16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

3-Luik icoon 15e eeuw 1006
3-Luik icoon 15e eeuw

4.750 EUR

Jan Sierhuis 1027
Jan Sierhuis

3.500 EUR

Jan Sierhuis 1026
Jan Sierhuis

3.000 EUR

N. Steffelaar, interieur 1001
N. Steffelaar, interieur

2.000 EUR

Evert Moll, Scheveningen 1011
Evert Moll, Scheveningen

2.000 EUR

Vier velden ikoon 1018
Vier velden ikoon

1.500 EUR

Echtpaar in dracht 1012
Echtpaar in dracht

1.000 EUR

A.J. Wijngaerdt, landschap 1489
A.J. Wijngaerdt, landschap

900 EUR

Emiel Barbarini 1025
Emiel Barbarini

850 EUR

Klaas Bernink, Zaanse schans 1003
Klaas Bernink, Zaanse schans

750 EUR

F. van Kregten 1039
F. van Kregten

750 EUR

Klaas Bernink, boederij 1002
Klaas Bernink, boederij

725 EUR

Ph. Sadee 1028
Ph. Sadee

650 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1248
Onduidelijk gesigneerd

550 EUR

Schilderij, Richard 1401
Schilderij, Richard

550 EUR

Ets, Amsterdam 1043
Ets, Amsterdam

500 EUR

Groot jachtstilleven 1554
Groot jachtstilleven

500 EUR

Bern v. Beek 1081
Bern v. Beek

450 EUR

Ets, Wilhelm Witsen 1482
Ets, Wilhelm Witsen

450 EUR

Aquarel, Jo Manders 1524
Aquarel, Jo Manders

450 EUR

August Legras, schilderij 1155
August Legras, schilderij

425 EUR

Frederik van Rossum du Chattel 1523
Frederik van Rossum du Chattel

425 EUR

Peter Brouwer 1164
Peter Brouwer

400 EUR

Xeno Munninghof 1008
Xeno Munninghof

375 EUR