17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

Commode met inlegwerk 4001
Commode met inlegwerk

1.200 EUR

Secretaire, Louis Seize 4000
Secretaire, Louis Seize

1.000 EUR

Mahoniehouten partner-desk 4016
Mahoniehouten partner-desk

750 EUR

Empire Trumeaux 4002
Empire Trumeaux

700 EUR

Eiken pastoorskast 4020
Eiken pastoorskast

700 EUR

Engelse sidetable, 18e eeuw 4022
Engelse sidetable, 18e eeuw

700 EUR

Engels kabinet, 19e eeuw 4023
Engels kabinet, 19e eeuw

700 EUR

Gothise eikenhouten kist 4025
Gothise eikenhouten kist

500 EUR

Kabinet 4068
Kabinet

500 EUR

Zeldzame kinderstoel ca. 1820 4144
Zeldzame kinderstoel ca. 1820

500 EUR

Mahoniehouten bureau 4191
Mahoniehouten bureau

500 EUR

Vitrinekast, 6-kantig 4028
Vitrinekast, 6-kantig

425 EUR

Tafel, R. Dubarry 4163
Tafel, R. Dubarry

425 EUR

Deco stijl wandtafel 4075
Deco stijl wandtafel

400 EUR

Muntenkast 4186
Muntenkast

400 EUR

Franse vitrinekast 4091
Franse vitrinekast

375 EUR

Gestoken stoel 4019
Gestoken stoel

350 EUR

Eiken commode ca. 1800 4114
Eiken commode ca. 1800

350 EUR

Hangvitrine, 18e eeuw 4043
Hangvitrine, 18e eeuw

330 EUR

Tafel + 6 stoelen 4054
Tafel + 6 stoelen

280 EUR

Bureaustoel 4078
Bureaustoel

260 EUR

Grote rococo spiegel 4053
Grote rococo spiegel

250 EUR

Vitrinekast met kuif 4187
Vitrinekast met kuif

250 EUR

Wortelnoten naaitafel 4092
Wortelnoten naaitafel

240 EUR