Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
8 Pors. borden 6046
8 Pors. borden

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
6 Chin. kop&schotels 6409
6 Chin. kop&schotels

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
2 Tegels ca. 1920 6040
2 Tegels ca. 1920

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Grote gemberpot 6351
Grote gemberpot

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Ivoren Chinese man 6008
Ivoren Chinese man

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Chinese gele schotel 6625
Chinese gele schotel

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Ivoren okimono 6230
Ivoren okimono

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
3 Chinese borden 6422
3 Chinese borden

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Kraagvaas, 19e eeuw 6263
Kraagvaas, 19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Grote pronkvaas 6007
Grote pronkvaas

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Boedha beeld 6037
Boedha beeld

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
2 Chinese borden 6425
2 Chinese borden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Ivoren beeld 6478
Ivoren beeld

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Ivoren figuur 6011
Ivoren figuur

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Meissen putti 6000
Meissen putti

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
Knobbelvaas, 18e eeuw 6010
Knobbelvaas, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Chin. beeld, celadon 6023
Chin. beeld, celadon

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6041
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ivoren hamer 6101
Ivoren hamer

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Ivoren netsuke 6234
Ivoren netsuke

Resultaat:

445 EUR

Verkocht
2 Chin. dekselpotjes 6450
2 Chin. dekselpotjes

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Ivoren figuur 6012
Ivoren figuur

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6044
Chinees trekpotje, 18e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Ivoren figuur 6103
Ivoren figuur

Resultaat:

400 EUR