 3cm.), portret van een heer 90x68cm. Cond.: R

Evert Moll, Frankrijk
Resultaat: 400 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955), aquarel op papier, Frans havengezicht 22x15cm. Cond.: G

Wim Bos, winter
Resultaat: 400 EUR

Wim Bos (1906 - 1977), olieverf op paneel, winters stadsgezicht met figuren 33x23cm. Cond.: G

G.J. Sijthoff
Startprijs 360 EUR

Gijsbertus Jan Sijthoff (Delft 1867 - 1949 Laren), olieverf op linnen, Larens interieur met rokende boer 70x60cm. Cond.: G

Jacob Dooyewaard
Resultaat: 360 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 20x13cm. Cond.: G

Jacob Dooyewaard
Resultaat: 350 EUR

Jacob Dooijewaard (Amsterdam 1876 - 1969 Laren), olieverf op paneel, Larens interieur 24x16cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler
Resultaat: 800 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G

Louis Artan
Resultaat: 500 EUR

Louis Artan (1837 - 1890), olieverf op linnen, zeilschepen voor de kust 54x30cm. Cond.: G

Anton Heyboer, kip rose
Startprijs 350 EUR

Anton Heyboer (1924 - 2005), olieverf op papier, spetterkip 30x40cm. Cond.: G