18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

2 Vazen, 18e eeuw 6454
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
2 Vazen, 18e eeuw 6452
2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs
2 Delfts blauwe borden 6302
2 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs
42 Tegels 6161
42 Tegels

150 EUR

Geldkist 4269
Geldkist
Geen vanafprijs
Vervallen uit veiling 4146
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Vervallen uit veiling 4145
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Wortelnoten naaitafel 4067
Wortelnoten naaitafel
Geen vanafprijs
7 Delen divers 2328
7 Delen divers

20 EUR

Barometer, 19e eeuw 2214
Barometer, 19e eeuw
Geen vanafprijs
Gesign. J. Altink 1303
Gesign. J. Altink
Geen vanafprijs
Flex armband 672
Flex armband
Geen vanafprijs
Ring, Lapis Lazuli 627
Ring, Lapis Lazuli
Geen vanafprijs
Bestek, verzilverd? 199
Bestek, verzilverd?

35 EUR