Nicholaas Steffelaar (hoofdwerk) (Amsterdam 1852 - 1918 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands 19e eeuws interieur met handwerkende moeder en jongen, tevens een Van Gend en Loos paardekar in interieur (bijzonder zeldzaam) 39,5x50cm. Cond.: G