Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bioscoop projector FH 66 B 2003
Bioscoop projector FH 66 B
Startprijs 2.500 EUR
Jachtgeweer in koffer 2065
Jachtgeweer in koffer
Startprijs 2.300 EUR
Statenbijbel 1643 2189
Statenbijbel 1643
Startprijs 900 EUR
Colt België in kist 2062
Colt België in kist
Startprijs 750 EUR
Schrijn ca. 1880 2002
Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR
Scheerset 2389
Scheerset
Startprijs 650 EUR
Oude Moorlamp 2004
Oude Moorlamp
Startprijs 650 EUR
Vijzel 1645 2007
Vijzel 1645
Startprijs 500 EUR
Speeldoos + 5 platen 2005
Speeldoos + 5 platen
Startprijs 480 EUR
Polifoon speeldoos + plaat 2019
Polifoon speeldoos + plaat
Startprijs 400 EUR
2 Terracotta vazen 2017
2 Terracotta vazen
Startprijs 400 EUR
Empire kraanpot ca. 1800 2014
Empire kraanpot ca. 1800
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Speelwals 2006
Speelwals

Resultaat:

450 EUR

Ivoren schaakspel 2046
Ivoren schaakspel
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Vuurvergulde kandelaar 2000
Vuurvergulde kandelaar

Resultaat:

575 EUR

Kastje met ivoren mahjongg spel 2008
Kastje met ivoren mahjongg spel
Startprijs 375 EUR
Bureauset 2012
Bureauset
Startprijs 350 EUR
Vergulde briefopener 2396
Vergulde briefopener
Startprijs 320 EUR
Scheerset, 7 dagen 2023
Scheerset, 7 dagen
Startprijs 320 EUR
Landmeet apparaat 2035
Landmeet apparaat
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Microscoop in kist 2039
Microscoop in kist

Resultaat:

290 EUR

Frans kistje met boulle 2346
Frans kistje met boulle
Startprijs 280 EUR
Wandapplicaties 2202
Wandapplicaties
Startprijs 250 EUR
2 Bronzen wand kroontjes 2036
2 Bronzen wand kroontjes
Startprijs 250 EUR