Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen tijger 5081
Bronzen tijger

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Heilig beeld ca. 1800 5020
Heilig beeld ca. 1800

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Deel, Gesigneerd CR 5029
Deel, Gesigneerd CR

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen man op paard 5048
Bronzen man op paard

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen knielende dame 5060
Bronzen knielende dame

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chin. bronzen sculptuur 5061
Chin. bronzen sculptuur

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Samac beeld 5054
Samac beeld

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen kameel 5145
Bronzen kameel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bronzen stier 5104
Bronzen stier

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Beeld, vrouw op tijger 5036
Beeld, vrouw op tijger

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen havik 5108
Bronzen havik

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 Bronzen tempelwachters 5043
2 Bronzen tempelwachters

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Afrikaan met schilderij 5128
Afrikaan met schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Houten beeldje, Moor 5069
Houten beeldje, Moor

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Uil met gele ogen 5082
Uil met gele ogen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Bronzen shivas 5076
2 Bronzen shivas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen dame 5131
Bronzen dame

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Brons + kandelaar 5132
2x Brons + kandelaar

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Indonesisch sculptuur 5102
Indonesisch sculptuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen putti met boog 5085
Bronzen putti met boog

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen meisje met boek 5124
Bronzen meisje met boek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Sculptuur 5062
Sculptuur

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Beeld, hond 5024
Beeld, hond

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen aanbiedschaaltje, poes 5095
Bronzen aanbiedschaaltje, poes

Resultaat:

50 EUR