Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams Staand Horloge 3505
Amsterdams Staand Horloge
Startprijs 8.000 EUR
Schilderij, J.H. Mastenbroek 1006
Schilderij, J.H. Mastenbroek
Startprijs 7.000 EUR
Verkocht
Biedermeier secretaire 4007
Biedermeier secretaire

Resultaat:

4.250 EUR

Schilderij, A. Saverijs 9001
Schilderij, A. Saverijs
Startprijs 3.000 EUR
Dubbelgebogen kabinet 4005
Dubbelgebogen kabinet
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Wing klok 3531
Wing klok

Resultaat:

3.300 EUR

Schilderij, Wijsmuller 1157
Schilderij, Wijsmuller
Startprijs 3.000 EUR
Schilderij, J. Wopfner 1028
Schilderij, J. Wopfner
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
Otto Eerelman, paardenstal 1017
Otto Eerelman, paardenstal

Resultaat:

9.000 EUR

Staand horloge, scheepjesmechaniek 3511
Staand horloge, scheepjesmechaniek
Startprijs 2.700 EUR
Barokkast 1-deur 4154
Barokkast 1-deur
Startprijs 2.500 EUR
Boulle klok, 18e eeuw 3581
Boulle klok, 18e eeuw
Startprijs 2.500 EUR
Empire klok 1820 3506
Empire klok 1820
Startprijs 2.500 EUR
Bioscoop projector FH 66 B 2003
Bioscoop projector FH 66 B
Startprijs 2.500 EUR
Jan te Wierik, Happy Family 1050
Jan te Wierik, Happy Family
Startprijs 2.500 EUR
Jan te Wierik, geel 1033
Jan te Wierik, geel
Startprijs 2.500 EUR
Jachtgeweer in koffer 2065
Jachtgeweer in koffer
Startprijs 2.300 EUR
Jan te Wierik, erotisch 1000
Jan te Wierik, erotisch
Startprijs 2.250 EUR
Dienblad + Servies 422
Dienblad + Servies
Startprijs 2.250 EUR
Groot bronzen beeld 5000
Groot bronzen beeld
Startprijs 2.100 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Jan te Wierik 5002
Bronzen beeld, Jan te Wierik

Resultaat:

1.880 EUR

Verkocht
Jan Gerrit Jordens 1044
Jan Gerrit Jordens

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Jan Gerrit Jordens 1043
Jan Gerrit Jordens

Resultaat:

2.000 EUR

Oene Romkes de Jongh 1012
Oene Romkes de Jongh
Startprijs 2.000 EUR