Zeer groot antiek bronzen figuur, voorstellend een soldaat met mortier en vlag ca. 1890. Gesigneerd Ferari, mooie patina 93cm. Cond.: G
Groot oud bronzen beeld van Jan te Wierik (gesigneerd) J.T.W. 1.A nr. 1 van de 2. Geheel op zwart marmeren voet in goede originele staat 64x30x20cm.
Antiek 7-persoons orkest. Karikaturen gemaakt van notenhout en ivoor ca. 1900. In goede originele staat 14-17cm.
Joris Verdonkschot (nr. 5/8), groot bronzen figuur op marmeren sokkel, gesigneerd Allegreho, in zeer goede staat 52x20x12cm.
Bronzen Michelangelo 19e eeuw, gesigneerd H. Luppens en Cie. In zeer goede staat met mooie patina 50cm.
Joris Verdonkschot 04 (nr. 5/8), bronzen figuur op marmeren voet, gesigneerd en titel "Passione II". In zeer goede staat 27x27x13,5cm.
Groot bronzen figuur ca. 1910 van Paul Philippe ( 1870 - 1930 Frankrijk), voorstellend een naakte dame in goede originele staat 50cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil buste ca. 1900, Bohemienne door E. Villanis (Emanuelle Villanis 1858 - 1914). In goede originele staat 28cm.
Grote antieke bronzen figuur, voorstellend een herder. Gesigneerd Ch. Vincent 1906 (Charles Vincent 1862 - 1918 Frankrijk). Mooie patina en in goede staat 45cm.
Grote bronzen Venus van Milo 19e eeuw, ongesigneerd. In zeer goede staat met mooie patina 56cm.
Antiek bronzen figuur met ivoor, voorstellend een dame met lange jas en hoofdbedekking van D. Alonzo (Dominique Alonzo). Linkerhand heeft beschadigingen aan vingers, verder in goede originele staat 23...
Grote Historisme tafellamp ca. 1890, voorstellend Faust. Gesigneerd Moreau Math. In goede originele staat (bronskleurige patina) 24cm.
Lucien Tessy ca. 1920, ivoren met notenhouten Maria met kind. In zeer goede originele staat 27cm.
Bronzen figuur ca. 1910, voorstellend een vrouwelijke clown met marmeren hoofd. Gesigneerd Tabo of Jabo?. Hoofd gelijmd en voeten missen 36cm. Cond.: R
Bronzen figuur uit 1931, monogram C.F.H. '31, expressionistisch beeld voorstellend een bok met kind. Mooie patina in zeer goede staat 23,5x9x18cm.
Prachtig Art Deco beeld ca. 1920, gesigneerd Lorenzl, beschilderd en plated. Voorstellend een moeder met kind en bloemen. Geheel gemonteerd op marmeren voet (diverse soorten marmer) in zeer goede orig...
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een boer met baard en klompen. Gesigneerd P. Philippe. In zeer goede originele staat met mooie patina 42,5cm.
Zeer groot compositie metalen figuur ca. 1870, voorstellend een smid. Onduidelijk gesigneerd in goede originele staat (1 vinger is los) 97xø30cm.
Bronzen figuur, gesigneerd Mercier. Voorstellend een drinkende musketier op houten bank 25x18x13cm. Cond.: G
Twee bronzen bewerkte Jugendstil-stijl vazen 21e eeuw met bloemen en vrouwenfiguren opgewerkt 29xø13cm. Cond.: G
Bronzen figuur, gesigneerd Bofill (vermoedelijk Antoinne Bofill 1894 - 1939). Voorstellend een herder met zijn hond, mooie originele patina 24cm. Cond.: G
Pierrot ca. 1900 "Aubade a la Lune", gesigneerd Desblane. Koper over aardewerk, mooie patrina in goede originele staat 42cm.
Bronzen figuur 19e eeuw, gesigneerd Clodion. Voorstellend 3 puttis in zeer goede staat 14x12x9cm. Cond.: G
Groot oud Oosters bronzen beeld van een hoogwaardigheidsbekleder met rituele bijl en hoorn 20e eeuw. In goede staat 56cm.
Duitse bronzen figuur van Martin Goetze ( 1865 - 1928), voorstellend een zittende smid met zijn vrouw en tekst "Arbeit Krönt". Geheel op groen marmeren sokkel 26,5x16x10cm. Cond.: G
Groot Art Deco beeld van Bachet ca. 1920, voorstellend een vrouw die een veulen drinken geeft. Compositie metaal met prachtige patina en beschildering. geheel staand op marmeren voet 34x50x15cm.
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurige kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Grote oude bronzen papegaai op stam 2e helft 20e eeuw (geoxideerd) 122cm. Cond.: G
Groot bronzen paard gemonteerd op zandsteen. Haarscheur en oude reparatie scheur romp 86x64x17cm. Cond.: G
Wasili Fedorowitsch Torokin ca. 1900 (Russisch) Kyrilysch gesigneerd. Gietijzer, brons gepatineerd, voorstellend een kozak met vrouw op paard. In goede originele staat 21x18x9cm.
Bronzen 19e eeuws figuur, voorstellend Napoleon Bonaparte, door A. Maton Frankrijk. mooie patina in goede staat 26cm.
Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G
Barok figuur 18e eeuw kerkelijk, houtgesneden met beschildering. Waarschijnlijk Zuid Duitsland in originele staat 62x22x15cm. Cond.: G
Bronzen saxofonist 21e eeuw op marmeren voet in goede staat 42cm.
Oud bronzen figuur, voorstellend twee vechtende edelherten, gesigneerd P.J. Mene. gemonteerd op marmeren voet 20e eeuw in goede staat 21x42x20cm.
Bronzen wijwaterbak, Jezus-figuur 19e eeuw staand op console voor aan de wand. Mooie kwaliteit 28cm. Cond.: G
Zeldzaam 19e eeuws houtgesneden gesigneerd figuur. Voorstellend een Chinese hoogwaardigheidsbekleder in gewaad met grote lotusbloem in een mand op zijn rug. Mooie patina, mooie kwaliteit 32x19x17cm. C...
Prachtig antiek 19e eeuws Chinees bronzen beeld voorstellend een Chinese man bij waterkant met schildpad, in goede originele staat 27x21x13cm.
Twee houtgesneden carroussel figuren 20e eeuw (Mooren) in goede staat 82-83cm.
Oude pallisanderhouten saxofoon-speler 2e helft 20e eeuw in goede staat 40x34x20cm.
Twee bronzen figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje, gesigneerd B. Holtamel? 1891. In goede staat 16cm.
Duitse houtgesneden beer met glazen ogen, 1e helft 20e eeuw in goede staat 23x31x11cm.
Grote oude bronzen papegaai op voet 2e helft 20e eeuw. Zijkant papegaai is gescheurd (geoxideerd) 127cm. Cond.: M
Bronzen naakte vrouw met zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 23x27x17cm.
Grote bronzen adelaar 21e eeuw in Art Deco stijl, gesigneerd G. Klimt. Gemonteerd op zwart marmeren sokkel, in goede staat 51x16x16cm.
Twee bronzen figuren, Sepp en Frech Dax ca. 1910 op marmeren sokkels (sokkels licht beschadigd) 12,5cm. Cond.: R-G
Gelimiteerd beeldje van de kunstenaar Joop (nr. 175/250) fantasiefiguur in goede originele staat 18,5x18,5x6,5cm.
Grote bronzen dame in Jugendstil-stijl 21e eeuw met roos in haar hand. Geheel op zwart marmeren voet met bronzen sokkel in goede staat 52cm.
Drie antieke Chinese houtgesneden figuren ca. 1900 voorstellend zittende Chinese mannen met hoed en gewaad 4-5cm. Cond.: G
Bronzen skelet 21e eeuw, de denker (naar Rodin). gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 33x15x18cm.
Bronzen dikke beer 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede originele staat 28x20x25cm. Cond.: G
Twee bronzen duiven 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon met zwart marneren sokkel in goede staat 24-25cm.
Bronzen naakte dame 21e eeuw zittend op een rots met zwart marmeren voet in goede staat, gesigneerd G. Allegrain 32x27x19cm.
Bronzen naakte dame 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 38cm.
Antiek terracotta meisje met bloempot en mand ca. 1900. Originele beschildering (made in Austria) 48cm. Cond.: G
Bronzen sculptuur, voorstellend een vrouwelijk beeld 20e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 23x15x13cm.
Bronzen danseres op marmeren voet met onleesbaar gietstempel, vermoedelijk midden 20e eeuw in zeer goede staat 14cm. Cond.: G.
Bronzen uil 21e eeuw, gesigneerd Christian Mayacheth, op zwart marmeren voet in goede staat 32cm.
Oud keramieken figuur, gesigneerd W. Kamp 20e eeuw met bruine en zwarte glazuur 36cm. Cond.: G
Oude bronzen liggende halfnaakte dame op wit-marmeren voet (chip), gietstempel Parijs 20e eeuw in goede staat 29x15x10cm.
Grote houtgesneden Maria met kind 20e eeuw in goede staat 70cm.
Oude Indonesische houtgesneden krishouder 20e eeuw in goede staat (krimpnaad) 56x24x23cm.
Oud houtgesneden Chinese boedha-figuur 20e eeuw in goede staat 48x24x25cm.
Bronzen olifantenkop 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x30x17cm.
Hollands beeldje ca. 1880 met tekst "de eerste proef" verguld. Bovenin zit een teststaafje en jongen heeft een blaaspijpje in de hand. In zeer goede staat 19cm.
Chinees bronzen boedha 18e-19e eeuw met opschrift verso. In goede originele staat 7cm. Cond.: G
Drie antieke Chinese houtgesneden figuren gemonteerd op houten voet ca. 1900 of ouder 8-10cm. Cond.: G
Weens bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een vogel bij waterpomp. In goede originele staat 8x8x8cm.
Bronzen haan 21e eeuw, gesigneerd "Van der Straeten" op zwart marmeren voet 26x24x12cm. Cond.: G
Bronzen kraai 21e eeuw op zwart marmeren voet, onduidelijk gesigneerd in goede staat 27x22x14cm.
Oude Chinese bronzen bloemhouder 1e helft 20e eeuw. De vleugels zijn op te tillen waaronder men bloemen kan vastzetten 49x27x16cm. Cond.: G
Bronzen haas 21e eeuw, gesigneerd Francois Pompon op zwart marmeren voet in goede staat 34x28x7cm.
Bronzen figuur 21e eeuw, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een negeroïde kind met blaasintrument 25cm. Cond.: G
Bronzen apostel 21e eeuw, gesigneerd Milo. Geheel staand op zwarte marmeren voet (gelijmd) 36x15x12cm. Cond.: R
Groot oud Indonesisch houten beeld, voorstellende een Balinese schone met bloemenranken ca. 1960. H.: 72cm. Cond.: G
Bronzen goudfazant 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 15x31x8cm. Cond.: G
Bronzen beeld in middeleeuwse stijl ca. 1900 (ongesigneerd) in goede originele staat 8x12x6cm.
Franse compositie metalen figuur ca. 1880, voorstellend een zeis-slijpende boer. Opschrift "Faucheur, par Rousseau" in zeer goede originele staat 41cm.
Compositie metalen figuur, voorstellend een dame met gitaar met tekst "Inspiration par A.J. Scotte" ca. 1900 in goede originele staat 44cm.
Bronzen varken 21e eeuw, gemonteerd op zwart marmeren voet in goede staat 16x23x8cm. Cond.: G
Oude bronzen hond, gesigneerd Carvin, op bruin marmeren voet 20e eeuw in goede staat 19x13x7,5cm.
Bronzen masker-beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet in goede staat 28x15x10cm.
Oude bronzen koe, ongesigneerd, op groen marmeren sokkel 20e eeuw in goede staat 17x14x8cm.
Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten handgestoken beeld voorstellend een Javaanse vrouw 2e helft 20e eeuw 50x40x25cm. Cond.: G
Oud bronzen beeld 20e eeuw van een Romeinse man met lauwerkrans 43cm. Cond.: G
Oud Chinees bronzen hoofd van een man, gemonteerd op marmeren voet ca. 1930. In goede staat
Oude houtgesneden buste 20e eeuw van jongen met hoed 47x25x16cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Twee oude Ghanese houten sculpturen Ashanti. In goede originele staat 27-41,5cm. Cond.: G
Oude bronzen ramskop met wandophanging 20e eeuw (ongesigneerd) in goede staat 15x20x19cm.
Oude bronzen buste (voorstellend Louise Brongniart), gesigneerd Moreau 20e eeuw met zwart marmeren voet in goede staat, 26cm.
Compositiemetalen beeld ca. 1900 van een mandoline-speler op houten console 47cm. Cond.: G
Antiek Chinees bronzen figuur ca. 5cm. Voorstellend een Chinese man met paardestaart (fallus zichtbaar aan onderkant) ca. 1900 . Cond.: G