Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet ca. 1780 met originele patina in goede staat (origineel beslag) 250x190x61cm.
Prachtige Chinees porseleinen lachende figuur ca. 1900, voorstellend een boedha met 5 Chinese kinderen in goede staat 27x26x19cm.
Grote koperen bewerkte samovaar ca. 1900 in goede originele staat 50x36x30cm. Cond.: Gí
Prachtige staande klok ca. 1800 met handbeschilderde kast, zwart-rood. Rocailles aan het front en zijkanten. 8-Daags uurwerk, geheel in zeer goede staat 210x47x25cm.
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet, mahonie met bandintarsia (krimpscheuren) 231x170x56cm. Cond.: R
Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.
Ring WG, 585/000. Strak model met in het midden 2 rijen met zwarte diamanten, ca 0,80 crt en aan weerszijden een rand met wat kleinere briljanten, ca 0,35 crt. W/SIP. Breedte van de ring ca 0,7cm. ca ...
Gerardt Koeler (of Koelen?) ca. 1930, olieverf op paneel, achtertuin met huizen, 60x70cm. Cond.: G
Ernst Heinrich Richard (Karlsruhe 1819 - 1849) , olieverf op linnen, landschap met vee (oudere restauratie in de lucht) 67x48cm.
Prachtige grote vergulde Engelse skeletklok onder stolp met marmeren voet. Snek op ketting en veer. Mooie kwaliteit 20e eeuw 60xø24cm. Cond.: G
Koloniale djatihouten burgermeester-stoel ca. 1900. Rijk gestoken met floraal decor rondom. 6 leeuwepoten onderling verbonden en rotan zitting. Stoel is iets onstabiel 84x74x57cm. Cond.: G
Grenenhouten 18e eeuws kerkaltaar met originele beschildering in barokstijl. 2 Stijlen missen bij bovenstuk. Verder in goede originele staat, luik in onderstuk bij blad 260x211x90cm. Cond.: G
Prachtige Duitse Grunderzeit buffetkast, wortlenoten met noten. Volle zuilen, snecken en prachtig snijwerk in de panelen ca. 1880. het meubel is in goede originele staat 223x145x65cm. Cond.: G
Grote 18e eeuwse eikenhouten Corpus Christi in goede staat 96x86x24cm.
Twee grote bronzen Neo-renaissance kerkelijke kandelaren 10-lichts met restvergulding in originele staat 19e eeuw 106xø30cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten Art-Deco stijl vitrine kast, 21e eeuw, met twee lange deuren en schuine hoeken met glas en glazen schappen. In zeer goede staat. 223x165x45cm.
Ring GG, 585/000, met aquamarijn en briljanten. De strakke forse ring, ca 12 mm breed, heeft een aquamarijn in de vorm van een fantasie triangel. Naast de steen zitten aan weerszijden diverse briljant...
Zakhorloge Omega, GG, 585/000. ø 48 mm met centrale secondewijzer, goudkleurige plaat en goudkleurige wijzers. De buitenrand van het horloge is bewerkt evenals de afwerking bij de kroon en het hangero...
Willem Witsen (Amsterdam 1860 - 1923), ets op papier, bouw-werkzaamheden in Amsterdam 49x63cm.
F. Lugan ca. 1900 (Schilder van portretten, genretaferelen en stillevens. geboren in Wimkau (Silesië) op 21 september 1864. Kunstacademie Berlijn en werkte daar, tevens aldaar tentoonstellingen 1890-1...
Grote notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ca. 1880. Met dikke halve zuilen, 2 gewichten (lichte koplijstschade), verder in goede originele staat 150x50x22cm. Cond.: G
Prachtige Duitse 3-gewichten staande klok met bewerkte eikenhouten kast (blank eiken) met geslepen glas ca. 1920. uurwerk met slagwerk en 8 gongstaven in zeer goede staat 209x60x27cm.
Prachtige Chinees porseleinen figuur ca. 1900 voorstellend 2 Chinese jongens; 1x met schildpad in een doos en 1x staand met een waterlelie op de schouders. Onderkant met zegel? 36x22x15cm. Cond.: G
Goud op zilveren oorhangers met robijn en diamant. Antieke oorhangers met een bloemachtige oorsteker waaraan een peervormig stukje zit. Daaraan zit een chatelaine-achtig stuk met een ovale robijn en v...
Antieke mahoniehouten met kersen fineer chiffoniere (ladenkast) ca. 1810, met halve zuilen en koperen kapitellen (oudere restauratie) In goede staat, 155x100x45cm.
Bloedkoralen collier, 3 rijen, met ovaal GG, 585/000, sluiting. Cylindervormige kralen, 5x4mm met mooie GG 585, eindstukken. Lengte 40 cm.
Groot oud Perzisch kleed handgeknoopt met bont veelkleurig decor 272x360cm. Cond.: R
Collier van Smaragdkralen met in het midden een GG, 585/000, hanger met 8 cabouchon geslepen Robijnen, ø 5-3 mm, gefacetteerde Smaragden en Briljanten, totaal 0,30 crt W/SIP. Lengte 42 cm. ca 14 gr.
Bernardus Antonie van Beek (Amsterdam 1875 - 1941 Kortenhoef), olieverf op paneel, riviergezicht met bloesembomen 31x40cm. Cond.: G
Willem Witsen (1860 - 1923 Amsterdam), ets op papier, Amsterdamse gracht met boten 32x23cm. Cond.: G
Jo Manders 1981 (Stiphout 1936 - ), aquarel op papier, surrealistische voorstelling met pyramide en hangende glasconstructie 67x48cm. Cond.: G
Mooie cello met standaard "made at workshop of Andreas Zeller Romania" 20e eeuw in zeer goede staat 112x40x12cm.
Prachtige 19e eeuwse Friese staartklok met wekkerfunctie, originele spiegels, mooie beschilderde wijzerplaat en kast. In zeer goede staat 146x40x23cm.
Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.
Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder ca. 1900, paar stukje glazuur bij de wandelstok af 46x14x12cm. Cond.: G
August Johannes Le Gras (Amsterdam 1864 - 1915 Laren), olieverf op linnen, Orientaalse steeg met figuur 33x24cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel ( 1856 - 1917 Yokohama), gouache op papier, riviergezicht met molen en punter 44x36cm. Cond.: G
Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850 met als voorstelling een vrouwelijke jager met geweer en geschoten wild in haar hand. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 45x34x16cm. Cond.: G
Peter Brouwer, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 19x24cm. Cond.: U
Zeldzame 19e eeuwse bronzen met koperen haardscherm in waaiervorm. Opklapbaar met vergrendeling 68x98x15cm.
Engels staand horloge 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mahoniehouten kast met intarsia (lichte schades), dag- en secondenaanduiding. mooie originele beschildering op wijzerplaat 200x54x25cm. Cond.: R
Zeldzame Historisme schilderijklok ca. 1880 met uurwerk in de Notre Dame. Geschilderd op emaille, Notre Dame de Paris. Compositie metalen omranding met engelen 7xø45cm.
Grote bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met een damesfiguur onder palm (klein deeltje mist), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 55x42x16cm. Cond.: G
Prachtige antieke barok-stijl bankstel bestaand uit; bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen met ronde bijzettafel. Prachtig snijwerk en klauwpoten. In zeer goede staat met rode velours stoffering. 100x65...
Groot Duits KPM porseleinen inktstel met bloem- en gouddecor. Tevens met vlinders handbeschilderd. Verso tekst en datum 1927, 7x30x23cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse kerkkandelaar met losse console. Messing 10-lichts neo-gotische stijl, glazen stenen in de console en cloissonee in de kandelaar en console. In goede originele staat. 98x33x33cm.
Twee Russisch zilveren geëmailleerde servetringen, met verguld binnenwerk. ø 4,5 cm. ca 69 gr. Cond U