Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Smeedijzeren geldkist 2004
Smeedijzeren geldkist

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Bijbel 2003
Bijbel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Pieter Keur, Statenbijbel 2165
Pieter Keur, Statenbijbel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Hollandse bakbarometer 2191
Hollandse bakbarometer

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
2 Consoles 2009
2 Consoles

Resultaat:

460 EUR

Verkocht
Indonesische kris 2262
Indonesische kris

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen kanon, 19e eeuw 2480
Bronzen kanon, 19e eeuw

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Chello 2202
Chello

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Fruitmachine 2015
Fruitmachine

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Houten geweren-standaard 2017
Houten geweren-standaard

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Oorkonde 2005
Oorkonde

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
National kassa 2040
National kassa

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Russische kist 2044
Russische kist

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schildpad bijbel 2171
Schildpad bijbel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Div. voetbal mem. 2261
Div. voetbal mem.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Accordeon e Soprani 2208
Accordeon e Soprani

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Brievenkistje, boullewerk 2108
Brievenkistje, boullewerk

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Globe 2058
Globe

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen kandelaar 2132
Bronzen kandelaar

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Sluitgewicht 2163
Sluitgewicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Humidor 2468
Humidor

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2 Kandelaren 2036
2 Kandelaren

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Theekistje met intarsia 2103
Theekistje met intarsia

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Indisch kanon 2481
Indisch kanon

Resultaat:

140 EUR