Prachtige oker-bruin kleurige vaas ca. 1940, ongemerkt (Copier?), in zeer goede staat 30xø19cm. Cond.: G
Prachtige heldere Copier leerdam anna groen glazen vaas in zeer goede staat 20xø18cm. Cond.: G
Empire stijl kristallen karaf met plated voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 38xø14cm.
Hollands gegraveerd glas ca. 1800 met tekst "Gewijd aan de vriendschap", chips van de voet af 17xø9cm. Cond.: M
Drie oude Franse lalique glazen schaaltjes ca. 1930 2-kleurig (groen/neutraal) 4xø13cm.
Drie oude glazen presse-papiers; 1x grote bloem (chip) 5xø7cm., 1x 8 bloemen 7xø7cm. en 1x Mille Giori (geen sigantuur gevonden) 10xø8cm. Cond.: R-G
Grote rode glazen design vaas DutZ 2e helft 20e eeuw 25x29x21cm. Cond.: G
Oud plated dienblad met daarop een karaf en 6 bijbehorende bewerkte glaasjes 20e eeuw 24xø21cm. Cond.: G
19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G
Twee Hollands kristallen vazen van Kristalunie Maastricht, gesigneerd Max Verboeket in zeer goede staat 20-22cm.
Twee grote mondgeblazen bokalen ca. 1900 met witte rand 20,5xø13cm. en 20,5xø12cm. Cond.: G
Grote kristallen bokaal, rondom gegraveerd met druiveranken 20e eeuw 26xø15cm. Cond.: G
Kavel van 46 kristallen glazen o.a; 11x champagneglazen, 8x whiskeyglazen, 4x longdrinkglazen, 10x likeurglazen en 22 wijnglazen (2x minimale chips) Cond.: G
Plated karaffenset ca. 1880 met gegraveerde karaffen met bladmotief. In zeer goede staat 31x22x10cm.
Prachtige roze opaline schenkkan ca. 1890, mondgeblazen met handbeschilderd bloemdecor in zeer goede staat 33x14xø11cm. Cond.: G
Twaalf oude kristallen bewerkte glazen waarvan 11 gekleurd en geslepen en 1x neutraal gegraveerd. 2 Gekleurde glazen met chip 12-21cm. Cond.: R-G
Antiek jugendstil olie-en azijnstel met mosterdpotje in plated houder. Bewerkt met bloemendecor, ca. 1900, 20xø11cm. Cond.:G
Zes delen kunstenaarsglas, gesigneerd Berendsohn, in doos 2e helft 20e eeuw.( Op de foto ontbreekt een ronde schaal.) 19-29cm. Cond.: G
Groot beschilderd glas-in-lood raam 2e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat 70x57cm.
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1930, diverse kleuren glasfusing 19,5xø11cm. Cond.: G
Kristallen biedermeier 19e eeuwse coupe met amandelslijpsel (2 chips bij rand) 18xø21cm. Cond.: R
Drie delen antiek glas; 1x karaf met beschildering, 1x gegraveerd slingerglas en 1x groen glas met geschulpte rand 11-34cm. Cond.: G
Twee delen oud glaswerk, mondgeblazen kruik naar oud voorbeeld uit de 17e eeuw, en antiek ? glas in lood gebrandschilderd venster met afgebeeld een wapen van Henbeck. 22-30cm., Cond.:G
Duitse glazen design schaal, gemerkt Jean Beck München (chips bij bovenrand) 20e eeuw 135xø23cm. Cond.: R
Japanse mondgeblazen likeurset bestaande uit; opklapbare houder, karaf en 6 glazen (1 glaasje kapot) ca. 1910. 27xø17cm. Cond.: R-G
Groot glas-in-lood venster met gebrandschilderde voorstelling. "Het leven zucht naar licht en lucht" 20e eeuw 83x68cm. Cond.: G
Drie prachtige glazen ca. 1900 met handbeschilderd bloemen- en gouddecor 15xø6,6cm. Cond.: G
Drie delen kunstenaarsglas 2e helft 20e eeuw; 2 Delen Berendsohn glasfusing en 1x platte schaal ongesigneerd 12-19cm. Cond.: G
Kavel divers kristal en glaswerk (oud en antiek) o.a; 5 karaffen, 3 vazen, 2 dekselpotten, 1 schaaltje en 1 ruitkristallen schaal. Minimale chips mogelijk 10-29cm. Cond.: R
Moderne glasfusing schaal, gemaakt door Blenda Bleyenberg te Oldenzaal in zeer goede staat 32x22x2cm. Cond.: G
Kristallen schenkkannetje met 3 waaierkristallen glaasjes 10-17cm. Cond.: G
Vijf delen glaswerk 20e eeuw; 1x Swarovski zwaan (chip staart af), 1x olifant Vannes Art France (Goed), 1x briefverzwaarder bolvormig facetgeslepen (chip), 1x kaarskandelaar Swarovski (goed) en 1x taf...
Twee delen glaswerk oud/antiek; 1x kristal geslepen en gegraveerde vaas Bohemen 20xø15,5cm. en 1x mondgeblazen fles 20xø10cm.