Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Amsterdams staand horloge 3500
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

7.000 EUR

Verkocht
3-Luik icoon 15e eeuw 1006
3-Luik icoon 15e eeuw

Resultaat:

4.750 EUR

Verkocht
Lantaarnklok 3541
Lantaarnklok

Resultaat:

4.000 EUR

Verkocht
7-Delig servies + 6 lepels/vork 171
7-Delig servies + 6 lepels/vork

Resultaat:

3.750 EUR

Verkocht
Jan Sierhuis 1027
Jan Sierhuis

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Jan Sierhuis 1026
Jan Sierhuis

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Pendule met kameel 3501
Pendule met kameel

Resultaat:

3.000 EUR

Verkocht
Dressoir 4007
Dressoir

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Marquetrie bureau 4004
Marquetrie bureau

Resultaat:

2.250 EUR

Verkocht
Zilveren servies 54
Zilveren servies

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
N. Steffelaar, interieur 1001
N. Steffelaar, interieur

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Evert Moll, Scheveningen 1011
Evert Moll, Scheveningen

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Amsterdams staande klok 3504
Amsterdams staande klok

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Tahitie parelcollier 302
Tahitie parelcollier

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Vier velden ikoon 1018
Vier velden ikoon

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Ivoren beeld, vrouw 6205
Ivoren beeld, vrouw

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Empire pendule 3602
Empire pendule

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Zilveren bierpul 16
Zilveren bierpul

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Grijs album NL 740
Grijs album NL

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Scheepskist, 18e eeuw 2004
Scheepskist, 18e eeuw

Resultaat:

1.200 EUR

Verkocht
Chinese munt, hamer&sikkel 700
Chinese munt, hamer&sikkel

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Boek Nederland 703
Boek Nederland

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Echtpaar in dracht 1012
Echtpaar in dracht

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Regelateur met brons 3574
Regelateur met brons

Resultaat:

1.000 EUR