Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Rij bloedkoraal armband
Resultaat: 375 EUR

3 Rij Bloedkoralen armband met langwerpig GG 585/000 sluiting. De sluiting, 13x7mm, is voorzien van 2 ovale bloedkoralen, met een breed GG eindstuk. ø kralen 4-6mm. Lengte 19 cm.

Gourmetcollier
Resultaat: 375 EUR

Collier, GG 585/000, dubbel Gourmetschakel. Collier 34 cm met stukje hangend in het midden en aan de uiteinden 2 stukjes jasseronketting. ca 20,6 gr.

Collier GG Granaat
Resultaat: 375 EUR

Collier GG, 585/000, antiek met Granaten. Collier bestaat uit 13 ovale bewerkte schakels met daarin een gefacetteerde Granaat met daar bovenop een fijn GG bloemetje. Tussen de ovale schakels zit een ...

3-Rij turkoois armband
Resultaat: 375 EUR

Turkooisarmband, 3 rijen, met GG 585/000 sluiting. De sluiting is voorzien van een grote ovale turkoois, 18x9,5mm. ø kralen 8 mm. Lengte 20 cm.

Xeno Munninghof
Resultaat: 375 EUR

Xeno Munninghoff (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op linnene, winters landschap met boerderij 65x45cm. Cond.: G

Kersen eettafel
Resultaat: 375 EUR

Massief kersenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw. Te verlengen tot 3 meter met taps toelopende poten in goede staat 78x89x200cm.

Bronzen engel, gepatineerd
Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen putti met trommel, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 54x30x25cm. Cond.: G

Zilv. Russische schaal
Resultaat: 370 EUR

Russisch zilveren, 916/000, geemailleerd schaaltje met hengsel en vergulde binnenkant. ø 10,5 cm. Cond U

2 Bronzen wandlampen
Resultaat: 360 EUR

Twee grote zeldzame bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl. tweekleurig brons, 4-lichts in zeer goede originele staat 70x37x19cm.

Divers zilver
Resultaat: 350 EUR

Lot met divers zilver in diverse gehaltes. Bestaande uit o.a. 1 soeplepel, 1 opdienlepel, 1 taartschep, 2 meshouders, 5 vleesdienvorkjes, 9 theelpels, 6 koffielepels, 1 cakevork, 2 gebaksvorkjes, 1 na...

Riviere ring
Resultaat: 350 EUR

Riviere ring WG, 585/000, met 7 briljanten, totaal ca 0,50 crt W/SI. ca 2,8 gr. ø 54

Schilderij, Bogman
Resultaat: 350 EUR

Hermanus Charles Christiaan Bogman (1861 - 1921 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met koeien bij een hek 40x60cm. Cond.: G

Staande lamp
Resultaat: 350 EUR

Grote aparte empire stijl staande lamp met ronde jardiniere van compositie metaal en guirlandes ca. 1880. In goede originele staa t 195x47x46cm. COnd.: G

Klokkenstel 3-delig
Resultaat: 350 EUR

Reusachtig klokkenstel ca. 1880 Frankrijk met compositie metalen figuur en kandelaren met zwart marmer. 8-Daags uurwerk (kandelaar beschadigd) 65x55x24cm. en 78x30x30cm. Cond.: R-G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Franse vuurvergulde bronzen pendule met porseleinen plaquette en 8-daags uurwerk in uitstekende staat 24x18x12cm.

Chinese kast
Resultaat: 350 EUR

Oude Chinese kast 20e eeuw van tropisch hout met kwalitatief mooi snijwerk en parelmoer inleg. In zeer goede originele staat 2-delig 191x118x38cm. Cond.: G

Eiken kast, Renaissance stijl
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Neo renaissance eikenhouten 4-deurs kast met snijwerk, cherubijnkoppen, putti en ranken. In redelijke staat 179x146x52cm.

Eiken kastje
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten Neo Renaissance kast twee-delig met losse kruisvoet en kussen bij bovendeel ca. 1800. Notenhout fineer op het kussen, geribbelde lijsten, ebbenhout op de lijsten, koplijst etc. In zeer goe...

Bronzen figuur, Jugendstil
Resultaat: 350 EUR

Grote bronzen Jugendstil verguld figuur ca. 1900 voorstellend een vrouw op stoel met luit, in zeer goede staat 39x38x20cm.

Oostenrijkse lamp
Resultaat: 350 EUR

Weense lamp 19e eeuw in de vorm van een Oosterse tempel met twee Arabische figuren van compositie metaal 36x16x12cm. Cond.: G

Bronzen beeld, E.A. Bousseau
Resultaat: 350 EUR

Emile André Bousseau Paris 1872, massief bronzen beeld voorstellende dansende Griekse danseressen op marmeren voet (20e eeuw) 42x28x18cm., Cond.:G

Chocoladekannetje
Resultaat: 350 EUR

Chine de Commande 18e eeuws porseleinen chocoladekannetje met handbeschilderd wapen en bloemdecor. In goede originele staat 15x13xø9cm.

6 Kop&Schotels
Resultaat: 350 EUR

Zes 18e eeuwse Chine de Commande porseleinen kop & schotels met wapen, putti en bloemendecor. Lichte randschades en haarscheuren 4xø12cm. Cond.: R

Imari dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 340 EUR

Grote 19e eeuwse Japans imari porseleinen dekselvaas met prachtig decor van gebouwen, planten, bloemen en figuren. Dekseltop stukje af 50xø21cm. Cond.: R-G

Zilveren sculpturen
Resultaat: 335 EUR

Zilveren figuren 1e gehalte van een lopend fazantenpaar 25x13x5cm. en 7x22x4cm., ca. 483gr.

Parel/Citrien collier
Resultaat: 325 EUR

Collier, parels met citrien. Parelcollier, zoetwater en cultive, ø 7 mm, met om de 2 parels een gefacetteerde citrien, 2,5x5mm. In het midden van het collier hangt een goud op zilveren hanger met veel...

Matthias Koeppel
Resultaat: 325 EUR

Matthias Koeppel 1937 (Hamburg Duitsland), olieverf op linnen, gezicht op montecatini 50x70cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 325 EUR

R. Dehoeven 2e helft 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G

China verzameling
Resultaat: 325 EUR

Vier oude postzegel verzamelboeken van China. Cond.:R/G

Vis opdiencouvert
Resultaat: 300 EUR

Mooi groot zilveren, 925/000, visdiencouvert, Denemarken. Lengte 27 cm. ca 251 gr. Cond U

Krist. olie- / azijnstel
Resultaat: 300 EUR

Geslepen kristallen olie-en azijnstel met stoppen, in zilveren houder met handgreep, op zilveren blaadje met gecontourneerde rand. 800/000, 24x20x14cm., ca. 287gr.

Zilveren soezenmand
Resultaat: 300 EUR

Ajourgezaagde zilveren soezenmand met parelrand op ronde hoge voet en voorzien van een fraai hengsel met parelrand. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1928, 23xø24cm, ca.477gr.

Schilderij houtsnip
Resultaat: 300 EUR

Alan M. Hunt 1979 (bekende wildlife schilder in U.K.), gouache op papier, houtsnip 28x23cm. Cond.: G

Blom, Indische man
Resultaat: 300 EUR

Ton Blom 1933, olieverf op linnen, Indische man 30x40cm. Cond.: G

Eef de Weerd, abstract
Resultaat: 300 EUR

Eef de Weerd 1976 (Hengelo), gemengde techniek op karton, abstracte compositie 34x25cm. Cond.: G

J. Surie, stilleven
Resultaat: 300 EUR

Jacoba Surie ( 1879 - 1970 Amsterdam), aquarel op papier, stilleven met groente en aardewerk 60x49cm. Cond.: G

Grunderzeit lamp
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen plafond hanglamp ca. 1880 Grunderzeit. Deels electrisch, deels met kaarsen. Originele glazen kappen, geheel in goede originele staat 114x90x90cm.

Boulle kistje + inhoud
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...

Koekkoeks klok
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Duitse koekkoeksklok met latoen-koperen beslag en messing wijzerplaat. In goede originele staat 45x36x20cm.

Kist 18e eeuw, bewerkt front
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 18e eeuwse Engelse handgestoken eikenhouten kist met lades. Druiverankmotieven in front. In goede originele staat (scharnieren deksel zijn vervangen en slot mist) 73x52x136cm.

2 Zuilen
Resultaat: 300 EUR

Twee oude mahoniehouten zuilen (piedestals) met marmeren bladen en bronzen beslag in empire stijl 2e helft 20e eeuw. In redelijke staat 127x42x42cm.

Bronzen Aziatische krijger
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen Chinese krijger met lans 1e helft 20e eeuw met restbeschildering 58x36x18cm. Cond.: G

Bronzen krokodil
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen krokodil, gesigneerd A. Berty ca. 1890. In goede originele staat, mooie patins 11x40x26cm.

Bronzen geit
Resultaat: 300 EUR

Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw (naar Picasso) 37x31x18cm. Cond.: G

Trekpotje, Chine de Commande
Resultaat: 300 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpot met handbeschilderd wapen en bloemendecor. Deksel heeft lichte randschade, chipje bij tuit 14x19xø10cm. Cond.: R-G

20 Zilveren Olympiade
Resultaat: 280 EUR

20 Zilveren olympiade Canada 5-10 dollars Cond.: UNC

Perzisch tapijt
Resultaat: 280 EUR

Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt, geheel gedecoreerd met diverse motieven. het tapijt heeft op de achterzijde een douane invoerstempel (PR3) 136x203cm.

Oorknoppen, bloedkoraal
Resultaat: 275 EUR

Oorknoppen, GG, 585/000, met bloedkoraal. Entouragemodel met een grote middensteen en 8 kleinere stenen er omheen gezet, alles in een mooie kleur. ø oorknoppen 14 mm.

Agaat collier
Resultaat: 275 EUR

Collier van zeer bijzondere agaatkralen, gefacetteerd, ø 10 mm, met GG bolsluiting, 11 mm. Collier is om de 2 kralen voorzien van een GG schuifje. lengte 42 cm.

42 Oosterse munten
Resultaat: 275 EUR

42 Munten zilver/brons/nikkel Japan en China, diverse provinciën. Diverse kwaliteiten.

4 Chinese munten
Resultaat: 275 EUR

1x Engeland-CHina trade dollar 1911 (KMT5) 50 cent CHina, 1x Dollar-Yuan China Republic (memento of birth) 1912=ND Y318/319, 1x Dollar-China provincie Kiang-Nan 2 Candareens CD 1902 (KM99-Y145a8) met ...

Anton Heyboer, man
Resultaat: 275 EUR

Anton Heyboer ( 1924 - 2005), olieverf op linnen, man met zeis 60x80cm. Cond.: G

Oostenrijkse lamp
Resultaat: 275 EUR

Weense 19e eeuwse lamp in de vorm van een Oosterse tent met een tabakspijp-rokende Arabier ca. 1900. Made in Austria, compositie metaal met originele beschildering 29x16x14cm. Cond.: G

Porseleinen beeld, man
Resultaat: 275 EUR

Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M

Bloedkoralen collier
Resultaat: 260 EUR

Verlopend Bloedkoralen collier, lichte kleur. Bloedkoraalkralen in de vorm van platte schuiven ø 5,7- 12,8 mm. Lengte collier 60 cm. Het collier is gesloten zonder sluiting. ca 62 gr.

Antieke Blauwtopaas ring
Resultaat: 260 EUR

Antieke Blauwtopaas ring, 375/000, bicolour. In het midden van de ring ziot een gefacetteerde Blauwtopaas, 2,5 crt. Grootte bovenzijde van de ring ø 1,35 cm. ca 2,7 gr. ø 51

Turkoois briljant ring
Resultaat: 260 EUR

Ring GG, 750/000, met een cabouchon geslepen turkoois en 2 randen met kleine diamanten, ca 0,10 crt W/SI. Breedte ring ca 0,9 cm. ca 4,8 gr. ø 57/58

Aquarel, Ruïne Abbey
Resultaat: 260 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, Fountains Abbey West Windsor 40x30cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 260 EUR

Prachtige kussenkast ca. 1930 van noten met eiken en gedetailleerd snijwerk. neo renaissance met grote lade, uitneembaar en in goede staat 188x174x66cm.

Zilveren tafelset
Resultaat: 250 EUR

Engelse Sterling zilveren, 925/000, specerijen tafelset. Bestaande uit een peper en zoutstrooier, 2 zoutvaatjes met blauwglazen inzetbakjes en zilveren lepeltjes, mosterdpotje met blauwglazen inzetbak...

2 Strooiers, Volendam
Resultaat: 250 EUR

Stel, peper-en zoutstrooier, 800/000 zilver, voorstellende boer en boerin met bajonet sluitende vulopening in de voet, ca.96gr., L.7cm., Cond.:U

10 Munten Victoria
Resultaat: 250 EUR

Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR

3 Diverse munten
Resultaat: 250 EUR

Drie zilveren munten; 2x Engeland (W III 1696 Crown en G III 1787 Six Pence) en 1x Zeitserland (40 Batzen Bern).

Ets, M. Bouwer
Resultaat: 250 EUR

Marius Bauer No. 67 (Den Haag 1867 - 1932 Amsterdam), ets op papier, Oosterse tempel met figuren 47x57cm. Cond.: G

Lamp, Moor
Resultaat: 250 EUR

Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G

Bronzen klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

3-Delig Frans bronzen pendulestel ca. 1870 met 5-lichts kandelaars. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, in goede originele staat 40x24x10cm. en 49x23x23cm. Cond.: G

Porseleinen klok
Resultaat: 250 EUR

Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M

Grunder spiegel + console
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenhout fineer grunderzeit spiegel, ca. 1880, met originele console en kroon, in redelijke originele staat ( lichte finerschades) 222x77x31cm.

Vlinderbank
Resultaat: 250 EUR

Grote mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met prachtige handgestoken rugleuning met bloememotief. mooie stoffering in zeer goede staat ca. 1870, 115x158x80cm. Cond.: G

Bank, leer + stof
Resultaat: 250 EUR

Grote bruin lederen bank met rood-bruine stoffen zitting en kussens, met koperen spijkers en houten poten. In zeer goede staat 90x103x218cm.

Tafel vitrine
Resultaat: 250 EUR

Oosterse tafelvitrine met 2 schuiflades en 6x geslepen glas. Bewerkt mahoniehout, goudgekleurd met floraal decor 2e helft 20e eeuw. In goede staat 103x125x65cm.

4-Deurs spinde
Resultaat: 250 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten 4-deurs spinde op sleepoten. Oudere restauratie, beslag latere datum, koplijst latere datum. Verder in zeer goede staat 153x46x118cm.

2 Ivoren tanden
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke ivoren slagtanden, opengewerkt. 1 is gelijmd. Olifanten en alligator 50cm. Cond.: G

Kandelaar zilver
Resultaat: 240 EUR

Zilveren, 835/000, 3-lichtskandelaar op achtkantige voet met korte baluster. Hoogte 19 cm. Breedte 18 cm. Cond U

Schilderij, bloemstilleven
Resultaat: 240 EUR

Ongesigneerd ca. 1800, olieverf op linnen, stilleven met fruit, granaatappels, renaissance kan en bloemen. (restauratieplekken) 68x56cm. Cond.: M

Koetsbok ca. 1780
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame 18e eeuwse handgestoken koetsbok met klep (barok). In zeer goede originele staat. Beschildering van latere datum 94x40x45cm. Cond.: G

Typmachine Hammond
Resultaat: 240 EUR

Oude Amerikaanse Hammond typemachine no. 12 in redelijke staat 20x34x32cm. Cond.: G

Servies, Villeroy & Boch
Resultaat: 240 EUR

Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...

Zakhorloge
Resultaat: 230 EUR

Zakhorloge, GG 585/000. Chablonen watch met centrale secondewijzer. Mist glas. ø 48 mm.

Grijs pendulestel
Resultaat: 230 EUR

3-Delig marmeren pendulestel ca. 1890, gemaakt van grijs en rood geaderd marmer en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 37x23x12cm. en 21xø14cm.

3 Borden
Resultaat: 230 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden; 1x Melknood 1918-1919 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Bach No. 605, 1x Distributie 1918 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Baca 734 en 1x slachtverbod 19...

Meissen servies
Resultaat: 230 EUR

Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...

6 Djokja pindaschaaltjes
Resultaat: 225 EUR

Zes Djokja zilveren, 800/000, pindaschaaltjes. Hamerslag drijfwerk met bloemmotiefrand. ca 609 gr. ø 12,5 cm Hoogte 5 cm. Cond U

Bloedkoraalcollier gedraaid
Resultaat: 225 EUR

Licht rood bloedkoralen collier. 3 Rijig met GG 585/000, sluiting. Rondmodel met een grote en 10 kleine bloedkoralen. Gedraaid, maar ook in verlopende rijen te dragen.

Gouden vestzakhorloge
Resultaat: 225 EUR

Gouden vestzakhorloge ca. 1930 585/000, gemerkt Silvana. Horloge in goede staat.

Momogram A.E.
Resultaat: 225 EUR

Monogram A.E. (20e eeuw), olieverf op paneel, winters dorpsgezicht met figuren 41x36cm. Cond.: G

Franse Jugendstil pendule
Resultaat: 225 EUR

Franse Jugendstil pendule ca. 1900 met 8-daags uurwerk, compositie metalen figuur en roodmarmeren voet 60x28x21cm. Cond.: G

Tafelklok + 2 kandelaars
Resultaat: 225 EUR

Prachtige Jugendstil 3-delig pendulestel ca. 1900 van eikenhout met intarsia en 2-lichts kandelaren. Junghans uurwerk, geheel in zeer goede staat 24x17x12cm. en 32x20x8cm.

Grenen brandkast
Resultaat: 225 EUR

Duitse grenenhouten Grunderzeit brandschrank 3-delig met originele handgrepen en panelen in de deuren ca. 1880. In goede originele staat 200x146x72cm.

Chaise longue
Resultaat: 225 EUR

Mahoniehouten canape 2e helft 20e eeuw met rode velours stoffering in uitstekende staat 90x180x60cm.

Eethoek, 6 stoelen
Resultaat: 225 EUR

Oude Engelse mahoniehouten eethoek met uittrek-trafel en 6 stoelen. Geheel in zeer goede staat met goede velours stoffering 2e helft 20e eeuw 200x120x75cm. en 100x50x58cm.

Groot Perzisch tapijt
Resultaat: 225 EUR

Groot bontgekleurd Perzisch kleed 240x178cm. Cond.: G

Bronzen dame met wijnrank
Resultaat: 225 EUR

Groot bronzen figuur met marmeren voet,21e eeuw, gesigneerd Pierre Faguays, voorstellende een dansende dame, in Jugendstil vormgeving. 55x46x13cm., Cond.:G

Boekensteunen, uil op boeken
Resultaat: 225 EUR

Twee bronzen boekensteunen met zwart marmer 21e eeuw, voorstellend uilen op boeken. Gesigneerd Christian Marochotti 33x14x14cm. Cond.: G

Krist. fruitschaal
Resultaat: 220 EUR

Kristallen fruitschaal met amandelslijpsel ø ca.37cm., op fraai bewerkte zilveren, 835/000, voet ø15cm. H.ca.17cm., MT: J.M.van Kempen en Zn. Voorschoten ca. 1870 (mist klein stukje aan de rand)

Horloge, erotisch
Resultaat: 220 EUR

Oud bolglazen horloge met erotische voorstelling 20e eeuw 7xø5cm. Cond.: G